SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Anadolu’nun Bin Yıllık Mucizevi Vücut Temizleme Ürünü

Anadolu’nun Bin Yıllık Mucizevi Vücut Temizleme Ürünü

Yılda vücut temizliği ürünlerine ne kadar para harcıyorsunuz? Ufak paralar gibi görünen fakat yıllık hesaplamalarda yüksek meblağlalar olarak karşınıza çıkan bu kozmetik ürünleri sağlığınız için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Özellikle şampuan ve sabunları içerisinde bilenen birçok kimyasal bileşen uzun vadede insan sağlığı için kötü sonuçlar doğurmaktadır. Dünyada yapılan birçok araştırmada piyasada satılan şampuanlarda ve sabunlar kanserojen maddelere rastlamıştır. Özellikle de cilt kanseri ve cilt hastalıklarına neden olan bu tür ürünleri neden hem kendiniz hem de sevdikleriniz kullansın ki? Sadece reklam çalışmaları ile satışları gerçekleşen bu ürünlerin temizleyici özellikleri de son derece düşüktür. Bu sabunlarla dakikalarca ellerinizi yıkasanız da şampuanlarla saatlerce vücutlarınızı temizleseniz de tam korumalı bir temizlik elde edemezsiniz. Peki, bu durumun çözümü nedir? Tabi ki doğal olan ve içinde hiçbir kimyasal bileşen bulunmayan Siirt Bıttım sabunu kullanımı tek çözüm olacaktır. Beslenmede ve gündelik kullanım ürünlerinde doğallığı arayan modern insan aynı şekilde vücut temizliğinde de sağlıklı olan ve temizliği kalite sağlayacak ürünleri aramaktadır. Bu arayışın sonunda ise karşılaşılacak tek ürün Siirt bölgesinde el yapımı olarak üretilen Bıttım Sabunu olacaktır.

  • Bıttım sabunu faydaları yaklaşık olarak iki bin yıl önce fark edilmiş ve Sümerlerden başlayarak tüm Anadolu uygarlıklarında tek vücut temizliği ürünü olarak kullanılmıştır.
  • Siirt bölgesinde ve köylerinde kimse Bıttım sabunu dışında başka bir temizleyici ürün kullanmazlar. Çünkü Bıttım sabunu hem temizleme ürünü hem de cilt bakım ürünü olarak kullanılmaktadır.
  • Bıttım sabunu ile saatlerce değil, birkaç dakikalık yıkamalarda dahi yüksek temizleme kalitesine sahip olursunuz.
  • Yapılan araştırmalarda sadece 15 saniyelik el yıkamalarda bile % 99 oranında bakteri ölümleri gerçekleştiği anlaşılmıştır.
  • Bıttım sabunu Vücudun nem seviyesini ayarladığı gibi, gözenekleri açarak vücudun hava almasını sağlar ve ter kokusunun önüne geçer. Bir haftalık süreyle etkisini vücuttan kaybetmeyen Bıttım sabunu ile artık terleme problemi tarih oluyor.
  • Saçlarda ise ultra bakım sağlayan Siirt Bıttım sabunu, saçların dökülmesini önlediği gibi saç kırıklarını onarmakta ve yağlanmaların da önüne geçmektedir. Saç derisini besleyen bu mucizevi doğa harikası ürün aynı zamanda saçların erken beyazlamasının da önüne geçmektedir. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde normal süreden daha uzun zaman dilimlerinde saçların beyazlamasına etki etmektedir.
  • Bıttım sabunu faydaları arasında egzama, vücut mantarı ve sedef hastalığı gibi rahatsızlıklara da iyi gelmekte ve yüksek oranda bu hastalıklarda iyileştirici etkisi bulunmaktadır. Yüzlerde oluşan sivilce, siyah nokta ve akneleri ise tamamen temizlemekte ve taptaze bir cilt oluşumu sağlamaktadır.

Birkaç Kullanım Sonra Teninizde Ve Saçınızdaki Değişimlere İnanamayacaksınız

Siirt Bıttım sabunu sadece Güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişen Bıttım ağaçlarında toplanan meyvelerden elde edilmektedir. Normal sabunlarda ve şampuanlarda katkılı yağlar bulunurken Bıttım sabununda sadece menengiç yağı bulunmaktadır. Meyvelerin yağlarının çıkartılması için günlerce taş dibeklerde ve değirmenler de öğütülmesi gerekmektedir. Bu öğütme işleminden sonra ise özel karışımlar ve kostik ile birlikte kazanlarda 12 ila 20 saat arasında kaynatılmaktadır.Kaynatılarak istenen kıvama ulaşılan sabunlar kalıplara dökülüp gün ışığında kurutulmaya bırakır. Güneşin tüm yararlı ışınlarını bünyesinde toplayan Bıttım sabunu saçların ve vücudun ihtiyacı olan tüm D vitaminini tek başına karşılayabilmektedir. Kalıpların içinde kuruyan Bıttım Sabunları kalıplardan çıkartılır ve uygun ölçülerde kesilerek paketlenir. Meyvelerin toplanmasından tutun da sabunların paketlenmesine kadar geçen sürede tüm aşamalar tamamen el emeği ile yapılan ve hiçbir şekilde fabrikasyon üretime uygulanmayan işlemlerdir.

Bıttım sabunu ile alakalı yapacağınız araştırmalar sonucunda dünyada birçok ülke tarafından kullanıldığını göreceksiniz. Özellikle Anadolu kültürü araştıran kişiler bu mucizevi Bıttım sabununu görmek ve almak için Siirt’e kadar gelmektedir. Geldiklerinde ise gördükleri karşısında şoka girmekteler. Çünkü ilerlemiş yaşlarına rağmen birçok kadın ve erkekte hiçbir cilt problemi, kırışıklık, saç dökülmesi ve beyazlaması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sağlıklı durumun kaynağı ise Siirt Bıttım sabunu olmaktadır. Eğer siz de yerinde üretimi görmek ve bu mucizevi sabunun etkilerine bizzat insanlar üzerinde şahit olmak isterseniz Siirt’e gelebilir ve bu yazılanların hepsine canlı olarak tanık olabilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi düşünerek, onların tamamen sağlıkları için faydalı olacak tek temizleme ürünü olan Bıttım sabunu kullanın farkı siz de yaşayın. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr