SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Dünya Bıttım Sabunun Kalitesi Ve Temizliği İle Tanıştı

Dünya Bıttım Sabunun Kalitesi Ve Temizliği İle Tanıştı

Bıttım Sabunu mucizesini denemediyseniz çok şey kaybediyorsunuz demektir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için piyasada satılan ve içeriklerinde tamamen kanserojen maddeler bulunan sabun ve şampuanları kullanarak sağlığınızı tehlikeye atmayın. Bu sabun ve şampuanların içeriğinde daha açıklanmayan ne tür karışımları vardır. Bu karışımlar ise temizlik sağlamadığı gibi daha fazla da vücut ve saç sağlığına zarar vermektedir. Bu ürünler sadece reklam üzerinden ve yönlendirme biçiminde satışa sunulu. Reklam dilimlerinin büyük bir bölümünü kozmetik reklamları oluştur. Çünkü bu zararlı ürünlerin sevimli gösterilip kozmetik pazarının korunması gerekir. Bu tür sağlıksız temizlenme ürünlerine tonlarca para dökeceğinize size daha güzel bir önerimiz var. Siirt bölgesinde doğal olarak yöre halkı tarafından yapılan Siirt Bıttım sabunu mucizesini hiç duydunuz mu? Hiçbir makine veya özel bir işlem uygulanmadan tamamen atadan deden görüldüğü gibi insan emeği ile üretilen Bıttım sabunu vücut temizliğinin yanı sıra vücut sağlığını da korumaktadır.

  • Bıttım sabunu ile ter problemi diye bir şey artık yok. Vücudu koruyan ve bütün bir hafta temizlik oluşumunu vücutta tutan Bıttım sabunu terlemelerde oluşan kötü kokuların da önüne geçmektedir.
  • Bıttım sabunu faydaları arasında ilk sırayı tabi ki vücut sağılığı almaktadır. Tamamen doğal bir karışım olan Bıttım sabunu gerek saç derisini gerekse vücudun nem dengesini korumaktadır.
  • Bıttım sabunu kepek, kırılgan saçlar, yağlı saçlar ve dökülen saçlar için tek çözümdür. Kepek oluşumunu tamamen ortadan kaldıran Bıttım sabunu aynı zamanda saç kırıklarını onarmakta, daha güçlü ve hacimli saçlar ortaya çıkarmaktadır.
  • Cilt parlaklığını ve sağlığını görünür kılan Siirt Bıttım sabunu birkaç haftalık kullanımdan sonra etkisini göstermekte ve mucizevi değişimleri yaşatmaktadır.
  • Bıttım sabununu sağladığı bu temizlik ve bakımın yanı sıra birçok cilt hastalığına da iyi gelmektedir. Özellikle egzama, vücut mantarı, sedef hastalığı ve her türlü deri hastalığında iyileştirici etkisi bulunan Bıttım sabununun bu özelliği Dermatologlar tarafından da önerilmektedir.
  • Bıttım sabununun sağladığı avantajlardan biri de saç beyazlamasını geciktirmektedir. Normal sürelerde beyazlayan saçları düzenli kullanımlar ile olduğundan daha ileri yaşlarda beyazlamasını sağlamaktadır.
  • Bıttım sabunu kullanımlarınızda; hem vücut sağlığı, hem vücut temizliği, hem vücut bakımı hem de vücut koruması sağlamış olacaksınız.

Doğallığın Gücü Sağlığın ve Temizliğin Kalitesi Bıttım Sabununda Birleşti

Siirt Bıttım sabunu sadece Siirt bölgesinde yapılmaktadır. Siirt’te yetişen Bıttım ağacının meyvelerinin yağlarından yapılan sabun doğal yöntemler ile ve yöre halkı tarafından yapılmaktadır. Bıttım sabunu menengiç denen bitkinin taş dibeklerde ve değirmende dövülerek yağının çıkartılması ile sabun yapma işlemi başlar. Bu yağ çıkarma işleminden sonra ise büyük kazanlarda kostik ile birleştirilerek kıvam alıncaya kadar karıştırılır. Bu karıştırma işlemi en aşağı 12 saat kadar sürmektedir. Yeterli kıvama oluşan sabun kalıplara dökülür ve güneşin altında kurumaya bırakılır. Bu arada sabun güneşin bütün yararlı ışınlarını içinde toplayarak vücudun ve saçların ihtiyacı olan tüm D vitaminini de sağlamış olur. Kurutma işleminin ardından kalıplardan çıkartılan Bıttım sabunu paketlenir ve dünyanı her bölgesinden kullanıcı için yola çıkar. Bıttım sabunu faydaları aslında tam da burada gizlidir. Çünkü meyvenin toplanmasında sabun yapımına ve paketlenmesine kadar geçen işlemlerde en ufak bir makine yardımı alınmadı. Tamamen doğallıkla ve insan emeği ile üretildi. İşte bu emek doğanın gücü ile buluşunca ortaya mucizevi ürün olan Bıttım sabunu çıkıyor.

Bıttım sabunu sadece Türkiye iç pazarında değil, dünyada da artık hatırı sayılır bir Pazar oluşturmaya başladı kendine. Özellikle bölgeye gelen yabancı turistler Bıttım sabunu ile karşılaşıp vücutlarındaki değişimleri görünce almadan bölgeyi terk etmiyorlar. Tabi bu alımlarda Bıttım sabunu kullanan yöre halkının da etkisi var. Çünkü hem kadınlar hem de erkekler hayatlarında bakım ürünleri ve cilt maskeleri kullanmadıkları halde pürüzsüz ciltlere sahipler. Bunu ise iki bin yıldır bölgede imal edilen Bıttım sabununa borçlu olduklarını belirtiyorlar. Siirt Bıttım sabununun bu kadar çok faydasını gören ve oluştuğu pazarı fark eden bir takım uyanık kişiler Bıttım sabunu ile alakası olmayan ürünleri piyasada satmaktadır. Bu durumu yaşamamak için aldığınız ürünün Siirt Bıttım sabunu olmasına muhakkak özen gösteriniz. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr