SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu Doğal Güzellik İksiri

Bıttım Sabunu Doğal Güzellik İksiri

Kadınların seneler ilerledikçe güzellik anlayışları değişmektedir. Son yıllarda popüler olan güzellik anlayışı ise bolca kozmetik ürünler kullanılarak cilt kusurlarının kapatılması üzerine kurulu olan bir güzellik anlayışıdır. Bu anlayışın olumsuz etkilerinin seneler içerisinde gün yüzüne çıkacağı uzmanlar tarafından da tahmin edilmektedir. Kadınların bolca kullandığı kozmetik ürünlerin zararları sıralanmak istenirse şu şekilde bir liste ile karşı karşıya kalınmaktadır;

  • Kozmetik ürünlerin içerisinde çok bol bir miktarda paraben bulunmaktadır. Bu maddenin kullanılmasının asıl sebebi ise ürünlern raf ömrünü olabildiğince artırmaktır. Bir ürün ne kadar uzun süre dayanıyorsa o ürünün içerisinde bulunan kimyasalların da o denli tehlikeli olduğu unutulmaması gereken noktalar arasında bulunmaktadır.
  • Kozmetik ürünlerin kullanılması cillte alerjik durumların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Allerjik reaksiyonlar zaman zaman ,insanın genel sağlığını etkileycek düzeyde bile olabilmektedir. Bu nedenle hassas bir cilt tipine sahip olan kişilerin kozmetik ürünlerden tam manası ile uzak durması gerekmektedir. Bunu başaramayn kişiler en azından doğal içerikli kozmetik ürünleri tercih ederek kendilerini bir adım daha korumaya alabilirler.
  • Gözenekleri tıkamak konusunda en etkili ve en tehlikeli olan maddelerden bir tanesi kozmetik ürünlerdir. İnsan cildi nefaes alması içiniçerisinde barındırdığı gözeneklerden oluşmaktadır. Bu gözeneklerin kozmetik ürünler tarafından kapatılması ile sivilcelerin ortaya çıkabilmesi bilinen noktalar arasında bulunmaktadır.

Tüm bu olumsuz özellikleri ortadan kaldırmak için Siirt bıttım sabunu mucizesi yeterli olacaktır. Bıttım sabunu içerisinde menengiç denilen bitkinin tohumları bulunmaktadır. Menengiç güneydoğu anadolu bölgesindeyaygın bir biçde yetiştirilen tarım ürünlernden bir tanesidir. Memengiç denildiği zaman akla ilk olarak kahve gelemktedir. Memengiç bıttım sabununun ham maddesi olmaktan ziyade bir kahveinin ismi olarak lanse edilmektedir. Siirt bıttım sabunu hem Türkiye içerisinde hem de dünya çevresinde yeterli oranda tanıtılmamaktadır. Tanıtım faaliyetlerinin güçlü olması durumunda bıttım sabunu mucizesinden dünyanın etrafında birçok kişinin yararlanması olanak dahiline gelmektedir. Bıttım sabununun daha çok tanınması demektir. Bu sabunun tanınması kozmetik denilen tuzağın içerisine düşmüş olan dünyanın az da olsa kendisine gelmesine vesile olabilecek kuvvete sahiptir.

Bıttım Sabunu ve Cilt Temizliği

Kozmetik dünyasında atılan her adım sizi daha fazla alışveriş yapmaya doğru sevkedecektir. Örneğin bir fondoten aldıktan sonra bu ürünü sabitlemek için pudraya da ihtiyaç duyulacaktır. En son süreçte ise bu sürülen ürünlerin temizlenmesi için bir temizleme ürünü satın alınması piyasa tarafından dikte edilmektedir. Hem erkeklerin hem de kadınların bakım seviyelerinin son dönemlerde büyük bir artış sağladığı bilinen gerçekler arasında bulunmaktadır. Fakat kadınların kozmetik konusundaki hassasiyetlerini ise göz ardı etmemek gerekmektedir. Bıttım sabunu kozmetik kullansanız bile cildinizi bu zararlı maddelerden arındıracak kapasiteye sahip olan neredeyse tek doğal ve etkili üründür. Bıttım sabunu faydaları arasında cilt temizleme sütlerinin yerine kullanılması da listeye eklenebilmektedir. Cilt temizliği yeterli düzeylerde yapılmazsa ciltte sivilcelenmelerin görüleceği belirtilmektedir.

Cilt Sağlığının Anahtarı Bıttım sabunu

Bıttım sabununun cilt üzerinde bu denli etkili olmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Tam manası ile doğal bir içeriğe sahip olması
  • Kimyasal bulundurmaması
  • Koku katan yabancı kimyasal bulunmaması
  • Makine ile üretilmemesi
  • Yöre insanının senelerdir biriktirdiği formül olması

Tüm bu nedenlerin birleşmesi ile bıttım sabununun en önemli doğall sabunlarından biri olduğu net bir biçimde ispat edilebilmektedir. Piyasa içerisinde inanılmaması gereken en önemli etiketlerden bir tanesi doğal kavramıdır. Doğal olan her şeyin katkısız olduğunu düşünen bireyler yanılmaktadır. Doğal ve zararsız bir ürün kullanma konusunda hassas olan bireylerin bıttım sabunu hakkında gerekli bilgiye elde etmesi gerekmektedir. Bıttım sabunu faydaları ile genel insan sağlığı arasında büyük bir korelasyonunun olduğu düşünülmektedir. Cildin insanoğlunun sahip olacağı en kıymetli ve dokunulmaz olan bir kıyafet olarak görülmesi gerektiği uzmanlar tarafından belirtilmektedir.  Tam da bu nedenle cildin kozmetik denilen süslü zehirler ile doldurulmaması gerekmektedir. Doğal yoollardan güzelliğe ulaşılmak isteniyorsa tercih edilmesi gereken yöntem bir ay boyunca aralıksız bir biçimde bıttım sabunu kullanmaktır. Bıttım sabunu kullanırken içerisinde farklı kimyasallar bulunan ürünlerinkullanılmaması gerekmektedir. İki ürünü aynı anda kullanmak bıttım sabununun olumlu etkilerini alta çekmektedir. Bıttım sabunu son yılların en efsanevi güzellik ürünlerinden biri olacaktır 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr