SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bitkisel Özellikli Bıttım Sabunları

Bitkisel Özellikli Bıttım Sabunları

İnsanoğlu’ nun doğa ile kurmuş olduğu iletişim aşamaları her daim olumlu sonuçlar ile yön bulmaktadır. Özellikle de Güneydoğu Anadolu bölgesinde üretilmekte olan ve pek çok açıdan insan tenine mükemmel faydalar sağlayan Bıttım sabunu, bu faydalarını evrensel bir kapasiteye dönüştürerek uluslararası bir başarı sağlamıştır. Tabi bu başarı kapsamında Siirt bıttım sabunu ve etkileri olarak hiçbir şekilde kaliteden yoksun bir reaksiyon almayacağınızı bilmenizi isteriz. Öncellikle bıttım sabunu, genel olarak Siirt’ in dağlarında toplanan menengiç yaprağı ile çitlembik bitkisinin yağlarını arıtarak yapılmaktadır. Yapılma aşamasında ki zahmetli süreçten olsa gerek, bıttım sabunu faydaları olarak sizlere bol seçenekli maddeler sunabiliriz. Özellikle de, ciltsel rahatsızlığı bulunan ya da saç dökülmeleriyle boğuşan pek çok insan, düzenli seanslar eşliğinde bıttım sabunu kullandığı takdirde bu tarz sorunlarından rahatlıkla kurtulabilir. Ancak, Siirt bıttım sabunu konusunda piyasada ki sahtelerini de ayırmak gerekmektedir. Öyle ki, sadece Siirt değil belli başlı Güneydoğu Anadolu bölgesi şehirlerinde de üretilmeye çalışılan bu sabunun sağlamış olduğu etkiyi göze alıp sahtesini oluşturmaya çalışan fırsatçılardan mutlaka uzak durulması gerekmektedir. Tabi bu aşamada mevcut ayrıma da dikkat kesilmelidir. Bu ayrımda gerçek bıttım sabunu hemen köpürebilecek bir özelliğe sahip değildir. Diğer sahte sabunda ise, ürün tene değdiği anda hemen köpürmeye başlar. Zira, mevcut bıttımın içerisinde ki saf kükürtün hemen köpürmeyi engelleyen özelliği bulunmaktadır.

Bu ayrımın farkına vardıktan sonra ise, Siirt bıttım sabunu faydaları konusuna daha derinlemesine tabi olabiliriz. Nitekim, üretim aşamasının doğada ki saf kaynaklarla gerçekleştirilmekte olduğu Siirt bıttım sabunu, düzenli olarak kullanılmaya başlandığı takdirde, kişinin cildine adeta yeniden doğmuş hissiyatı vermektedir. Cildin belli bir dönemden sonra nefessiz kaldığı ve oksijensiz kalan gözeneklerde varlığını sürdürmeye çalışan bakteri ile mikropların çok daha fazla hakimiyet kurduğunuz göz önünde bulundurduğumuzda, bu bakterilerden dolayı oluşan ciltsel hastalıklardan kurtulmak oldukça zorlaşır. Özelliklede sedef, mantar, mayasıl, egzama, akne ve ergenlik sivilcelerinin yok edilme aşamalarında en büyük yardımcınız olacak Bıttım sabunu, kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren derinize derinlemesine bir etki oluşturacaktır.

Saç dökülmesi konusunda büyük çıkmazlığa sürüklenen pek çok erkek, bıttım sabunu kullanımı dahilinde bu dertlerini yavaş yavaş ortadan kaldırabilir. Öyle ki, pek çok insan saçların dökülme durumlarını genetik bir probleme bağlamaktadır. Ancak bu durum hiç de öyle bilindiği gibi bir süreç değildir. Belli bir dönem sonra saç derisinin nefes alıp vermesi yavaşlar. Bu sebepten dolayı da hava alamayan deride gözle görülür dökülmeler meydana gelir. Bu dökülmelerin önüne geçmek ve hatta dökülen saçlarınızı geri kazandırmak için de bıttım sabunu kullanımını düzenli bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekecektir. Zira içeriğinde bulunan menengiç otunun saçları güçlendirme konusunda derinlemesine bir etkisi vardır.

Bıttım Sabunu Kullanım Aşamaları

Bıttım sabunu faydaları kullanma aşamalarında ise gerçekten olabildiğince titiz davranılması gerekmektedir. Çünkü tamamen doğal ve organik bir yapıya sahip olan bu sabun, kullanım esnasında kimyasal şampuanlar ve başka sabunlarla tüketilmemelidir. Nitekim, pek çok kimyasal madde ile üretilen şampuanların derilere ve saçlara etkisinin olumsuz olduğunu söyleyebiliriz. Hal böyle olunca da bıttım sabunundan % 100 etki sağlayabilmek adına tekel olarak kullanmanız gerekecektir. Kullanım esnasında ise ıslak tene sabunu hafif hafif sürdükten sonra, yavaş bir şekilde köpürterek ovalama işlemlerine geçiş yapabilirsiniz. Bu işlemlerin olabildiğince yavaş ilerlemesi, mevcut sabunun tüm gözeneklere çok daha hızlı hitap edebilmesini sağlayacaktır. Tabi bu aşamaları yaparken de çok da ileri gitmemek gerekir. Pek çoğumuzun bu aşamada atlamış olduğu en büyük nokta, saç dökülmeleri ya da deri hastalıkları çok fazla yıkanarak yok edilecek bir problem olmadığıdır. Bu sebepten dolayı da bıttım sabununu haftada en az 4 ya da 5 kere duş seansları düzenleyerek kullanmanızı tavsiye ederiz

Son olarak ise bu sabunu bulabileceğiniz mevcut noktalara değinmek isteriz. Son zamanlarda televizyonlarda ki sağlık programlarında da sıklıkla övgülerle pekiştirilen bu sabunu;

•        İnternet üzerinden sipariş ile

•        Sertifikalı aktar hizmetleri veren dükkanlardan

•        Pazarlardan

•        Alışveriş merkezlerinden

rahatlıkla temin edebilme imkanı bulunmaktadır. İster kilo ile isterseniz de tane olarak satın alacağınız Bıttım sabunu ile, doğanın mucizesini teninizde hissedebileceksiniz.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr