SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu

Bıttım Sabunu neden cilde faydalı 

Doğru ve etkili bir cilt ve saç bakımı için doğal beslenme önemlidir. Beslenmeyle beraber, cildimizi ve saçlarımızı onlara iyi gelecek, bitkisel içerikli ürünlerle de desteklemeye ihtiyaç duyarız. Güney Doğu Anadolu bölgesinde yetişen menengiç bitkisinden elde edilen vitamin ve mineral zengini yağ ile üretilen, şifalı bıttım sabunu ile saçlarımızın ve cildimizin ihtiyacı olan bakıma artık kolayca ulaşabilmekteyiz. Sağlık, güzellik, bakım ve onarım için daha fazla beklemeyin diye, size mucizevi bıttım sabunu getirdik!

Sağlıklı Bir Cilt ve Saç

Cildimiz ve saçlarımız vücudumuzda en çok önem verdiğimiz bölgelerdir. Onların canlı ve sağlıklı görünmesini her zaman önemseriz. Cildimiz zaman zaman yaşadığımız stres yüzünden, kötü beslenmekten ya da hava kirliliğinden kolayca etkilenip bozulabilmektedir. Bozulan cildimizi tekrar kendine getirecek en faydalı şeylerden biri de doğal yağlardır. Menengiç yağının zengin vitamin ve minerallerini taşıyan Bıttım sabunun cilde faydaları saymakla bitmez.

Vitamin ve mineral zengini bıttım sabunun faydalı etkileri size sahip olduğu yağ aracılığıyla geçer. Bıttım sabunu saçları besleyen ve güçlendiren bir sabundur. Onların beslenmesini sağlarken, canlılığını ve parlaklığını korur. Bu yazıda Bıttım sabunu nasıl kullanır ve faydaları nelerdir size anlatacağız.

Bıttım sabunu ham maddesi olan merengiç yağı yüzünden çok faydalıdır. Bıttım sabununun menegiç yağından yapılması sizi korkutmasın. Cildinizde yağlanma yapar diye endişe etmeyin. Menengiç bitkisinin faydalı yağı, cildinizi nemli kalmasını ve kurumasını önler. Bıttım sabununun cilde faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

         •        Cilt ve saç güzelliğimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz E vitamini, bıttım sabununda fazlasıyla mevcuttur. E vitamini sayesinde cildiniz beslenir ve parlaklık kazanır.

         •        Cildinizdeki mantar ve egzama gibi oluşumlar, mikrop kırıcı antioksidanlara sahip bıttım sabunu ile temizlenerek kaybolur ve düzenli kullanmanız takdirinde bir daha geri gelmez.

         •        Aynı şekilde, akne ve sivilce gibi bakteri oluşumlarının da bıttım sabunuyla düzeldiği görüşmüştür.

         •        Deri dökülmesi gibi cilt sorunları, düzenli bıttım sabunu kullanımıyla düzelir.

 

         •        Ciltteki gözenekleri açtığı ve genişlettiği için, varis sorununda da uzun vadede etkili bir çözümdür.

         •        Ciltte oluşan siyah noktalardan arındırır.

 

         •        Yenileyici özelliği ile cilt lekelerinin zamanla kaybolmasını sağlar.

         •        Sedef hastalarına da iyi geldiğine inanılır ve sedef için alternatif bir bakım ürünü sayılır.


Bıttım Sabununun Kullanımı

Bıttım sabunu yüzde nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, size çok pratik olduğunu söyleyebiliriz! Bıttım sabununu, tıpkı diğer sabunlar gibi saçınızda ve cildinizde kolayca uygulayabilirsiniz.

Sabunu kullanmadan önce, cildinizi ekstra arındırmaya ihtiyaç duymazsınız. Yüzünüze ya da cildinizde uygulamak istediğiniz yeri bıttım sabunu ile yavaşça temizleyin. Suyla durulayın ve kurulayın. Düzenli kullanımda bıttım sabunu, cildinize kaybettiği canlılık ve parlaklığı geri kazandıracak ve cildinizi mikrobik oluşumlardan arındıracaktır. Bıttım sabunu yüzünüzdeki kir ve makyaj kalıntılarını, cildinize zarar vermeden temizler.

Mineral ve vitamin yönünden zengin bittim sabunu, saç sağlığınıza oldukça faydalıdır. Saçınızda kullanmak isterseniz, size en önemli tavsiyemiz bu sırada başka kozmetik ürünler kullanmamanızdır. Çünkü bıttım sabununun faydalı etkilerine, diğer kimyasal maddelerin karışmaması gerekmektedir. Saçınıza doğal bir fayda sağlayan bıttım sabunu, saç sağlığınızda tek başına etkili olacaktır.

Saçlarınızı bıttım sabunuyla yıkarken, kafa derinize parmaklarınızla masaj yapın. Bu işlem kan dolaşımınızı arttıracak ve kafa derinizi rahatlatacaktır. Bıttım sabununun faydalı yağının saç derinize daha hızlı ulaşmasını sağlayacaktır. Bıttım sabunu saç köklerinizi güçlendirir ve saç derisini nemlendirerek kepek oluşumunu engeller. Saç dökülmelerini azaltır ve saçlarda beyazlamayıı durdurur. Sabunla yıkadıktan sonra çok sıcak olmayan bir suyla durulamanız yeterlidir. Suyun sıcaklığınızın fazla olması saçlarınızı yıpratır ve solgunlaştırır. Bu da bıttım sabununun olumlu etkilerinin önüne geçecektir.

%100 doğal ve yerel üretimin harika sonucu olan bıttım sabunuyla siz de tanışın. Bıttım sabunu kullanmanız uzun vadede, doğal olmayan kozmetik ürünlere duyduğunuz ihtiyacı da azaltacaktır. Zengin vitamin ve mineraller sayesinde, saçınızın ve cildinizin en iyi dostu olacaktır. Bıttım sabunu fiyatı hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr