SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Cildiniz İçin Bıttım sabunu Kullanın!

Cildiniz İçin Bıttım sabunu Kullanın!

Bıttım sabunu insan vücudunun korunmasına ön ayak olan birçok değerli elementi içerisinde barındırır. Vücuda yarar sağladığı kadar saçlar için de oldukça önemli bileşikler içerir. Saçlarınızı besler, parlatır, dökülmelere karşı korur, saç derisini güçlendirerek yeni saçların oluşumu için uygun bir ortam sağlar, kepek sorunlarını önler, beyaz saçların kendi rengini almasını kolaylaştırır ve saçları besleyerek yumuşak olmalarını sağlar. Sadece saç için kullanılacak olsa bile başka hiçbir ürünün sağlayamayacağı kadar çok etkiyi tek seferde gerçekleştirir.

Bıttım sabunu faydaları vücudunuzdaki gözeneklerin açılmasını sağlarken aynı zamanda E vitamini ile iyice yenilenmesine olanak sağlar. Varis gibi sorunlar konusunda rahatlama getirir. Aynı zamanda mantar, sivilce gibi çeşitli deri hastalıklarından kolay şekilde kurtulmanızı sağlar. Tamamen el yapımı, herhangi bir yan etkisi olmayan herkesin kolayca kullanabileceği bir sabundur. bıttım sabunu ile Cildinizdeki yenilikleri ilk kullanımdan itibaren hissetmeniz söz konusu olacaktır. Gün içinde normal bir sabun gibi defalarca kullanılmasında bir sorun yoktur. Tek bir ürün ile tüm saç ve vücut temizliğini sağlarken çeşitli etkileri artı bir ürün kullanmanıza gerek kalmadan sağlar. En önemli özelliği ise akne gibi oluşumları engelleyen antiseptik yapısıdır. Bu yapı sayesinde doğal şekilde cildinizde kir, mantar, toz kalmaz ve enfeksiyonlara karşı kalkan oluşturur.

Antiseptik Sabun Ne İşe Yarar

Antiseptik sabun, zaman zaman anti-bakteriyel sabun ya da anti-mantar sabunu adı ile anılabilir. Deriye uygulandığında enfeksiyon riskini azaltır. Sıvı veya katı halde bulunabilir ama en iyisi doğal şekilde hazırlanmış katı halde bulunan normal sabundur. Bu ürünler aynı zamanda bakteri, virüs ya da mantar gibi mikropların büyümesini inhibe eder.  Antimikrobiyal özelliklere sahiptir. Alkol, triklosan ve tetrasodyum bakımından sabunlarda yaygın kullanılan üç antiseptik vardır ve bunların bakterilere karşı etkili olduğu kanıtlanmıştır ama yan etkileri de bulunur.  Bıttım sabununda ise dışarıdan kimyasal yolla sabun oluşturulurken katılmış alkol, triklosan ve tetrasodyum yer almaz. Her şey tamamen bitkilerden elde edilmiştir. Yani hem antibakteriyel hem de antiseptik özellikler taşır.

Siirt bıttım sabunu aynı zamanda anti-viral özelliklere sahiptir. Bir miktar kullanımı anti-mantar özellik taşır ve cilt sorunları, ayak mantarı, mantar ya da vajinal mantar enfeksiyonları gibi mantar enfeksiyonları önlemek için kullanılabilir. Birçok antiseptiklerin bu çeşitli özelliklerini bir arada sunar. Çay ağacı yağı gibi bazı uçucu bitki yağları olarak doğal olarak hareket eder. Sadece içeriğinin alındığı ağaç menengiç adı ile anılır. bıttım sabunu Anti-mantar, antibakteriyel, antiviral özelliklere sahip terpenler ile antiseptikler içerir. Antiseptik maddeler bu sabun içinde cildi rahatlatmak ve korumak için yer alır.

Düzenli sabun kullanımı akne sorunlarının da önüne geçer. Yani hem vücut hem de yüz için uygun bir bitkisel üründür. Saf sabun yaygın hidroksit, alkali çözeltisi ile muamele edilir hayvansal veya bitkisel yağların bazı türleri kullanılarak yapılır. Bıttım sabununda ise sadece bitkisel içerik bulunur, kimyasal ya da hayvansal ürünler kullanılmadan hazırlanır. Sabun en önemli şekilde cildi temizler ve böylece cilt üzerinde bulunan kir ve tozun yanı sıra çeşitli mikropları kaldırır. İçindeki yağlar suda çözülür ve cildi dezenfekte eder. Bitkisel sabunlar üzerinde yapılan birçok bilimsel çalışma, 15 saniye boyunca elleri yıkamanın birçok bakteri ve antiseptik sabunda yer alan triklosan gibi diğer mikroorganizmaları ortadan kaldırdığı ortaya çıkarmıştır. Düzenli şekilde Siirt bıttım sabunu ve su kullanarak el, vücut, saç ve yüz yıkayabilirsiniz. İçinde triklosan maddesi nispeten düşük seviyelerde bulunan ürünler de doğal sabun gibi satılmaktadır. Aslında yaygın olarak bulunan sabunlar kullanım için uygun değildir. 

Bazı bilim adamları ve tıp uzmanları antiseptik sabunların artan kullanımından yola çıkarak, pek çok temizlik ürünlerine antibakteriyel maddelerin eklenmesini sağlamıştır. Onlar bu uygulama sonunda antibiyotik ilaçların vücuda daha az etkili olmasına neden olan antibakteriyel ajanlara karşı dirençli hale gelen bakterilere yol açacaktır. Aslında bakterilerden korunmak için kullanılan sabunlar bu sayede işe yaramayacaktır. Bunu kendi vücudunuza yapmamak için el yapımı doğal şekilde hazırlanmış, doğal bitkilerin yağlarından oluşturulmuş ürünler kullanmalısınız. Bıttım sabunu faydaları sayesinde ciddi sağlık koşulları tedavi etmek için olmasa da en azında cildinizi olabilecek hasarlara karşı korumuş ve aynı zamanda bakterilerden en doğal yolla temizlenmiş olursunuz.
Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr