SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğallığın Sabunda Olan Anlamı

Doğallığın Sabunda Olan Anlamı

Bizim ülkemizde sabun ve sabun üretimine karşı her daim özel bir değerle yaklaşılmaktadır. Nitekim; ülke insanlarımızın ait oldukları yöre ya da yaşadıkları şehirler neresi olursa olsun, gerek bedenen gerek ise manevi açılardan temizliğe verdikleri önem evrensel bir bütünlük içerisindedir. Bu bütünlüğün uzun yıllar boyunca kuşaktan kuşağa aktarılmasıyla da, sadece bizim topraklarımıza ait olan ve birbirinden güzel sabun çeşitleri üretilmeye başlanmıştır. Üretilen sabun çeşitleriyle kurulan Pazar politikası bizi sadece ulusal alanda değil, uluslarararası sabun piyasasında da yukarı seviyelerde başarılar elde etmemizi sağlamıştır. İtina ile üretilen sabunlar içerisinde diğer sabunlara kıyasla kişiye saplamış olduğu faydaların çokluk oranını da göz önünde bulundurarak Siirt bıttım sabunu nun daha ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Anadolu’da ‘’ Botam sabunu ‘’ olarak da bilinen bıttım sabunu, yabani fıstık yağı ve menengiç yağından yapılan faydalı bir sabun çeşitidir. Bıttım sabunun faydalarına geçmeden önce, isminin yaratmış olduğu tebessüme de değinecek olursak,  Bıttım ismi aslında sabunun içinde de bulunan fıstık yağının bir başka ismidir. Hal böyle olunca da hızlı bir telafuza sahip olan bıttım sabunu, konuşurken vermiş olduğu muzip etkinin olumlu yanlarını somut olarak bedenlerimize de vermektedir. Bıttım sabunu Mardin’in Botan bölgesinde de üretilmiş olsa da , asıl Bıttım’ın Siirt bölgesinden çıkmakta olduğunu söyleyebiliriz. Tamamıyla doğal ve katkısal ürünlerle üretilen sabunun bu denli faydalı olmasına da asla şaşmamalı.

Bıttım sabunu faydaları ise; aslında derinlemesine yapılacak araştırmalarla anlatılabilecek cinsten. Özellikle saç dökülmesine ve saçın kökünden başlayarak derinlemesine güç kaynağı almasına yardımcı olan Bıttım sabunu; pek çok kimya öğrencisinin yıl sonu bitirme tezlerini bol içerikli anlatımlarla süslemektedir. Tamamıyla doğal ürünlerden üretildiği için kişiye hiçbir şekilde yan etki yapmayan bıttım sabunları, sahip oldukları yüzde 100 doğallığı ve bedene sağlamış olduğu yeniden doğma hissiyatı ile herhangi bir sabun olmaktan ziyade, bir çeşit vücut terapisti görevi üstlenen ender bir mucize olarak da nitelendirilebilir. Faydalarını sınırsız bir çizginin üzerine yerleştirdiğimizde ise, saç dökülmesini engelleyen bıttım sabunun, aynı derecede çoktan dökülmüş olan saçlara da derman olduğunu söylemeliyiz.  Kellik problemi ya da saçlarında seyrelme yaşayan erkeklerin kullanması halinde yeniden çıkabilme olasılığını oldukça yüksek tutan Bıttım Sabunu ; pek çok cilt problemine de çare olabilmektedir.

Bıttım Sabununun Muzice Faydaları

Siirt Bıttım Sabunu ; üretilmekte olduğu bölgenin jeopolitik konumundan olsa gerek, iklim şartlarıyla bolca harmanlanan ürününü fazlasıyla olumlu sonuçlar elde ettiren bir sabun haline dönüştürmekteyiz. Özellikle şehirler arası otobüs yolculukları esnasında mola yerlerinde sıklıkla karşımıza çıkabilecek olan bıttımlar, uygun fiyatları ve vücudunuzda denediğiniz takdirde hoşça bir ten kokusu oluşturacak etkisiyle gerçekten farkındalık yaratmayı başarmaktadır. Kepeğe karşı da en etkili çözüm olabilecek olan Bıttım Sabunu; sivilce ve aknelerinde en büyük düşmanı olacaktır. Egzama ve sedef gibi hastalıkları üç kullanımdan sonra fazlasıyla etki edecek olan bıttım sabunu faydaları, kişinin sağlıklı bir düzen elde etmesi yolunda büyük bir önem taşımaktadır. Kimi bıttım sabunlarının içerisine kükürtün de dahil edildiğini belirtmekte fayda var. Keza kükürtün sağlamış olduğu nemlilik oranı dengesi vücutta kalıcı olmaya karar kılan mikropları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Özellikle de ergenlik sonrasında kişinin bedeninde kalıcı olarak yer edinen akne ve sivilceler bıttım sabunu ile iyice tampon yapılıp durulandıktan sonra, belli seanslar akabinde olumlu gelişmeler sağlamaktadır. Temizlik sağlık ve bakımı deyim yerindeyse bir arada sunmakta olan bıttım sabunu, üretiminin zorluğuna rağmen fiyat politikası da bir o kadar uygun olmaktadır. Bıttım sabunun kilosu 4O TL olmasına rağmen her bütçeye uygun sabun çeşitleri tane olarak da 3’er liradan satılmaktadır. Yağ üretim oranına göre artış ya da azalış gösteren bu sabunlar, en kaliteli olanını sizlere ulaştırabilmek için pek çok fedakarlığı da peşinden getirmektedir.

Uzun lafın sonu olarak bıttım sabunlarının sizlere sunmuş olduğu faydalar gerçekten iç açıcı ve mucizevi bir boyuttadır. Bedeninizdeki sağlığı yeniden keşfetmek ve bu keşif aşamasında da eskisi gibi sıkı ve pürüzsüz bir cilte sahip olmak için , içerisinde binlerce çeşit faydalı ürünleri barındırmakta olan Siirt bıttım sabunlarını kullanmayı tavsiye etmekteyiz.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr