SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğal Kaynaklarla Üretilen Bıttım Sabunları

Doğal Kaynaklarla Üretilen Bıttım Sabunları

Bıttım sabunu mucizeleri son zamanlarda herkesin diline dolanır oldu. Özellikle de ciltsel hastalıklar yönünden bir türlü sağlıklarına kavuşamayan pek çok kişi, Siirt Bıttım Sabunu’nun sağlamış olduğu faydalara dair bolca olumlu yorumlar yapmıştır. Tabi yapılan bu kadar yorum ve artık neredeyse rivayetlere konu olacak mucize öyküler, Bıttım Sabunu’nun popülaritesini arttırmakla kalmayıp ürünü küresel bir Pazar içerisine de dahil etmiştir. Bıttım sabunu faydalarına da değinecek olursak; vücudun sağlaması gereken nemlilik oranı ile tuz miktarını dengeleyen bu sabun, pek çok ciltsel hastalığında önüne geçilmesine fayda sağlamıştır. Özellikle de egzama, mantar, tahriş, sivilce ve akne gibi tenimizi çileden çıkaran rahatsızlıklar, bu sabunun sağlamış olduğu olumlu etkilerle birlikte yavaş yavaş ortadan kaybolmaktadır. Siirt’te yetişen menengiç bitkisinin yaprakları ve işlenmemiş yeşil fıstığın yağa dönüştürülmesiyle oluşturulan bu sabuna, bazı üreticiler tarafından az bir miktarda olsa kükürt tozu da eklenmektedir. Verimsizleşen saç diplerini harekete geçirip yeniden canlılık kazanmasını sağlayan bıttım sabunu, saçların seyrekleşmesinin önüne geömekle kalmayıp herhanfi bir olası kellik ihtimallerini de sıfıra indiriyor. Malumunuz Türk erkeklerinin genel bir kısmı kelliğe karşı soğuk bir savaş vermek zorunda kalmaktadırlar. Pek çoğu da bu durumun genetik bir meseleden ibaret olduğunu iddaa etseler de, madalyonun öteki tarafında ciltsel hastalıklar yatmaktadır. Nitekim saç derisinin hava almaya azaldığı andan itibaren kellik belirtileri yavaştan meydana çıkmaya başlar. Bıttım sabunu ise saç derisinin en derinine nüfus ederek bu durumu tamamen ortadan kaldırmayı başarmıştır. Kellik ihitmalinin yanı sıra kelliğe teslim olup umudunu kaybeden beylerinde imdadına koşmakta olan Siirt Bıttım Sabunu, deriye vermiş olduğu canlılık dürtüsü sayesinde sizleri geçmiş günlerinizdeki dinamikliğe kavuşturmaktadır.

Bıttım sabunu faydaları aslında yazmakla bitmez. İnsan tenine yumuşaklık ve aynı oranda mükemmel bir ferahlık hissiyatı sağlamakta olan bu sabunlar, aşıladıkları hissiyat dahilinde de kendinizi gün boyunca mükemmel hissetmenize vesile olacaktır. Özellikle de bu mükemmelliği daha geniş bir paragrafta açıklayacak olursak; vücudunun gün içerisinde terleme ve nemden ötürü sinyal verdiği pişik, sivilce ve mantar gibi durumları en başından engelleyerek gün boyunca temizlik duygusunu yaşatmanıza imkan tanımaktadır. Derinin insan vücudu üzerindeki önemini de göz önünde bulunduracak olursak, bıttım sabununun düzenli sekanslarla kullanılması takdirde pek çok sağlıksal sıkıntıya doğal yollardan çare bulmuş olacaksınız. Ergenlik döneminde patlak veren sivilce ve aknelerin hafife indirilmesine de katkı sağlayan bıttım, bu sivilcelerin suratlarda daimi kalmasını engellemek adına da doğasal bir özellik taşımaktadır. Nitekim, içerisinde ki menengiç yaprağı yağı ve kükürtün gücüyle, sivilcelerin daha fazla yayılması kısa zaman içerisinde engellenmiş olacaktır. Bu ve benzeri bıttım sabunu faydalarının farkına varan kişiler, bu sabunu evlerinin bir aile ferdiymiş gibi en özel yerinde tutmaktadırlar.

Tabiatın Bizlere Sunduğu Mucize

Anlattığımız tüm bu olumlu söylemlerin yanında, son dönem piyasa da çokça sahte bıttım sabunları da kol gezmektedir. Özellikle de katkısal madde içeren ucuz yollu üretimlerle meydana gelen bu sabunların, herhangi bir sıradanlığa sahip olan ikinci sınıf şampuanlardan hiçbir farkı yoktur. Nitekim de; kullanımı esnasında asla başka bir şampuan ya da sabun dahil etmemiz gerek Siirt Bıttım Sabunu, bu yöntemle uygullandığı takdirde olumlu sonuçlar vermektedir. Lakin piyasada türeyen bu sahte sabunlar, bıttımın sağladığı faydalar şöyle dursun esas sabunun imajınnı da zedelenmesine sebebiyet vermektedir. Hakiki bıttım ile sahtesi arasındaki farkı anlamak için ise yetkililere derinlemesine sorular sorabilirsiniz. Keza gerçek bıttım sabunu vücuda sürüldüğü anda hemen köpürmez. Sahtesinde ise köpürme durumu suyun sabun ve tenle birleştiği andan itibaren fazlaca olmaktadır. Öte yandan eskiye nazaran birçok aktar ve internet sitesi üzerinden sipariş vererek daha rahat alabileceğiniz bıttım sabunu, sağlınız ve dış görünümüzün eski doğallığına kavuşması adına en iyi kişisel bakım dostunuz olacaktır.

Tabiatın sunmuş olduğu mucizeyi bir sabun sayesinde tüm hücrelerinizde hissetmek ve bu sayede de sağlıkla elde ettiğiniz mutluluğun tadını doyasıya çıkarmak için, bıttım sabununu düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilmektedir. Elde edilen sonuçtan memnun kalacağınızdan hiç şüphe duymamanızla beraber, uygun fiyat ayrıcalıklarıyla her keseye hitap etmekte olan bu ürünü mutlaka denemelisiniz.
Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr