SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğanın Bereketi Bıttım Sabunu

Doğanın Bereketi Bıttım Sabunu

Özel, insanların vücutlarına uyumlu, şifalı ve etkili bir sabun olan bıttım sabunu, etkisiyle doğallığın bir parçası olarak üretilmiştir. Tarihi dokularının hissedildiği ve günümüzde de halen korunarak sürdürüldüğü bıttım sabununda pek çok gelişme, çalışma ve değerler söz konusu olmaktadır. Bu sayede, etkili bir yapıda ele alınabilen bıttım sabunu, doğal olarak üretilmiş eşsiz ürünlerden bir tanesidir. İnsan sağlına yan etki barındırabilecek bir kimyasal barındırmadığından, kullanımında bir sakınca yoktur. Özellikle mikropları öldüren ve cilt üzerinde etkili olmak üzere, saç derisindeki çeşitli yaraları da gidererek, sağlık konusunda tam bir notu alan bir ürün olmaktadır. Cezbedici özellikleri, yapısı ve üretimindeki el işçiliği ile, bıttım sabunu doğanın bereketi ve insanlık için şifa olarak kullanılmaktadır.

Saç ve cilt konuları bıttım sabununun ilgi alanına girmektedir. Saçın doğru bir şekilde;

 • Beslenerek hacimlenmesini,
 • Kepek sorunlarının giderilmesini ve saç köklerinin beslenmesini,
 • Saç dökülmelerini en etkili bir şekilde durduran %100 doğal bir yapıya sahip olması,
 • Cilt üzerindeki istenmeyen tüm kirliliği, sivilce ve siyah nokta gibi oluşumları engellemesi,
 • Cildi saç derisinde olduğu gibi beslemesi,
 • Hijyen amaçlı uzun vadede, yan etki bırakmadan kullanılabilmesi

doğanın bereketi olan ve insanlığın şifasına etki ederek bıttım sabunu faydalarını en etkili bir şekilde hissettirmektedir. Bu sayede zararlı tüm bakteriyeller dahil olmak üzere, bir insan için önemli olan saçları da iyi görünmüş olacaktır. Canlılık hali gelecek ve bitkin, yorgun, bakımsız ve yağlanma belirtileriyle de yüzdeki parlaklığın sönmesi durumları da engellenmiş olacaktır.

Bıttım sabununun üretimindeki hassasiyet, şifanın gerçek değerde alınabilmesini sağlamaktadır...

Bu nedenle insana faydaları, Siirt bıttım sabununun özel olarak el ile üretilmesinden kaynaklanmaktadır. Yararlarının belirgin olması, sağlık açısından tam bir uyum içerisinde kullanılabilmesi de, bıttım sabununun genel hatlarıyla yan etkisiz bir şekilde kullanılabilmesini mümkün kılmıştır. İyi bir bıttım sabunu almak, kullanmak ve yararlarının en etkili bir şekilde görülebilmesi, menengiç özü ve yağındaki mineraller sayesinde olmaktadır. Fıstık ağacının aşılanmamış hali olan yabani fıstık ağacından toplanan menengiç meyvesi kaynatılma evresi, yağının çıkartılma evresi ve kalıplara dökülme aşamalarıyla, bıttım sabunu son halini almaktadır. Bu son hali, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Siirt'e özgü olarak kullanılmakta ve değeri günümüzde internet aracılığı olmak üzere reklamlarla diğer insanlara duyurulmaktadır.

Bıttım Sabunu Ne Gibi Farklılıklara Sahip?

Farklılık doğal olarak üretilmesi ve insan sağlığına aykırı bir kimyasal çeşitlilik bulundurmamasıdır. %100 doğal üretilmesi ve sadece bir meyvenin toplanılarak, kaynatılıp yağının çıkartılması mantığına dayanan üretimiyle tam bir farklılık içerisinde kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu farklılık,

 • İnsanların doğasına uygun olan bir sabundan yararlanabilmelerini,
 • Sürekli olarak çeşitli kimyasallara masraf yapmalarına gerek kalmadan, kepeklenme, saç dökülmesi, saçlardaki hacimliliğin ve parlaklığının geri kazanılmasını,
 • Çeşitli sivilce kremleri yerine bıttım sabununun antiseptik özelliği ile cildin doğru bir şekilde temizlenmesi,
 • Ayrıca siyah nokta, saç derisi üzerindeki yaralar, rahatsızlıklar ve kaşıntıların giderilmesi,
 • Beyazlaşan saçların düzenli bir kullanım ile eski haline getirilmesini de sağlamaktadır.

gibi tüm konular, bıttım sabunu faydalarını açıkça gösteren etmenleri oluşturmaktadır. Bu nedenle yararlı bir ürün olarak günümüzde bıttım sabununun kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Bıttım sabunu bir taşta iki kuş...

Genel tüm farklılıklar Siirt bıttım sabununun yapısını ve özelliklerini barındırmaktadır. Cilt konularında etkili olması apayrı bir avantajlı olmasına neden olmuştur. Çünkü,

 • Sivilce,
 • Siyah noktalar,
 • Mantarlar,
 • Akneler,
 • Yüz üzerinde çıkan çeşitli bakteriyel sorunların cilde vurması,
 • İltihaplanmalar

gibi sorunlara da antiseptik mikrop öldürücü etkisiyle gidermektedir. Bu sayede bıttım sabunun genel faydaları, hem cilt  için hemde saç problemlerinde görülmektedir. Bıttım sabununun saç için kullanıldığında yan bir başka ürünle kullanılması etkisini göstermemesine neden olacaktır. Bu nedenle iyi bir etki görebilme adına mutlaka bıttım sabununun düzenli bir şekilde tek başına kullanılması gerekmektedir. Çünkü doğal bir etkinin sorunsuz bir şekilde alınabilmesi, ancak kimyasal ürünler kullanılmadığı zaman olmaktadır. Bu sayede yan etkili olmadan, elle üretimi gerçekleştirilen ve doğallığın içerisinden çıkartılıp alınan bıttım sabunu saç sorunlarında, cilt sorunlarında kullanılabilmektedir. Bu sayede saç dökülmeleri, kepeklenmeler, kaşıntılar, cilte çıkan bir dizi istemsiz etmenler, bıttım sabunu sayesinde geçecek ve düzelecektir.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr