SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım İle Daha Sağlıklı Saçlar

Bıttım İle Daha Sağlıklı Saçlar

Saç egzaması, saç mantarı, saç kıran, kepek ve kellik… Tüm bu rahatsızlıklar saçların sağlıksız bakımından kaynaklanmaktadır. Saçlarınızı ne kadar düzenli şekilde yıkarsanız yıkayın yıkamada kullandığınız şampuan ve saç kremleri saçınız ile uygun değilse ve saçınız gün içerisinde dış etkenlere çok fazla maruz kalıyorsa yukarıda saymış olduğum rahatsızlıklara yakalanma ihtimaliniz her zaman vardır. Ayrıca kullanmakta olduğunuz şampuan ve saç kremleri içerisinde bulunan kimyasal maddelere de bu rahatsızlıklara yakalanma riskini arttırmaktadır. Bu sebeple bıttım sabununu bu şampuan ve saç kremlerine tercih etmeniz çok daha faydalı olacaktır. Bıttım Siirt’te üretilmekte olan aşılanmamış yabani fıstık meyvesidir. İçerdiği doğal özler sayesinde saçı derinlemesine besleyerek olduğundan daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Kepek yok etme konusunda düzenli kullanıldığında piyasada bulunan pek çok şampuan ve saç kreminden çok daha etkilidir. Ayrıca şampuanlarda bulunmayan pek çok özelliği içerisinde barındırır.

Şampuan mı Bıttım Mı?

 • Şampuan kimyasal malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca köpürmesi içinde ekstra kimyasallar kullanılmaktadır. Ancak bıttım tamamen doğal yollar ile üretilmekte ve üretim aşamasında hiçbir şekilde makine kullanılmamaktadır.
 • Şampuan saçkıran, saç mantarı, saç egzaması gibi rahatsızlıklara geçici olarak rahatlatıcı çözümler bulurken, bıttım sabunu çözüm odaklı çalışmaktadır. Bıttım sabunu antiseptik özelliği sayesinde saçın derinine inerek saç köklerinde oluşan mikropları yok etmekte ve düzenli kullanımda mikropların tekrar oluşmasını engellemektedir.
 • Şampuan beyazlaşan saçların tekrar eski renge döndürülmesinde herhangi bir şey yapamaz iken Siirt bıttım sabunu beyazlayan saç telini düzenli kullanım sonrasında yenileyip daha canlı ve siyah saç teli olarak çıkmasını sağlamaktadır.
 • Şampuan tarzında saç bakım ürünlerine ödediğiniz paranın yarı fiyatına bıttım sabunu alabilirsiniz.
 • Saçlarınızda kullandığınız şampuanların içerdiği kimyasal yüzünden bazı saç rahatsızlıklarına yakalanabilmeniz olasıdır. Ancak doğal bıttım sabunu kullanımında böyle bir olasılık kesinlikle bulunmamaktadır.
 • Şampuanlar saç dökülmesine kısmen çözüm üretebilirken Siirt bıttım sabunu düzenli kullanımda saç dökülmesine kesin çözüm üretebilmekte ve saç dökülmesini durdurabilmektedir
 • Şampuanlar saç da parlaklık görüntüsünü geçici olarak vermektedir. Ayrıca şampuan kullanıcıları zayıf saç tellerini güçlendirmek için gerektiğinden fazla şampuan ve türevlerini kullanmaktadır. Bu durumda saçın aslında daha çok kimyasala maruz kalması anlamına geleceğinden dolayı saç teli daha da zayıf olacaktır. Ancak bıttım ile daha sağlıklı saçlar elde etmek mümkündür. Kimyasal içermemesi ve doğal olması zayıf saç tellerini güçlendirerek parlaklık görüntüsünü kalıcı olarak verebilmektedir.

Siirt bıttım sabunu ana vatanı olarak Siirt’te üretilmekte ve Türkiye’nin değişik bölgelerine sipariş üzerine satışı yapılmaktadır. Bıttım sabunu faydaları karşısında ödeyeceğiniz fiyat ise faydaların yanında gerçekten çok ama çok ucuz kalmaktadır. Doğal bıttım sabunu kullanım olarak ise kesinlikle ama kesinlikle şampuan ile kullanılmamalıdır. Bıttım ile daha sağlıklı saçlar elde etmek istiyorsanız eğer bıttım sabununu 2 günde bir saç diplerinize masaj yapar şekilde uygulamanız yeterli olacaktır. Bıttım sabunu ile ilk yıkamayı gerçekleştirdikten sonra ertesi gün saçlarınızı şampuan ya da türevi bir şey ile yıkamamanız hatta mümkünse saçlarınızı hiç yıkamamanız gerekmektedir. Bıttım sabunu faydaları bu yıkamama süreci içerisinde kendisini gösterecektir. Başlarda saçlarda kuruluk ve sertlik hissi yaratması normal olmakla birlikte zamanla ve düzenli kullanımla bu kuruluk ve sertlik yerini yumuşak ve dolgun saçlara bırakacaktır.

Bıttım ile daha sağlıklı saçlar için yukarıda anlattığımız kullanım yöntemlerini birebir uygulamanız gerekmektedir. Ayrıca bıttım sabunu faydaları saç derisi şekline ve oluşan rahatsızlığın boyutuna göre bazı kişilerde daha hızlı bazı kişilerde daha yavaş görülmektedir. Bu sebeple bıttım sabununu kullanırken sabırlı olmak gerekmektedir. Bıttım sabunu en üst düzey saç rahatsızlıklarında bile etkisini 6 aylık kullanım sonunda kesin olarak göstermektedir. 6 ay sonra saçlarınızdaki değişikliği, güçlenmeyi ve parlamayı siz başta olmak üzere çevrenizdeki tüm insanlar göreceklerdir. Doğal bıttım sabunu hoş bir kokuya sahip olduğu için piyasada bulunan kükürtlü sabunlardan ayrı bir yere sahiptir. Bu koku şampuanlarda mevcut olan koku gibi olmayacak ve hemen uçup gitmeyecektir. Bıttım sabunu normal hayatımızda kullandığımız gibi köpürmemektedir. Bunun sebebi ise içerisinde hiçbir şekilde kimyasal katkı maddesi bulunmamasıdır.

 • Düzenli kullanımda saçlarda kepeklenmeyi büyük oranda azaltmaktadır.
 • Saçların içinde çıkabilecek saç kıran, sivilce, saç egzaması, saç mantarı gibi hastalıkları düzenli kullanıldığında yok etmektedir.
 • Saç dökülmesini %100 oranında engelleyebilen tek doğal sabun Siirt Bıttım Sabunudur.
 • Doğal bıttım sabunu hoş kokusu ile saçlarınızın güzel kokmasını sağladığı gibi aynı zamanda içerdiği bitki özleri sayesinde saçlarınızın olduğundan daha parlak görünmesine de yardımcı olmaktadır.
 • Beyazlaşmış saçlara güç verir ve zamanla siyahlaşmasını sağlar
 • Saç diplerinde bakteri oluşumunu engellediği için saçlarınızın daha sağlıklı olmasına yardımcı olur.
 • İnce ve kırılan saçları güçlendirir ve kuru saçları nemlendirir.
 • Saçın daha kısa sürede uzamasını sağlayarak, saç tellerinin kendisini yenilemesine yardımcı olur.
 • Saçlarda erken yağlanma sorununu ortadan kaldıran bıttım sabunu, yağlanma süresini de uzatmaktadır

Yukarıda saymış olduğumuz faydaları Siirt bıttım sabunu ile sağlayabilirsiniz. Bu sebeple alacağınız sabunun gerçekten de Siirt’te yapıldığından emin olmanız gerekmektedir.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr