https://www.bittimsabunu.com.tr
Site Haritası

sıkça sorulan sorular

Sık Sorulan Sorular

Değerleri müşterilerimizden sıkça aldığımız soruların cevaplarını sizler için özel olarak tek sayfada birleştirdik. Aklınızda oluşabilecek her türlü soru ve soruna sayfamızda cevap bulabilirsiniz.

Bıttım Sabunu Gerçekten Doğal Mı?

Yapımında herhangi yabancı bir madde yada kimyasal kullanılmayan Bıttım sabunu %100 doğal olarak sadece menengiç yağı ile üretilmektedir. Sayısız faydası olan Bıttım sabununu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bıttım Sabunu Nerede ve Nasıl Üretiliyor?

Bıttım sabunu üretimi, Siirt şehrinde %100 doğal olarak steril bir ortamda yapılmaktadır. Yapımı esnasında doğallıktan asla taviz verilmez.

Bıttım Sabunu Siparişleri Nereden Geliyor?

Sitemiz üzerinden bize ulaşarak vermiş olduğunuz siparişleriniz Siirt merkezden size gönderilmektedir. Saat 17-00!a kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün kargolanır.

Kargo Ücreti Kime Ait?

Kampanyalı ürünlerimizde kargo ücreti tarafımıza aittir. Kampanyasız siparişlerinizde ise anlaşmalı olduğumuz kargolar ile en uygun fiyatlar dahilinde kargolama işlemi yapılmaktadır.

Bıttım Sabununun Yan Etkisi Var Mı?

Doğal ve organik olan Bıttım sabunu içeriğinde hiç bir kimyasal madde barındırmadığı için yan etkisi asla yoktur.

Bıttım Sabunu Saç Çıkarır Mı?

Periyodik bir düzen içinde Bıttım sabunu kullanan müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerde; Bıttım sabunun saç çıkardığını görüyoruz. Ama kesin olarak saç çıkarır mı diye bir ifade kullanmak doğru olmaz. Lakin düzenli kullanımlarda saç çıkardığı gözlenmiştir.

Bıttım Sabunu Beyazlayan Saçlar İçin Etkili Mi?

Bu konuda Bıttım sabununu büyük bir faydası olup düzenli kullanımlarda beyazlayan saçlarınızı eski rengine döndürme özelliği bulunur.

Bıttım Sabununu Bütün Yaş Grupları Kullanabilir Mi?

Kimyasal içermeyen ve %100 doğal olarak imal edilen Bıttım sabunu tüm yaş grupları için uygundur. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktır.

Bıttım Sabunu Egzamaya İyi Gelir Mi?

Evet, Bıttım sabunun en temel özelliklerinden biri doğal olarak Egzama tedavisinde iyileştirme özelliğinin bulunmasıdır.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sitemizde yer alan 'Sipariş Ver' bölümüne girerek sipariş formunu doldurup işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

İletişim kısmından tüm soru ve sorunlarınız için bize yazabilirsiniz. 

https://www.bittimsabunu.com.tr