https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Cilt Ve Saç Bakımının Yeni Gözdesi Bıttım Sabunu

Cilt Ve Saç Bakımının Yeni Gözdesi Bıttım Sabunu

Cilt ve saç, kadın ya da erkek fark etmeksizin, bakıma en çok ihtiyaç duyan yerlerdir. İkisinden herhangi birinde oluşan olumsuz durumlar, dış görünüşü doğrudan etkiler. Bu nedenler, cilt ve saç bakımı için çok sayıda ürün kullanıyoruz. Kullandığımız ürünlerin önemli bir kısmı kimyasal ürünlerden oluşuyor. Kimyasal ürünlerin etkisini kısa sürede elde etsek bile, tahriş edici özelliklerini uzun vadede gözlemleyebiliyoruz. Bıttım sabunu, hem cilt hem de saç bakımı için kullanabileceğimiz, bitkisel, çok yönlü bir üründür. Tamamen, ülkemizde yetişen bitkilerden üretilmektedir. El yapımı olduğu için, doğallığa önem verenlerin dikkatini çeken ürünler arasındadır.

Bıttım Sabunu Hakkında Bilgiler

Bıttım sabunu, doğu bölgelerinde yaygın olarak kullanılan bir üründür. Siirt yöresinde yetişen Bıttım ağacı, sabunun ana maddesini oluşturmaktadır. Bölgede yetişen menengiç bitkisi de sabun içerisinde yer alıyor. Bıttım sabununun cilde faydaları, bitkisel içeriğinden faydalanmaktadır. Yapı olarak, fabrika üretiminden çıkan sabunlara benzese de, sağladığı etkiler açısından benzersiz bir üründür. Hijyen açısından da oldukça etkili bir ürünken, cildinizi temizlerken aynı zamanda besleyici bir etki de sağlamaktadır. Cilt sorunlarınızın çözümü için de bıttım sabunu kullanılabilir.

  • Sivilce, siyah nokta problemleri,
  • Saç problemleri,
  • Varis problemi,
  • Mantar gibi cilt problemlerinde, bıttım sabunu tedavi amacıyla kullanılabilmektedir.

Sivilce ve siyah nokta problemleri için geliştirilmiş olan çok sayıda ürün bulunmaktadır. Kimyasal ürünleri kullanmak yerine doğal ürünleri tercih etmek, uzun vadede cildinizi daha iyi korumanıza yardımcı olacaktır. Bıttım sabunu yüzde nasıl kullanılır sorusu da, doğrudan kullanım ile cevaplandırılabilir. Sabunu doğrudan yüzünüzdeki sorunlu yere uygulamak yerine, elinizde köpürttükten sonra yüzünüze uygulayabilirsiniz. Sivilce üzerindeki iltihabın sabuna bulaşması, sabunun kullanıldığı diğer bölgelerde sivilce oluşumuna neden olabilir.

Kepek, saç dökülmesi, yıpranma, sağlıksız saç görüntüsü gibi sorunlar için de bıttım sabunu kullanılabilir. Saç derinizdeki kaşıntılar için de bıttım sabunundan yardım alabilirsiniz. Kaşıntı giderici özelliği, üretildiği yörede bilinen ve uzun yıllardır faydalanılan bir özelliktir. Saçlarınızın daha temiz ve daha güzel görünmesini sağlamak için bıttım sabunu kullanabilirsiniz. Şampuan ya da krem kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Saçlarınızda bıttım sabununu kullanırken, diğer kimyasal ürünlerden uzak durmanız gerekiyor. Sabunun doğal yapısının bozulmaması ve etkisini tam anlamıyla gösterebilmesi için saf olarak kullanılması önerilmektedir.

Varis problemi, hem görüntü açısından hem de hareket yeteneği açısından olumsuzluklara sahiptir. Yaşlandıkça, varis sorunu daha sık ortaya çıkıyor. Bıttım sabunu sayesinde, bacaklarınızda oluşan şişkinliklerin azalmasını sağlayabilirsiniz. Düzenli kullanım sonucunda, varis problemini en aza indirebilirsiniz. Cildiniz ile ilgili hemen hemen tüm sorunlar için bıttım sabunu kullanılabilmektedir. Egzama ve mantar gibi cilt hastalıkları, cilt kızarıklıkları, cilt lekeleri ve oluşan yaralar bıttım sabunu ile giderilebilir.  Yaraların daha hızlı iyileşmesi ve enfeksiyon riskini azaltmak için de kullanılabilir. Suçiçeği gibi cilt kaşınmalarını tetikleyen hastalıklarda, kaşıntıyı önlemek için bıttım sabunu kullanabilirsiniz. Yaraların kaşınması, cilt lekelerinin oluşmasına sebebiyet verebilir.

Bıttım Sabunu Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bıttım sabunu nasıl kullanılır sorusu, göz korkutan bir cevaba sahip değildir. Herhangi bir sabun kullanır gibi kullanabilirsiniz. Doğal ürünleri kullanırken endişe duymanıza gerek kalmaz. Tükettiğimiz ya da kullandığımız ürünlerdeki kimyasal ürünler, çeşitli zararlara neden olmaktadır. Bu kimyasallar ürünü daha ilgi çekici kılmak, raf ömrünü uzatmak gibi sebeplerle kullanılabilmektedir. Bıttım sabunu içeriği Bıttım ağacı meyvesi ve menengiç gibi bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Bu bitkilerin tamamı ülkemizde yetişen, faydaları bilinen bitkilerdir. Doğal içeriklere sahip olduğu için, kimyasal ürünlerle birlikte kullanılmamalıdır. Etkilerinin gözlemlenebilmesi için sabırlı olmak gerekiyor. 7-8 aylık bir kullanım sonrasında, sabunun gerçekten işe yaradığını görebilirsiniz. Düzenli kullanıma dikkat etmek, tedavi sürecinin en önemli adımlarından bir tanesidir. Sorunlarınıza doğal yollarla çözüm bulduğunuz için etkisi de daha uzun süre olacaktır.

Bıttım Sabunu Ve Kanıtlanmış Etkisi

Doğu Anadolu Bölgesi’ni ziyaret ettiyseniz, kadınların çok güzel bir cilde sahip olduğunu göreceksiniz. Özellikle Siirt yöresinde bu etki daha belirgin olmaktadır. Bu güzelliğin arkasında yatan sır ise bıttım sabunudur. Doğunun sırrı batıya taşınarak, çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bıttım sabunu fiyatı, doğal ürünlerin pahalılığına kıyasla çok uygun olmaktadır. Sayısız faydaya sahip bir ürüne çok uygun fiyatlara sahip olma şansına sahipsiniz. Bıttım sabunu kullanarak, cildinize ve saçlarınıza en büyük iyiliği yapabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr