SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğal Banyo Sabunu Bıttım

Doğal Banyo Sabunu Bıttım

Bıttım sabunu uzun yıllar geleneksel olarak kullanılan bir sabun çeşididir. Bıttım sabunu doğal olması nedeni ile doğal temizlik malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Bıttım sabununun doğal olmasının nedeni doğal maddelerden yapılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Bıttım sabunu hammaddesi olarak birçok hastalığa şifa olarak kullanılan menengiç bitkisi kullanılmaktadır. Menengiç bitkisi daha çok kırsal kesimde yetişen bir çeşit ağaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğal bıttım sabunu tüm bu doğallığını menengiçten almaktadır. Menengiç her yöre de başka bir isim almaktadır. Bıttım sabununu banyoda kullanılarak birçok kimyasal içerikli maddeden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.Bıttım sabunu kullanmanız için en büyük neden banyo sabunlarının içeriğini tam olarak bilmemenizdir. Banyo sabunlarında kullanılan kimyasal bileşenler nedeniyle cilt sorunları yaşayabilirsiniz. Cildinize içeriğini bilmediğiniz maddeler içeren sabunları asla kullanmamanız gerekir. Kimyasal içerikleri ağır olan bu sabunlar cildinizi temizlemekten ziyade daha fazla yormaktadır. Yorulan cilt zaman içerisinde deformasyona uğramaktadır. Cildinizin deformasyona uğraması demek zaman içerisinde bakterilerin cildin içine işlemesidir. Cildin içerisine işleyen bakteriler ciltte başka sorunlara da neden olmaktadır. Bu sorunların en sıkıntılısı cilt üzerinde lekelerin kalmasıdır. Bu lekeler zaman içerisinde kökleşerek ciltte sabitlenir bu nedenle kimyasal içerikler kullanmaktan kaçınmalısınız. Doğal bıttım sabunu kullanarak bunların önüne geçebilirsiniz.

Doğal Bıttım Sabununun Banyo da Kullanılması

Doğal bıttım sabununu banyoda kullanarak cildinizin doğal beslenmesini sağlayabilirsiniz. Bıttım sabununu banyo sabunu olarak kullanmak kesinlikle en akıllıca olan ayrıntıdır. Banyo sabununuzun doğal olması oldukça önemlidir. Doğal bir sabun cildiniz ile dost olacaktır. Cildiniz ile dost olan bıttım sabunu sizin de en yakın temizlik ürününüz olacaktır. Doğal banyo sabunu bıttım cildiniz ile tam anlamıyla dosttur. Cildinizi temizlemek ile kalmaz aynı zamanda cildinizde bulunan bakteriler ile savaşır. Bıttım sabununun bakteriler ile savaşması ile birlikte cildiniz ferah bir nefes alacaktır. Bıttım sabunu aynı zaman da cildiniz de peeling etkisi yapabilmektedir. Peeling etkisi yapması cildinizin gözeneklerinden arındırılmasını sağlar. Gözeneklerinizin arındırılması ile birlikte cildiniz siyah noktalardan ve bakterilerden de arınır. Doğal banyo sabunu bıttım kullanmak cildinize nefes aldıracaktır. Banyo da bıttım sabunu kullanmak için lifin de doğal lif olarak tercih edilmesi gerekir. Doğal lifler cildinize peeling yapılması için bu temizleme sürecini hızlandırır. Bıttım sabunu kullanarak lif yardımıyla tüm vücudunuzu yıkayabilirsiniz. Siirt bıttım sabunu kullanan herkes bilmektedir ki birçok cilt sorunun ortadan kaldırmaktadır. Bıttım sabunu ile birlikte kolayca tüm vücudunuzu temizleyeceksiniz. Banyo da dilerseniz saçınızda da Siirt bıttım sabunu kullanabilirsiniz. Bıttım sabunu kullanarak kısa sürede bütün cilt sorunlarınızı halledebilirsiniz. Böylece vücudunuza kimyasal bir madde girmeden de temizlik sağlanacaktır. Bıttım sabunu faydaları kesinlikle çok fazladır. Bıttım sabunu aynı zaman da lif kullanmadan da kullanmak da maske etkisi yapacaktır. Yapmanız gereken bıttım sabununu cildinizi ıslatarak suratınıza sürmektir. Cildinize yavaş yavaş yedirerek ve aynı zaman da masaj yaparak uygulamak yapmanız gerekir. Hafif bir köpürme olacaktır. Bıttım sabunu asla tam anlamıyla köpürmez. Bunun nedeni diğer sabunları içerisine köpürmesi için kimyasal maddeler ilave edilmektedir.   Daha sonra aynı işlemi tüm vücudunuz da yaparak temiz bir cilde kavuşabilirsiniz. Bıttım sabunu faydaları bu kadarla da sınırlı değildir. Vücudunuzu her yıkadığınızda başka bir özelliği ile karşılaşacaksınız. Cildinizin arındırılması ve artık gözeneklerin açılarak ferah bir ciltte elde edebilmek için bıttım sabunu kullanacaksınız. Gözenekler temizlenerek cildiniz oldukça ferah bir nefes alacaktır. Bıttım sabununun faydalarından yararlanabilmek için;

  • Mutlaka kaliteli bir bıttım sabunu kullanmak gerekir.
  • Bıttım sabunu asla banyoda ıslak olarak bırakılmamalıdır. Sabun sürekli ıslak kaldığı zaman özelliğini yitirecektir.
  • Islak olarak bırakılan sabun aynı zaman da israfa neden olmaktadır.
  • Bıttım sabununu banyoda kullanırken doğal lif kullanılmasına özen gösterilmelidir.
  • Doğal lif kullanmak kesinlikle bıttım sabununun faydasını arttıracaktır.
  • Bıttı sabununu aldığınız yerden kesinlikle içeriğini de öğrenmeniz gerekir, yanlış içerikler ile hazırlanmış bir bıttım sabunu size yarar sağlamayacaktır.
  • Bıttım sabunu üretimin de mutlaka kaliteli malzemeler bulunmalıdır. Bunun için kesinlikle bildiğiniz ve kalitesinden emin olduğunuz bir bıttım sabunu almalısınız.

Bir an önce bıttım sabunu alarak güven ve temizlik garantisi ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr