SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Mucizevi Bıttım Sabunu

Mucizevi Bıttım Sabunu

Siirt’in evrensel pazarda meşhur olmuş el yapımı ve el kesimi yeşil organik sabunu bıttım, yabani fıstık ve menengiç yapraklarının yağından üretilmektedir. Saç telleri ve birçok cilt hastalığına şifa veren özellikler içeren bu sabunun, kullanıma başladığınız ilk andan itibaren olumlu etkilerini görmeye başlayacaksınız. Nitekim; Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ nde üretilmekte olan Siirt Bıttım sabunu, saç köklerine derinlemesine bir katkı sağlayarak, pek çok dökülme ve kepeklenme sorunlarının önüne geçmektedir. Özellikle de erkeklerin en büyük kabusu olan kellik sorunu, bıttım sabununun düzenli kullanılması dahilinde tamamen ortadan kalkmaktadır. Bıttım sabununun hücreleri iyileştirici özelliğinin yanı sıra pek çok cilt ve deri hastalıklarına da iyi geldiği defalarca ispatlanmıştır.

Başta egzama olmak üzere, sedef, mayasıl, mantar, akne ve ergenlik sivilceleri gibi cildinizi ve canınızı sıkmakta olan bu tarz deri hastalıkları, düzenli bir bıttım sabunu kullanımı sayesinde iyileştirilebilmektedir. Özellikle de derinin tamamını himayesi altına almakta olan kükürtlü yapısı sayesinde bakterilerin ölümünü hızlandıran Siirt bıttım sabunu, vücutta var olan kaşıntı ve pişik durumlarınında üstesinden gelmeyi başarmaktadır. Tamamıyla doğal malzemelerle üretildiği için hiçbir yan etkisi bulunmamakta olan Bıttım sabunu, sizlere sunmuş olduğu bıttım sabunu faydaları açısından da bolca seçenekler tanımaktadır. Nitekim, bu seçenekler içerisinde en fazla dikkat çeken bir diğer fayda da, vücuda sağlamış olduğu ferahlık hissiyatıdır. Bıttım sabununu her duş alış esnasında vücudunuzun hemen hemen tüm bölgesine sürerek, mükemmel bir rahatlama evresine geçiş yapabilirsiniz. Kaldı ki gününüzün neredeyse tamamını iş ve diğer dertler arasında koşturarak geçirdiğinizi var sayacak olursak, bıttım ile hem bedensel, hemde ruhsal açıdan mükemmel bir zindelik elde edebileceksiniz.

Pek çok insan hayatları boyunca başta duş olmak üzere her daim kimyasal temizlik ürünleri kullanmaktadır. Lakin, son zamanlarda temizlik ürünü piyasasınında bu kadar tekinsizleştiğini göz önünde bulunduracak olursak, bu tarz şampuan, sabun ve deterjan türü ürünlerden uzak durulması gerekmektedir. Nitekim, bu ürünler kişinin sağlığını tehlikeye sokmakla birlikte, tensel açıdan rahat hareket etmesini de engellemektedir. Siirt bıttım sabunu ise, beden ile cilde o kadar hızlı iyi gelmektedir ki, ilk kullanım anından itibaren teninizde ki gözle görülür değişimin farkına varmış olacaksınız.

Doğal ve Katkısız bir üretim süreci sonucunda pazarlarda yerini alan Bıttım sabunu, Siirt merkezi ve çevre ilçelerinde üretilmektedir. Üretim aşamalarının bir hayli zahmet gerektirdiği bu sabun, Mardin ve Şanlı Urfa taraflarında da üretilmekte olsa da, ana vatanı Siirt’ tir. Nitekim, Botam sabunu olarak da bilinmekte olan bıttımın yerel bir sabunken uluslararası pazarlarda satılmaya başlamasında en büyük pay sahibi, öz veriyle çalışan yöre halkıdır. Yoğun uğraş ve çabalamalar sonucunda üretilen bıttım sabunun fiyat politikaları ise oldukça uygundur. Tane olarak 4 ile 6 TL arasında satın alabileceğiniz bııtım, kilo olarak ise 35 ile 45 TL arasında bir değişiklik gösterir. Pek çok beş yıldızlı otelin müşterileri için özel olarak sipariş verdiği bu ürünün mucizevi etkileri saymakla bitmez.

Bıttım Sabunun Genel Faydaları

Bıttım sabunu faydaları açısından en fazla kelliğe bulduğu çözümler ön plana çıkmakta olsa da, diğer olumlu etkilerine de göz atmakta fayda var. Bu faydalar;

•  Saç dipleri ve ciltlerin derinindeki bakteri oluşumlarını engeller

•  Alerjik reaksiyonların en aza indirilmesini sağlar

•  Gereksiz kaşıntı durumlarını ortadan kaldırır.

•  Kepeğe % 100 etkisi vardır

•  Cildin ferahlamasıyla birlikte kişiye mükemmel bir antidepresan etkisi verir

•  Kalıcı akne ve ergenlik sivilcelerini tamamıyla ortadan kaldırır.

Tabiatın tüm mucizevi güçlerini içinde bulundurmakta olan bıttım sabunu sayesinde, cildiniz ile saç diplerinize bambaşka bir yenilenme hissi verebilirsiniz. İnternet üzeri ve toplu siparişlerde indirimli kampanyalardan da yararlanabileceğiniz Bıttım sabunların da, kendinizi adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Semtinizde bulunan gerçek aktarlardan da rahatlıkla satın alabilceğiniz bıttım sabunlarında dikkat edilmesi gereken son nokta olarak ise, sahtelerinden uzak durmak olmalıdır. Öyle ki, ürünün elde ettiği şöhret dahilinde pazarlarda pek çok sahte bıttım sabunu da türemeye başlamıştır. Bu sabunları satın almamak adına ise, uzman aktarlardan geniş çaplı bilgiler alarak hareket etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Unutmamak gerekir ki, bıttım sabun faydaları sizin günlük hayatlarınızın ve en önemlisi de sağlığınızın daha düzenli olmasına yardım edecektir.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr