SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

SAÇ BEYAZLARINIZI YOK EDİN

SAÇ BEYAZLARINIZI YOK EDİN

         Hayatlarımızın belli başlı evreleri bulunmaktadır. Gelişme ve büyüme sürelerinde vücudumuz oldukça değişiklik gösterir ve bunun sonucun da gelişme evremiz de tamamlanmış olur. Bazı istisnalar haricinde insan vücudu oldukça değişkendir, vücut yaşımız ile kemik yaşımız zaman zaman tutmayabilir bu da hızlı bir ergenlik demektir. Hızlı yaşadığımız ve geçirdiğimiz evreler bize bazı olumsuz sonuçlar göstermektedir. Bunların en belirgin olanı saçlar da hızlı beyazlamalardır. Sizlerinde çevrenizde olan insanlardır yaşları genç olmasına rağmen saçlarında ki beyazlar göze çarpar. Bunu önlemek ve eski saç renginize kavuşmak artık elinizde hem de olabilecek en doğal yoldan istediğinizi elde edebileceksiniz.

         Bu doğallığı size sunacak olan şey sabun, bir sabun bunu nasıl yapsın diye düşünebilirsiniz fakat Bıttım sabunu bildiğiniz sabunları aksine bir performans ile saçlarınızda ki beyazları yok eder ve eski canlılığınıza kavuşmanızı sağlar. Bu sabunlar ülkemizin güneydoğu bölgesinde yetişir ve sadece bir meyvedir. Bileceğiniz adı ile melengiçtir. Melengiç, yoğun olarak Siirt’te yetişir ve eylül ayı sonu gibi hasat döneminde toplanır. Toplandıktan sonra birkaç aşamalı işleme maruz kalır ve sonrasında tüketiciye sunulur. Bu işlemler;

  • Toplama; Hasat döneminde toplanır, hasat dönemi genellikle eylül ayı sonu ve ekim ayı başlarında olmaktadır.
  • Ayıklama; bu işlemde yararlı olmayacak olan meyveler ayrılır ve işleme hazır olduğu düşünülen meyveler toplanır.
  • Yıkama; Ayıklama işlemi sonrasında ayrılan yabani fıstıklar standartlara uygun olacak şekilde yıkanır.
  • Kurutma; Yıkanan tüm meyveler yoğrulma işleminden önce temiz ve açık bir alana serilip kurumaya bırakılır, bu kuruma süresi genellikle 10 ile 15 gün arasında değişmektedir. Hava şartlarına ve ortamın nem miktarına göre kurutma süresi uzayabilir ve fakat daha verimli olması açısından süre de kısaltmaya gidilmemektedir.
  • Yoğrulma; Bir önceki işlemde başarı yakalandıktan sonra, geniş bir kazana çok sıcak olmayan su dökülür ve melengiçler eklenip yoğrulmaya başlanır. Yoğrulma işlemi sabunun kıvamını belirleyeceğinden önemli bir yer teşkil etmektedir.
  • Kalıplara ayırma; Yoğrulma tamamlandıktan sonra bildiğimiz kalıplar da sabunların oluşturulması için oluşan büyük kalıpta sabunlar kesilir ve standartlara indirgenir.
  • Kalıp oluşturma; Bu işlem sabunların tüketiciye gelmeden önce ki son evrelerindendir, yeteri büyüklükte Bıttım Sabunu oluşturulur ve test edilir.
  • Ambalajlama; Oluşan sabunlar testten sonra ambalajlamaya geçilir, tüketiciye hazır evredir. Satın alınıp kullanmaya başlanabilir.

Siirt Bıttım sabunu sadece Türkiye de üretilmesine rağmen dünyanın her yerinden talep görmekte ve alıcısı olmaktadır. Bunun en büyük sebebi içerisinde hiçbir katkı ve kimyasal madde bulunmamasıdır. Bu sabun içerisinde bulunan melengiç yağı sadece bu meyveye özgüdür ve saç diplerinin güçlenip daha canlı görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra içerisinde bulunan vitaminler sayesinde saçlarda ki beyazlamayı 5-8 ay kadar kısa bir sürede yok edip saçın eski rengine dönmesini sağlar. Kimyasal boyalar kullanıp her ay saç diplerine daha fazla zarar vermektense düzenli kullanım ile erken beyazlamış olan saçlarınızı eski rengine döndürebilirsiniz. Bıttım sabunu faydalarından sadece biri beyazlamış saçları beslemesidir, bununla birlikte saç diplerinize bakıp yapıp köklerin güçlenmesini uzayan saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlar. Cildinize bakım yapar ve canlılık hissi verir. İçerisinde ki doğallık sayesinde kendinizi yenilenmiş hissedersiniz. Bıttım Sabunu Faydalarını görebilmek için rutin bir çizgide kullanmanız ve kullanım sürenizde aralıklar vermemeniz istediğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

      İsminden dolayı sabun diye anılıyor olması etki göstermeyeceğini düşünmenize sebep olabilir fakat durum böyle değil. Ülkemizin birçok yerine sevkiyatı yapılan bu ürün doğallıktan yana olanların gözdesi olmuş durumdadır, gerek kısa sürede etki etmesi gerek etkisinin uzun sürmesi bu sebepler arasındadır. Siirt Bıttım Sabunu tamamen doğaldır fakat vücudunuzun hassasiyeti var ise önce bir kez küçük bir noktada denemeli sonra kullanmaya başlamalısınız. Kullandığımız her ürün gibi bu ürününde etki etme süresini merak ediyor olabilirsiniz, düzenli kullanıldığı sürece 1. Haftadan itibaren etkileri görülmeye başlayacaktır. İstediğiniz sonuca ulaşana kadar ürünü kullanmayı bırakmamalı ve her seferinde aynı bölgeye uygulamaya dikkat etmelisiniz. Bıttım Sabunu Faydalarından birisi de kısa sürede etki etmesi ve kalıcılığının uzun süre olmasıdır, gerekli testleri yapmakla işe başladıktan sonra gönül rahatlığı ile kullanabilir, tavsiye edebilirsiniz.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr