SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğallıktan Yana Olan Sabun

Doğallıktan Yana Olan Sabun

Yaklaşık son birkaç senedir adını daha fazla duymuş olduğumuz fakat genel itibariyle incelediğimiz takdirde uzun senelere dayalı bir geçmişe sahip olduğunu anlayacağımız Bıttım Sabunu, gerek sağlamış olduğu sağlıksal faydalar gerek ise insan maneviyatı üzerinde hissettirdiği mükemmellik duygusu sayesinde, doğal ve bitkisel sabun piyasasındaki yerini her daim güçlü tutmaktadır. Siirt Bıttım Sabunu olarak da bilinen bu sabun türü, Güney Anadolu Bölgesi’nde üretilmektedir. Ana yerinin Siirt merkez, ilçe ve komşu köyleri olduğu bu sabun, Mardin ve çevresi illerde de üretim faaliyetleriyle şekil almaktadır. Lakin, diğer illere nazaran bıttım sabununun ana vatanı yalnızca Siirt’tir. Bu durumun üzerinde fazlaca durmuş olmamızın nedeni ise, Siirtli üreticilerin bölgelerinin doğallığıyla üretmiş oldukları bu sabunlarının yansıttığı değer yüksekliğine önem vermeleridir. Nitekim, üretim aşamasında emek olgusunun çokça öne çıkmış olduğu bu sabunda, menengiç bitkisi, kükürt ve fıstık yağlarının karışımı bulunmaktadır. Piyasalarda da eskiye nazaran daha kolay elde edebileceğimiz bıttım sabunları, bu kolaylıkları dahilinde de her kesim müşteriye binbir çeşit ayrıcalıklarla ulaşabilmektedir. Bıttım sabunu faydalarını detaylıca ele alırsak eğer, ortaya uzun uzadıya anlatılacak mükemmel bir yazı çıkma ihtimali çok yüksek. Özellikle de insan cildine sağlamış olduğu fayda sayesinde egzama, sedef, tahriş ve mantar gibi cildi bozguna uğratan sıkıntılı hastalıklar, düzenli seanslarla yapılacak olan Sirrt Bıttım Sabunu kullanımı dahilinde en aza indiriliyor ve hatta yok ediliyor.

Bıttım Sabunu ile Cildiniz Kendine Gelsin

Bıttım sabunu faydaları demişken, saç dökülmelerine karşı etkilerinden bahsetmeden olmaz. Özellikle de 30 yaş üstü kel kalma tehlikesiyle karşı karşıya olan erkeklerin en büyük kurtarıcısı olan bıttım sabunu, saçlara derinlemesine bir dolgunluk kazandırarak, seyrelme ve dökülme ihtimallerini en aza indiriyor. Saç sorunları için kullanılırken kesinlikle başka bir üründen de uzak durulması gerektiğini belirtelim. Keza % 100 doğal ve katkısal hiçbir kimyasal maddeyi içerisinde bulundurmayan bıttım sabunu, bu şekilde kullanıldığı takdirde erkeklerin en büyük illeti kelliğe kökünden ve sonsuza dek çözüm bulmuş olacaktır. Her kesime de kolaylıkla katkı da bulunma özelliğini elinde bulunduran bıttım sabunları, cildinizle birlikte ruhunuzu da sağlığa kavuşmasına yardım edecektir. Eskiye oranla günümüzde pek çok aktarda rahatlıkla edinebilme imkanımız olan bıttım sabunları, cildinizde oluşan lekeleri de düzenli bir kullanım şartıyla en aza indirebilir. Özellikle hanımların en hassas noktası olan ciltler, bıttım sabununun tamamen doğal özellikleriyle yeni doğmuş bir bebek hissiyatı sağlamaktadır. Uzun uzadıya alınan duşlar esnasında vücudunuzun her bölgesinde kullanacağınız bıttım sabunu sayesinde, derisel hastalıklarınız tarihe kavuşur ve sizlere de sadece yenilenen cildinizin keyfini çıkarmak kalır. Gün boyunca iş stresi ve diğer telaşlar içerisinde yorgun düşen bedeninize oldukça ferah bir hissiyat aşılayan bu sabun, faydalarının yanı sıra ekonomik açıdan da bir hayli çekici durmaktadır.

Son dönem kilosunun 40 ila 30 TL arasında değiştiği bıttım sabunları, tekli alabilme imkanı sayesinde de her kesimin kolaylıkla edinip ciltlerine uygulayabileceği bir ürün haline gelmiştir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin deyim yerindeyse, uçsuz bucaksız dağları, ovaları ve ormanlarının esintilerini bir sabun aracıllığıyla hissettiren bu ürün, faklı olanı mükemmel ve en uygun koşullarda yaşamanız için sizlere mükemmel imkanlar sunmaktadır. Mükemmellik konusu açılmışken, hastalıktan kurtulup eski haline dönüşen ciltleriniz sizin farkında olmasanız da çevrenizdekilere karşı harika bir izlenim verecektir. Tüm bunların yanı sıra Siirt Bıttım Sabunu’nu herşey den öte tamamen organik bir ürün olduğu için bile kullanmamız gerekir. Nitekim sağlık ve doğallık açısından hiç umut vermeyen bir dönemde yaşamış olduğumuzu göz önüne getirirsek, doğanın kalbini bizlere sunan bu güzel sabunun önemini daha fazla kavramış oluruz.

Uzun lafın kısası, bir sabundan bu kadar çok faydayı nasıl alabilirim demeyin. İlk kullanım anınızdan itibaren başta cildiniz olmak üzere tüm hücrelerinizde ayrı ayrı etkiler uyandıracak olan bıttım sabunu, manevi hissiyatlarınızı somut olarak yaşayabilmeniz adına sizlere kusursuz bir temizlik imkanı sunacaktır. İlk kullanımınızla birlikte asla pişman olmayacağının garantisi altında, bıttım sabunu ve faydalarında ömür boyunca yararlanacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Doğallıkla elde edilen sağlıktan yana olan fertler için ideal bir hizmet sunan bıttım sabunu, tüm bu söylediklerimizin üzerine bir şans verilmesini kesinlikle hak ediyor.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr