SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu İnsan Sorunlarının Rehberidir

Bıttım Sabunu İnsan Sorunlarının Rehberidir

İnsan sorunları, sıralamakla bitmez. Fakat her bir soruna karşı doğada keşfedilmiş ve keşfedilememiş şifalar bulunmaktadır. Bu keşfedilemeyen şifalar, yarın bir gün, geçmişte bilinmediği ve bugün keşfedildiği gibi keşfedilecektir. Bu nedenle insanların sorunlarına etkisi olan ve geçmişten beri 3 bin yıllık bir tarihe sahip olan bıttım sabunu keşfedilmiştir.

Bıttım sabunu doğaldır ve kimyasal barındırmaz çünkü geçmiş tarihlerden beri kullanılmaktadır. Doğal bir sabun olmasının sebebi, nesilden nesile aktarılırken, bıttım sabunu öğretilerinin belirli bir algı üzerinde öğretilmesidir. Bu da bıttım sabununun sırrını oluşturan en önemli bir mucizenin kapısını açmaktadır.

Bıttım sabununun insan sorunlarındaki etkisi şu şekildedir;

  • Sağlıklarını korur ve ciltten kaynaklı problemlerde karşı etkilidir.
  • Saçların dökülmesini önler, kepeklenmeleri giderir, saçları besler, canlandırır,
  • Sivilce, akne, iltihaplanmalar, siyah noktaların oluşmasını engeller ve var olanlarında giderilmesini sağlar.
  • Hijyen konusunda vücudu gerektiği gibi korur,

Sağlığın gerçek değerini yansıtır, özel bir yapısı bulunmaktadır ve bıttım ağacının aşılanmayan halinde tam olgunlaşmayan meyveleri toplanarak üretilmektedir. Menengiç yağı, bu üretimin ana kaynağını oluşturmaktadır. Belirli aşamalardan geçirilen ve her birinin el zahmeti ile yapıldığı Siirt bıttım sabunu üretiminde, kimyasal kullanılmadan %100 doğal adımlar izlenir. Kaynatılan kazanın karıştırılması, yağının diğer sıvılardan ayrılması, kalıplara dökülmesi ve kurutulma aşamalarının her biri el ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle bıttım sabunu faydaları, gözden kaçmayacak bir şekilde etkili ve barizdir. İnsanın direk olarak sorunlarına yararlı olması da bu yüzdendir. Sağlığın iyi bir şekilde korunabilmesini sağlayan, cilt problemlerini gideren, saçların daha iyi kullanılmasını sağlayan ve birçok kimyasal şampuanların yapamadığını tek başına yapan etkisiyle, insanların sorunlarına bir rehber olmaktadır.

Siirt bölgesinde üretilen bıttım sabununun faydaları bugün birçok insan üzerinde denenmiştir. Doğal yapısının getirdiği yararları, yan etki oluşturan hiçbir nedeni barındırmamaktadır. Bu sayede, tüm aile çocukları içinde bıttım sabununu güven içerisinde kullanabilmektedir. Siirt halkının da nesillerdir kullanmış olduğu Siirt bıttım sabunu, doğal güzelliklerin en güzel bereketlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Bu nedenle kullanılmasına herhangi bir sakınca yoktur ve sağlığa zarar vermeyen bir yapıda güven içerisinde kullanılabilmektedir.

Fakat günümüzde iyi niyetin suiistimali durumları vardır. Bunlar insanlara bıttım sabununu hakiki, orijinal diye satan fakat farklı bir isimle anılabilen, zeytinyağı ile üretilen sabunlardır. Bu sabunlar her ne kadar bıttım sabunu olarak geçse de, farklı bir maddeden ve kimyasallardan üretilmektedir. Bu nedenle her yerde satışı Siirt bıttım sabununun bulunmaktadır. Boyut şekil olarakta hakiki bir bıttım sabununun nasıl olduğuna internet üzerinden görseller taratılarak bakılabilir. Bu sayede tuzağa düşülmeden rahatlıkla bir bıttım sabunu alınarak kullanılabilmektedir.

Bıttım Sabunu İle Canlılık ve Dirençlik

Cilt üzerindeki hissi bakımından bıttım sabununda ayırt edici bir özellik vardır. Bu özellik, bıttım sabununun doğal yapısını oluşturan en önemli etmenlerden bir tanesini oluşturmaktadır. Çünkü bıttım sabunu cilt üzerindeki tüm bakterileri temizlemektedir. Bu sayede özellikle yüz yıkandığında daha rahat nefes alındığı hissini de vererek, cilt üzerinde tam bir ferahlık sağlamaktadır. Ayrıca gözenekleri açarak, sedef hastalıkları, sivilceler, mantarlar ve bunun gibi rahatsız edici birçok olumsuz etmenlerden de arındırılmaktadır. Bıttım sabunu doğal bir üründür ve bu doğallığın faydalarında cilt sorunları, saç sorunları için etkili bir yapısı vardır. Saç derisini de beslediği için ve yan etki barındırmadığı içinde bıttım sabunu faydalarından her koşulda emin olunabilmektedir.

  • Cildin refaha kavuşması ve sivilceler yüzünden üzülmelerin son bulduğu,
  • Elinizi her attığınızda gereğinden fazla dökülen saçlar,
  • Sürekli bir kaşında ve kepeklenme sorunu,
  • Saçlardaki sürekli bir halsiz tavır ve görüntüler

gibi tüm çeşitli sorunlarda bıttım sabunu kendini kanıtlayan bir ürün olmaktadır. Sağlığın doğru bir şekilde kullanılmasını sağlayarak, zararlı etmenleri uzaklaştırmakta ve bir insanın yaşamını daha sorunsuz bir hale getirmektedir. Çünkü kimyasal olmayan bir doğa mucizesi olduğu için ve doğal minerallerin insanlar üzerindeki etkilerinden dolayı, bıttım sabunun özelliklerini sıralamakla bitmemektedir. Her bir özelliği insanların sorunlarına etki eden bir yapıya sahiptir. Doğanın özünün saç ve cilt problemleri için ele alınarak düzeltildiği bıttım sabunu kullanımında, her zaman için sağlıklı sonuçlar alınabilmektedir.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr