SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu Tüm Dünyayı Temizliyor

Bıttım Sabunu Tüm Dünyayı Temizliyor

Vücut temizliğinde piyasadaki satılan ürünlerden on kata daha güçlü, aynı zamanda cilt bakımı yapan ve saç dökülmesini önleyen bir üründen haberini var mı? Yoksa bu mucizevi ürün hakkında hemen detaylı bilgi edinerek kullanmaya başlayın. Çünkü bu özelliklerin hepsi bir üründe toplandı ve dermatologlar tarafından da bu özellikler onaylandı. Doğanın mucizesi olan bu ürün Siirt bölgesinde üretilen Bıttım sabunudur. Bin yıllardır Anadolu’da üretilen ve kullanımda olan Siirt Bıttım sabunu yapılan incelemeler ve testler sonucunda mucizevi bir içeriğe sahip olduğu anlaşıldı. Ciltle ilgili her türlü soruna deva olduğu ortaya çıkan bu ürün saç dökülmesi problemini de tamamen ortadan kaldırıyor. Şimdiye kadar böyle bir ürünün varlığından haberdar olmayan insanlar, her yerde Bıttım Sabunu arıyorlar. Fakat Bıttım sabunu alımlarında dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki, o da sahtelerinden uzak durmanızdır. Bu yararını ve insanların bu kadar talebini öğrenen fırsat düşkünleri hemen Bıttım sabunu adı altında ürünleri piyasaya sürmeye başladılar. Gerçek Bıttım sabununu almak için güvendiğiniz aktarlar ve güvenli internet satışlarını kullanın. Gerçek Bıttım sabunu faydaları ilk yıkanmadan itibaren kendini gösterecektir. Piyasada satışı olan onlarca sabun ve şampuan sadece köpürerek suya karışıp gitmektedir. Oysa Bıttım sabunu tamamen vücuttaki kirli bölgeleri temizlemekte ve tüm ölü deriyi atmaktadır. Bu sayede vücut daha iyi nefes alarak nemli ve taptaze bir tene kavuşmaktadır. Bunun neticesinde ise ter kokusu ve istenmeyen vücut kokularından arındırılmış olmaktadır.

  • Peki, bu mucizevi Bıttım Sabunu nasıl yapılmaktadır? Bıttım sabunu sadece Siirt bölgesinde yapılan ve yöreye has bir doğal sabundur. Aslında kullanımı iki bin yıl öncesinde varlığını sürdürmüş olan Sümer uygarlığına kadar dayanmaktadır.
  • Bıttım Sabunu adını aldığı Bıttım ağacı meyvelerinin yağları ve özlerinden yapılmaktadır. Haziran ayında toplanması gereken Bıttım meyveleri toplanmaz ve Eylül ayına kadar ağaçta bırakılarak kurutulması sağlanır. Bu kuru meyveler Eylül ayı itibari ile toplanarak değirmenlerde dövülür ve yağları çıkartılır.
  • Çıkartılan bu yağlar ve meyvenin özü koca koca kazanlarda kaynatılır. Sabun olabilmesi için ise sadece içine kostik denen bir madde atılır. Bu madde ile iyice kaynatılan ve karıştırılan Bıttım meyveleri istenilen kıvama gelince kalıplara dökülür.
  • Kalıplara dökülen Siirt Bıttım sabunu güneşe maruz kalacakları alanlara koyularak günlerce güneş altında kuruması beklenir. Bir süre sonra kuruyan ve sabun halini alan Bıttım sabunu kesilir, paketlenir ve dünyanın her bölgesine gönderilir.
  • Bıttım sabunu gerek internet gerekse yazılı ve görsel medya sayesinde dünyada yeni yeni bilinen ve kullanılan yerli sabun markası olma yolunda ilerlemektedir.
  • Siirt Bıttım sabunu seçilmesinde ve kullanılmasındaki en büyük etken ise görüldüğü üzere içinde hiçbir kimyasal maddenin ve fabrikasyon üretimin olmayışıdır. Tamamen doğal yollarla en iyi şekilde üretimi yapılmaktadır.

Uzmanlar Tarafından Onaylanan Doğal Mucize

Dünyanın birçok ülkesine gönderilen Bıttım sabunu o ülkelerde de gerekli uzmanlar tarafından laboratuvarlarda incelenmiş ve Bıttım sabunu faydaları kesinlik kazanmıştır. Bıttım sabununun faydaları ilk olarak vücut temizliğinde görülmektedir. Kısa süreli ve düşük ısılı yıkanmalarda bile Bıttım sabunu tam bir temizlik sağlamaktadır. Özellikle vücudun kıl olan bölgelerindeki bakteri üremeleri, terleme ve koku oranları çok fazla olur. Bu bölgelerde Siirt Bıttım sabunu % 99 oranında temizlik sağladığı için ter kokusu ve sağlıksız koşullar tamamen ortadan kalkmaktadır. Bıttım sabunu temizlik işleminin yanı sıra içeriğinde bulunan menengiç yağı sayesinde tam bir vücut ve saç bakım ürünüdür. Vücutta oluşan her türlü sivilce, akne, siyah nokta ve yarayı birkaç kullanım sonra yok etmektedir. Özellikle de cilt deri hastalıkları olan kişiler için tam bir şifa kaynağıdır. Çünkü egzama, mantar ve sedef hastalıklarında tam bir koruma sağlamaktadır. Vücut bakımının yanında Siirt Bıttım sabunu aynı zamanda saç bakım için hiçbir bakım ürününde bulamayacağınız derecede fayda sağlamaktadır. Saç dökülme riskini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Saçların köklerini ve saç derisini besleyen Bıttım sabunu kepek, koparak dökülme, saç kırılması gibi sorunları yok etmektedir. Bıttım sabunu faydalarında kanıtlanmış bir diğer önemli nokta ise Bıttım sabunun saç beyazlama yaşını geciktirmesidir. Bıttım sabunu kullanan kişilerin saçları daha ileriki yaşlarda beyazlamaktadır. Her türlü bakımı ve temizliği sağlayan Bıttım sabunu hem size hem de tüm aile fertlerinize iyi gelecektir. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr