SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğal Kaynaklı Mükemmel Sabun Bıttım

Doğal Kaynaklı Mükemmel Sabun Bıttım

Günümüzde doğal yaşama verilen önem gitgide artmaktadır. Günlük yaşantımızdaki küçük alışkanlıklarımızı değiştirdikçe farkında olmadan doğal hayata adımlarımızı atabiliyoruz. Alında gereksiz gibi gözüken bu küçük alışkanlıklarımızı değiştirdikçe,  bizi sağlıklı olmaya teşvik edecek büyük adımlar atmaktayız. Mesela saç sağlığı, bedenimizin genel sağlığı göz önüne alındığında ne kadar da geri planda kalıyor. Fakat saçımızın sağlıklı ,parlak  ve hacimli gözükmesi aslında  sağlıklı bir cildimizin olduğunun önemli bir kanıtıdır. Peki bunu kanıtlamak için nasıl bir örnekle doğal hayata adım atmalıyız?

Bakımlı pırıl pırıl parlayan saçlar ve sağlıklı her daim genç görünen bir cilde sahip olmak hem kadın hem de erkek için önceliğini korur. Hemen her yaştan kadınlar da erkekler de bu uğurda kozmetikten plastik cerrahiye kadar uzanan geniş bir yelpazede sürekli para harcamaktan çekinmez. son yıllarda moda bir kavram olan doğal ve organik içerikli kozmetiklere ise rağbet oldukça artmış durumda. bazı insanlar artık kimyasal içerikli kozmetiklerin faydasından çok zararı olduğunu ve o süslü ambalajlara boşa para verdiğini farkettiklerinden beri doğal bir arayış başladı. Doğal bitki örtüsünden zengin ülkemizde de Siirt yöresinde yetişen ve bıttım adıyla da bilinen menengiç yağından elde edilen bıttım sabunu hem organik ve doğal olması hem de saç ve cilt için gösterdiği sayısız faydalarıyla aradığını kozmetik şampuan ve cilt bakım ürünlerinde bulamayanlar için biçilmiş bir kafta olma özelliği taşıyor.

Menengiç Bitkisinin Mucizevi Sabunu

Menengiç bitkisini hemen hemen bilmeyen yoktur. Bu bitkinin yağı ile elde edilen Bıttım sabunu' nu ise duymayan kalmamıştır herhalde. Saç sağlığı ve dolayısıyla cilt sağlığımız açısından doğal hayata adım atmak isteyen ve küçük zararlı alışkanlıklarını bırakan insanların söylediklerinden yola çıkacak olursak, Siirt bıttım sabunu saç dökülmelerini önleyip saç derisini de tamamen iyileştiriyor. Saç diplerinde bir ferahlık hissi ve gözeneklerin rahatlamasıyla birlikle saçlarda hacim kazanıyor. Şampuanla temizlenmek adına  iki kez yıkanan şaçlar durulanmayıp saç diplerinde hapsolan kalıntılar nedeniyle saç dökülmelerine neden olurken, bir de  katkı maddelerinden zarar gören saç derisinde saçın seyrekleşmesine kadar olumsuz etkilere sahiptir. Saç dökülmesinin önlemek için gerçekten etkili olan Siirt Bıttım Sabunu içinde kimyasal olmadığından, doğal bir yöntemle hem saç sağlığınıza hem de cilt sağlığınıza kavuşmuş olursunuz. Cildinizin her nefes aldıkça ferah bir temizlenme hissine kapılacak ve bu sayede de gerçekleşen arınma seansları, bedenimizin bir nevi giysisi olan cildinize parlak bir görünüm kazandıracaktır.

Güneydoğu Anadolu bölgemizde yetişen menengiç bitkisi ile  elde edilen ürünlerden en çok konuşulanı şüphesiz ki Bıttım sabununun faydaları. Sadece saç derinizi onarmakla kalmayıp ciltteki leke ve hastalıklıları da ilaçsız bir şekilde geçirmenize imkan veren bu Mucizevi sabun gerçekten cildinizin dostu olmakla birlikte doğallığın kapısını aralayan bir anahtar. Bıttım sabunu faydaları içerisinde en önemli olanlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz.

 

•        Deri dökülmesini ve kurumasını önler

•        Bulaşıcı hastalık olan egzamayı iyileştirir

•        Hafif kokusu ve ferahlığıyla vücudunuzu dinlendirir

•        Ciltte  çıkan ağrılı bezeli akneleri kurutur ve leke bırakmadan iyileştirir.

•        Yine bir cilt hastalığı olan sedef hastalığının önüne geçer.

 

Bıttım sabunu Siirt ‘te üretimi yapılıp tüm aktarlardan kolayca sahip olabileceğiniz bir ürün. Küçük alışkanlıklarınız aslında en büyük sorunlara dönüşebilecek kadar önemli olduğundan kendi sağlığınız için büyük bir başlangıç yapıp şampuan ve kozmatik ürünlerinden kurtulup yeşilin kapısını açın Bıttım sabunu sizin için yararlı bir anahtar olacaktır.bundan şüpheniz olmasın.

Bıttım sabunu faydaları tüm bu mükemmel özelliklerinin yanı sıra, kullanım aşamasında da dikkat edilmesi gereken önemli evreleri bulunmaktadır. Özellikle de, bıttım sabunu çok fazla tüketilmemesi gereken bir üründür. Tüketim aşamaları sabahları yüz yıkama seasnları ve haftada en az 4 ya da beş kere duş alarak gerçekleşmelidir. Özellikle de başka sabun ve şampuanlarla asla kullanılmaması gereken Siirt bıttım sabunu tek başına vermiş olduğu mükemmel etki sayesinde hem saç hem de cilt derinize sahici bir canlılık katacaktır.

Tüm bunlarla birlikte piyasada bıttım sabunu artık çok daha rahat bir şekilde satın alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Her mahallede bulunan aktarlar, internet üzeri sipariş ve telefon ile sipariş ile doğal ve mucizevi bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr