https://www.bittimsabunu.com.tr
Site Haritası

hakkımızda

Doğallık Satıyoruz

Bıttım sabunu denildiğinde akla biz geliyoruz. Neden mi?

Sabunlarımız, son derece steril bir ortamda kusursuz bir şekilde üretiliyor ve doğallığa yıllara dayanan tecrübemizi de ekliyoruz. En çok değer verdiğimiz şey müşterilerimizin taleplerine kısa sürede cevap vermektir.

Belli aralıklarla sitelerimizde sizler için kampanyalar yapıyoruz ve bütçenizi sizden çok düşünüyoruz. Bıttım sabunun faydalarını ve size kazandıracağı sağlıklı özelliklerini tüm detaylarıyla sitelerimizde beğeninize sunuyoruz.

İşimize değer katıyor ve her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Bizden talep ettiğiniz siparişlerinizi aynı gün içinde kargoya veriyoruz. Özenle paketliyoruz ve sorunsuz bir şekilde elinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile çok uygun fiyatlar ile sizlere teslim ediyoruz.

Tamamıyla doğal olarak ürettiğimiz Bıttım sabunlarını şirin şehrimiz olan Siirt merkezden sizlere gönderiyoruz. Yıllardır binlerce müşterimiz bizden memnun kaldı.

Unutmayın süreklilik hayatta her konuda olduğu gibi Bıttım sabunu kullanımda da önemlidir. Bıttım sabunu faydaları saymakla bitmiyor ama bu sorunlardan kurtulmak için belli bir düzen içinde aksatmadan kullanmanız gerekiyor.

İçinde hiç bir kimyasalın bulunmadığı sabunlarımızla her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizim için müşteri memnuniyetinin her şeyden önemli olduğunu saygıyla belirtmek isteriz. 

https://www.bittimsabunu.com.tr