SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu’yla Mutlaka Tanışın

Bıttım Sabunu’yla Mutlaka Tanışın

Bıttım sabunu başlarda cildinizin tepkisini görmek için birkaç kez deneyerek ve sonrasında 2,3 günde bir kullanmaya başlayabilirsiniz. Düzenli olarak kullanılması halinde gözle görülür sonuçlar yaratır. Bıttım sabunu 17 yaşına girmiş kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir. Hakiki bir üründür. Bayanlar da doğal olması açısından her türlü depresyon gibi nedenlerden dolayı cilt dökülmesi, kuruluk gibi sorunlara birebirdir. Bıttım sabunu faydaları sayısızdır. 1. kalitede bir üründür ve % 100 doğal yağlardan yapılmaktadır.

Bıttım sabununun teslimatı ülkemizde 3 gün içerisinde yapılmaktadır. Ürün ile ilgili bir sorununuz olur ise de kargo masrafları da bizlere aittir.

Bıttım sabunu faydaları:

•  Sabunun tamamı bitkisel ürünlerden oluştuğu için sizlerin bünyesine ve cildine herhangi bir zarar vermeyecektir.

•  Aynı zamanda saçlarınızın beslenmesini ve doğal olarak daha yumuşacık bir hal alırlar.

Bıttım Sabunu Kullanımı:

• Bıttım sabununu başka hiçbir ürüne veya süngere gerek kalmadan kullanabilirsiniz ve hemen köpürdüğünü göreceksiniz. Köpüren saçlar temizdir ve ekstradan tekrar sabunlamanıza gerek yoktur.

Bıttım sabunu kullanımında saç yağları gibi ürünler ile birlikte kullanarak karıştırmamanız gerekiyor.

• Bıttım sabununu 2’ şer gün aralarla kullanmanız halinde faydasını daha çabuk görebilirsiniz, sabunun içeriği buna uygun olarak yapılmıştır.

• Her gün saçlarınızı yıkamak, saçlarınızın yağını alacaktır bu yüzden günaşırı banyo veya duş yapın. Bittim sabununu banyolarda, her yıkamada tek seferde kullanın.

Bıttım sabununun merdiven altı üretimi yapılan sabunlar gibi sahtesi de üretilmektedir ve aktarlar gibi doğal ürünler satan dükkanlara dağıtılabilmektedir. Bu yüzden bıttım sabununu bildiğiniz yerlerden yardım alarak sipariş edebilir ve sahte bir ürün kullanmaktan da kurtulmuş olursunuz. Siirt bıttım sabunu olarak ürünün satışını yapanlar zaten ürünlerini bizler gibi iadeli ve bilinçli olarak satmadıkları için bilgi almak istediğinizde de sizlere pek bilgi veremeyeceklerdir. Internet üzerinden siparişi vererek kendinizde sabunun analizini bir kere yaptırdıktan sonrada üründen daha fazla sayıda almak için sipariş verebilirsiniz. Bıttım sabunu Siirt ilinde orada yaşayan insanlar tarafından üretilmektedir ve sabunun üzerinde fabrika çıkışı gibi paketler yada kutulamalar var ise özellikle dikkat ediniz ve almayınız. Siirt bıttım sabunu 1. kalitede bir üründür ve % 100 doğal yağlardan yapılmaktadır. Menengiç yağı ile yapıldığı için cildi yenilemektedir ve cildin hava almasını sağlamaktadır.

Bıttım sabunu sırtımızda ve vücudumuzun diğer bölgelerinde zaman zaman oluşabilen sivilcelere karşı da çok etkilidir. Sivilcelerin içerisindeki yağ dengesinin düzelerek kurumasını ve tekrar normal haline dönmesini sağlar. Ayrıca derinin üzerindeki her türlü cilt hastalığına şüphesiz bir şekilde faydalı olmaktadır. Bir ay içerisinde, deri sorunları üzerinde çok iyi sonuçlar vermektedir. Amerika, Rusya, İspanya ve Arap ülkelerine de ihracatı yapılmaktadır. Ürünün kendisinin faydalarını bilenler çok fazla sayıda alımlar yapmakta ve üründen yararlanmaktadırlar. Galler Prensi, Prens Charles da, bıttım sabunu kullanan kişilerden bir tanesidir. Şampuanların içerisinde genellikle tuz bulunduğu için saçlarımızı zamanla yıpratmaktadır. Şampuanların köpük üretilmesi için koyulan kimyasallar saçlarımıza zarar vermektedir. Bu yüzden bıttım sabunu hiç katkı maddesi konulmadan üretildiği için ileriki dönemlerde de faydasını göreceğiniz ve cildinizi sürekli koruma altına alabileceğiniz bir üründür. Bıttım sabunu evlerde veya atölyelerde üretilmektedir. Bıttım sabunu’ nun sahteleri piyasada çok fazla olduğu için ürünün yapım aşamasındaki sırları dışarıya verilmemektedir. Bıttım ağacının kendisi reçine benzeri bir doğal kokuya sahiptir. Sabunun kokusu ise diğer sabunlar gibi sabun kokusunun yanında doğallığın da koktuğunu hissedebileceğiniz bir üründür. Bıttım sabunu faydaları yayıldıktan sonrada sahteleri çok fazla sayıda üretilmeye başlandığı için, Siirt bıttım sabununun satılışı internet üzerinden doldurulan formlar sayesinde yapılabilmektedir. Bıttım sabunlarında diğer bitkisel sabunlarda bulunduğu gibi kesinlikle fazladan kullanılan bir kimyasal veya katkı maddesi kullanılmamaktadır. Atölyelerde de üretimi yapıldığı için halkın geçim kaynağıdır ve ekonominin büyük bir kısmını oluşturur. Siirt bıttım sabunu yörenin en çok bilinen ve ticareti yapılan ürünlerinden de biridir. Bıttım sabunu birkaç ay içerisinde her türlü sorununuza çare olacak eşi bulunmaz bir sabundur. Adeta cilt sorunları ve saçlar için oluşmuş bitkilerden üretildiği için her tip ciltte cilt sorunlarının hepsini birden çözebileceğiniz bir sabundur.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr