SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Tamamen Katkısız ve Bitkisel Bıttım Sabunu

Tamamen Katkısız ve Bitkisel Bıttım Sabunu

Cildinizi duru bir güzelliğe kavuşturmanın en önemli yolu, doğa ile bütünleşen katkısız bakım ürünlerini kullanmaktan geçer. Özellikle de son yıllarda pek çok zararlı kimyasal madde içeren sabun, şampuan ve temizlik ürünleri, sağlığınıza zarar getirmekle kalmayıp cilt görünümünüzü de % 60 civarlarında sıkıntıya uğratmaktadır. Bu sıkıntılı durumdan kurtulmak ise, yukarıda da bahsettiğim gibi kimyasal içerikli ürünlerden uzak durup, doğal mineralli organik ürünleri tüketmekle gerçekleşebilir. Tabi burada en önemli görev aslında sizlere düşmektedir. Kaldı ki, geçmiş yıllara oranla internet teknolojisinin de gelişmesiyle pek çok uzak şeyi uygun imkanlarla elimizin altında tutabileceğimiz bir çağ yaşamaktayız. Böyle avantajlı bir çağda yaşama imkanlarımızı sağlıklı temizlik ürünleri seçerek alternatif bir yaşam kolaylığını da rahatlıkla sağlayabiliriz. Nitekim; tamamen doğal malzeme ve bitkisel yağlarla üretilen bıttım sabunu da, sağlamış olduğu faydalarla bir nevi doğanın mucizelerinden biri olarak gösterilmektedir. Bıttım Sabunu Güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişerek işlenmemiş yeşil fıstık yağı ile çitlembik yapraklarından üretilen bol şifalı bir sabun türüdür. Özellikle cildin eski sağlığına kavuşmasında büyük yararlar sağlayan bu sabun, saç dökülmelerinin önüne geçmek adına da ideal bir tercih olmaktadır. Saç diplerinde ve vücudumuzun belli başlı bölgelerinde oluşmakta olan sedef, egzama ve mayasıl gibi deri hastalıklarını ortadan kaldırmakta olan Siirt Bıttım Sabunu; ait olduğu toprakların bereketi ve şifasıyla % 100 ‘ e yakın başarılı sonuçlar vermektedir.

Aslına bakarsak Bıttım Sabunu Faydaları öyle kısa bir yazıyla anlatılacak türden değil. Keza, cilde tırnak uçlarından saç diplerine kadar pek çok açıdan bolca faydası bulunan bu sabun, doğal, mucizevi ve tamamen katkısız bir yapıya sahip olduğundan ötürü olumlu sonuç elde etme şansınızı da yükseklere çıkartmaktadır. Bıttım Sabunun yapım aşaması da bir hayli zahmetli sürmektedir. Ana vatanı Siirt olarak bilinen bıttım sabunu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Mardin Şehri’nde de üretilmektedir. Fakat sabunlarına canla başla bağlı olan Siirt halkı, iki şehirde ayrı ayrı üretilen mamuller arasında dünya kadar fark bulunmakta olduğunu iddaa etmektedir. Tüm bunların dışında Siirt Bıttım Sabunu ülke pazarlarında bulunan sahtelerine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle de, pek çok ucuz yağı bıttım sabunu üretimi altında harmanlayarak ortaya çıkartılan sabunlar sağlıksal açıdan büyük tehlikeler arz etmektedir. Bu sabunlara maruz kalma ihtimalini en aza indirmek içinse, alacağınız sabunun içeriğini derinine inceleyip sormanız gerekmektedir. Günümüzde hemen hemen her şehrin aktarlarından edinebileceğimiz bıttım sabunlarını bir diğer yöntem olarak da internet üzeri siparişle de satın alabilirsiniz. Keza, internet ve sosyal medya sayesinde adını daha fazla duymakta olduğumuz bu sabunlar, eskiye oranla yerel piyasadan çıkıp genel bir Pazar haline bürünmüştür. Kaldı ki pek çok beş yıldızlı otelin müşterileri adına sürekli siparişlerde bulunduğu bıttım sabunu, Uluslararası Platformda da adını duyurmaya başlamıştır.

Saç Dökülmelerine Etkili Çare

Bıttım sabunu faydaları aslında hiç bir şekilde bitecek gibi gözükmüyor. Erkeklerin en büyük kabusudur kel kalmak. Pek çoğunun da yaşamak zorunda kaldığı kabusu güzel bir rüyaya çevirmek de bıttım sabunu sayesinde mümkün olabilir. Saç derisinin tüm hücrelerine derinlemesine inerek fayda sağlayan bıttım sabunu, düzenli ve sık aralıklarda kullandığınız takdirde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kelliğin önüne geçmekle kalmayıp, kel kalanların da saçlarının yeniden çıkmasına yardımcı olan bıttım, eldeki faydalarını sınırsızca insan bedenine aktarmayı sağlıyor. Saç sıkıntısının dışında hanımların en fazla dert yandığı durum da şüphesiz ki çiltlerde meydana gelen kırışıklıklar dır. Bu kırışıklıklar aslında dışarıdan bir gözle hoş bir görünüm verse de, hanımlara bu durumu anlatmak bazen zorlaşır. Bıttım Sabununu düzenli ve cildi ovarak teninizin içerisine aksettirdiğiniz zaman, en fazla bir ay içerisinde büyük sonuçlar elde etmeye başlayacaksınız. Kullanım açısından da önemli bir kaç detaya dikkat edilmesi gereken Siirt Bıttım Sabunu’nu kullanırken başka bir şampuan ya da sabun kullanmaktan kaçınılmalıdır. Aksi takdir bu ürünlerle birlikte kullanacağınız bıttım’ın verimlilik oranı yarı yarıya kadar düşer.

Uzun lafın kısası; hayatı cildinizdeki duru ferahlık sayesinde doyasıya yaşamak istiyorsanzı, Bıttım Sabunu ve binlerce çeşit faydasından yararlanmanız da tavsiye var. Her kesime hitap eden fiyat politikası ve doğadan gelen mucizelerle şekillenen mükemmel dokusuyla duş almak daha keyifli bir hale gelecek.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr