SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğanın Mucize Dolu Armağanı Bıttım

Doğanın Mucize Dolu Armağanı Bıttım

Siirt bıttım sabunu; Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ nin en yararlı ürünlerinden biri olmaktadır. Öyle ki cildin maruz kaldığı pek çok hastalığa % 100 etki sağlamakta olan bu sabun, düzenli bir kullanım aşamasının akabinde tüm hastalıkları yavaş yavaş ortadan kaldırmaktadır. Sizlerde uzun zamandır başvurmuş olduğunuz tedavilerden bir türlü sonuç alamıyorsanız eğer, bu sabunu sabırla kullanmanızı tavsiye ederiz. Öyle ki, deri içerisinde koloni oluşturmuş olan pek çok bakteri, mikrop ve dış etkenin ilk kullanımı ile birlikte tamamen ortadan kalkacağını söyleyebiliriz. Bundan dolayı da, doğal yollardan sağlık elde edebilmeniz bıttım sabunu faydaları ve sağlık etkilerini mutlaka dikkate almanız gerekmektedir. Nitekim, Siirt’ in köy ve ilçelerinde birbirinden maharetli ellerde üretilmekte olan bu sabun, menengiç bitkisinin yağından elde edilmektedir. Menengiçin içerisinde bulunan birbirinden olumlu sağlık etkilerinin, kükürt ile işlenmemiş bitkisel ürünlerle buluşması sonucunda da, ortaya oldukça faydalı ve kullandıkça şifa elde edebileceğiniz sağlam bir sabun çıkmaktadır. Bıttım sabunu faydaları açısından bahsedeceğimiz genel bilgilendirmelerin öncesinde, bu sabunun üretimi ve satımı konusunda da izleyeceğiniz yöntemlere değinmek isteriz. Ki kendisine uluslararası bir pazar alanı oluşturmayı başaran bıttım sabunu, eskiye oranla artık internet üzerinden satın alınabilecek bir konum elde etmiştir. Önceleri sadece yerel pazarlarda satılmaktayken, birden bire 5 yıldızlı oteller ve özel etkinlikler için toplu siparişler almakta olan bıttım sabunu üreticileri de, bu durumdan oldukça memnunlar. Lakin, piyasada bulunan sahte sabunlardan da mümkün oldukça uzak durulması gerektiğinin altını çizen üreticiler, bu sabunları tespit edebilmek için de ufak tüyolarda bulunmuşlardır. Öncelikle bıttımı genel olarak diğer sabunlardan ayıran en önemli özelliği, kolayına köpürmemesidir. Cildin sabun ile buluşmasının akabinde yoğun uğraşlar sonucunda köpürmeyi başarmakta olan bu sabun, kilo ve tane hesabıyla satılmaktadır. Her kesimin cüzdanına hitap etmeyi başaracak bir fiyatlandırma politikasıyla vitrinlerdeki yerini alan Siirt bıttım sabunu, tane olarak 3 ile 5 TL, kilo olarak ise 30 ile 45 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Satın almış olacağınız ürünleri kullanım bakımından da ilk günden itibaren olumlu farklılıklar gözlemleyebileceksiniz.

Harika Faydaları ve Ömürlük Kalıcılık

Bıttım sabunu faydaları ise, aslına bakacak olursak pek çok cilt bakım kremi ve saç ilaçlarının bile üzerine çıkabilecek türden etkiler sunmaktadır. Erkeklerin saçları belli bir dönemden sonra hafif seyreltilerle birlikte, yoğun bir dökülme dönemine geçiş yapmaktadır. Her ne kadar bu durumu pek çok uzman genetik ve fiziksel sıkıntılara bağlamış olsalar da, saç dökülmelerinin genetik yapılarla uzaktan yakından hiçbir alakası bulunmamaktadır. Saçların en dibinde birikmiş olan pek çok bakteri ve mikrop, derinin belli bir süre sonrasında akıcı nefes alıp vermesinin önüne geçmeyi başarmaktadır. Bu sebepten dolayı da, ölmüş hücrelerin yeniden canlandırılması için harekete geçilmediği takdirde kellik sorununa teslim olmaktan başka hiçbir şey yapılmamaktadır. Bıttım sabunu ise, saç derisinin çok daha rahat nefes alabilmesi adına tıkanmış olan tüm gözeneklerin açılmasına yardımcı olarak, solmuş ve bitkin düşen saçların yeniden canlanmasına olanak tanımaktadır. Hal böyle olunca da, her duş esnasında ve sabahları saç ile teninizle buluşturacağınız bıttım sabunları sayesinde, kellik denilen ve erkeklerin en fazla korkmuş oldukları o illetten tamamen kurtulmayı başaracaksınız. Bunun için de az önce de belirttiğimiz gibi, düzenli bir bıttım sabunu kullanımı gerçekleştirmeniz sizler için yeterli olacaktır. saç dökülmelerinin yanı sıra;

  • Egzama
  • Mayasıl
  • Sedef
  • Akne
  • Sivileler
  • Mantar

gibi birbirinden zor cilt rahatsızlıkları da bıttım sabunu sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz. Cilde mükemmel bir nefes alma hissiyatı kavuşturacak olan bu sabunlar sayesinde, günün her saatinde kendinizi dinç ve yenilenmiş hissedebilirsiniz. Bu noktada ise, bıttımın kullanımı esnasında ne çok ne de fazla aşırıya kaçma durumları yaşamamanız gerekecektir. Nitekim bu sabunların kullanımında herhangi bir başka şampuan ya da kimyasal ürün takviyesi, arzuladığınız sonucun sekteye uğramasına sebebiyet vermektedir. Tüm bu hususları göz önünde bulundurduğumuz zaman ise, en az 3 ay üst üste yamasız bir şekilde bıttım kullanımını devam ettirmeyi başardığınız takdirde, saç ve cilt sağlığınızın eski düzenine geri dönüş yapacağını bilmenizi isteriz. Bunun için de yukarıda ki hususlar mutlaka dikkate almanız gerekmektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr