SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Saç ve Deri Mucizesi Bıttım Sabunu

Saç ve Deri Mucizesi Bıttım Sabunu

 Gerek ülkemizde, gerek çevre coğrafyalarda, gerekse dünyanın pek çok yerinde adından sıkça söz ettiren Bıttım sabunu, tam anlamıyla bir saç ve deri ilacı olarak kendisini göstermektedir. Günümüz koşullarında sağlıklı saçlara ve pırıl pırıl bir cilde sahip olabilmek son derece güçtür. Çünkü saçlarımız ve cildimiz her gün sağlıksız hava koşullarına maruz kalmaktadır. Hızla kirlenen atmosferimiz, pek çok zararlı maddenin kol gezdiği bir ortam haline gelmiştir. Bu durumdan her ne kadar vücudumuzun tamamı etkilense de bu zararlı maddelere ilk maruz kalan bölgeler saçlarımız ve cildimizdir. Özellikle de karbon monoksit gazının cildimiz üzerindeki etkisi, hızlı yaşlanmamızın en önemli sebeplerinden biridir. Dünya atmosferinin henüz temiz olduğu yıllarda 50 yaşında baş gösteren cilt kırışıklıkları, bugün 30’lu yaşlarda görülmeye başlamaktadır. Meselenin köklü çözümü her ne kadar atmosferi korumakta saklı olsa da cildimizi ve saçlarımızı korumak da önemli görevlerimizden biridir. Bunun için de doğal besleyici ürünleri tercih etmek en olumlu hareket tarzı olacaktır. İşte tam da burada karşımıza Bıttım sabunu çıkmaktadır.

 

Bıttım Sabununun Dillere Destan Faydaları

  • Bıttım sabunu denince akla ilk olarak saçlar gelmektedir. Çünkü gerek kullanan kişilerin verdikleri mesajlar, gerekse Bıttım sabunu ile ilgili yapılan araştırmalar, ilk olarak saç sağlığına dikkat çekmektedir. Saçların doğal yollarla dökülmesi ve yerlerine yenilerinin çıkması, insanları korkutmaması gereken bir durumdur. Çünkü sağlıklı bir insanda günde 100 tele kadar saç dökülmesi normaldir. Ancak dökülen saçların yenilerine yenilerinin çıkması da doğal olarak gerçekleşmek zorundadır. Aksi takdirde saçlar yavaş yavaş seyrekleşecek ve sonuçta kellik sorunu baş gösterecektir. Kelliğin önüne geçmek için öncelikle dökülen saç miktarı azaltılmalı; ardından yeni saç çıkışı teşvik edilmelidir. Bunun yolu ise saçları ve saç derisini sağlıklı tutmaktan geçer. Siirt Bıttım sabunu her iki görevi de başarıyla yerine getirmektedir. İçeriğinde bulunan bol miktarda yağ, vitamin ve mineraller sayesinde saçların sağlıklı olmasına olanak sağlar. Böylece yıpranma neticesinde dökülen saçların önüne geçer. Bıttım sabunu kullanan kişilerin saçları ancak doğal ömürlerini tamamladıktan sonra, hayli uzun bir sürede, dökülür. Dolayısıyla doğal olarak günlük dökülen saç sayınız minimalize edilmiş olur. Akabinde saç derisinin güçlenmesi ve sağlık kazanması neticesinde yeni saç çıkışı teşvik edilmiş olacaktır. Böylece dökülen saçların yerine yenileri gelir. Hatta Siirt Bıttım sabunu kullanımı öncesinde saçları iyice seyrekleşen kişiler, Bıttım sabunu sonrasında günlük dökülen saçlarından daha fazlasını çıkararak gittikçe gürleşen saçlara sahip olabilirler.
  • Deri rahatsızlıklarının giderilmesi, Bıttım sabunu faydaları arasında ikinci en önemli konudur. Pek çok kişinin bildiklerinin aksine Bıttım sabununun tek faydası saçlarla ilgili değildir. Bıttım sabunu aynı zamanda çok etkili bir antiseptiktir. Bu özelliği sayesinde de kullanıldığı her alanda mikroplarla mücadele etmektedir. En belirgin olarak kullanıldığı yer olan saçlarda ve saç derisinde her türlü mikrobu etkisiz hale getirmektedir. Böylece saç derisi rahatsızlıklarının tamamını ortadan kaldırır. Bu durumda saç deriniz rahat bir nefes alacak, kepek sorunlarınız da ortadan kalkacaktır. Ayrıca Bıttım sabununun el, ayak ve vücut temizliğinde kullanılması da tüm mikrop ve hastalıkların cildinizden uzak durmasını sağlayacaktır. Mantar, uyuz, siğil, sivilce ve daha akla gelebilen her türlü cilt sorunu, mikrop faaliyetleri olarak karşımıza çıkar. Bu durumda mikropları öldürmek, bu sorunları ortadan kaldırabilmenin yegâne yoludur. Etkili bir antiseptik olan Bıttım sabunu da mikropları ortadan kaldırarak bu sorunların hepsi için etkili çözümler sunmaktadır. Bu özelliği dolayısıyla da Bıttım sabunu iyi bir önleyici hekimdir.
  • Bıttım sabunu faydaları sıralanırken hep sağlıkla ilgili meseleler konuşulur. Oysa işin bir de maddi boyutu söz konusudur. Bıttım sabunu, asıl itibariyle son derece etkili ve aynı zamanda son derece ekonomik bir üründür. Düşününki saç dökülmesi, kellik, kepek, mantar, egzama, sivilce vb. önemli sorunlarınız var. Bu durumda oldukça ciddi harcamalar yaparak bu sorunu bertaraf etmek durumunda kalırsınız. Öncelikle konuyu bir uzman ile görüşmek, bunun için de ödeme yapmak gerekmektedir. Ardından uygulamanız gereken cilt bakım ürünleri de bir hayli yüksek tutarlı olacaktır. Oysa sorun henüz başlamamışken veya yeni başlamış ve ilerlememişken Bıttım sabununu kullanmaya başlarsanız ne uzman yardımına ne de yığınla cilt bakım ürününe gereksinim duyarsınız. Bu durumdan hem sağlığınız hem de cebiniz kârlı çıkacaktır.    

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr