SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu Ve Bilinen Faydaları

Bıttım Sabunu Ve Bilinen Faydaları

En çok şikayet edilen problemlerden biri nedir diye sorsalar, hiç şüphesiz çoğumuzun vereceği yanıt, sivilce problemi olur. Çünkü bu problem, yaygın kesimin ortak sorunudur ve her ne kadar sağlık sektöründeki gelişmeler her gün daha da ilerliyor olsa da, bunu çözebilmek adına hala etkili bir çözüm yolu geliştirilebilmiş değil. Ancak bu konuda bazen, doğal yolların daha etkili olduğu göze çarpmaktadır. Örneğin birçok bitki ya da doğal maskeler, herhangi bir cilt problemini giderme adına beklenmedik etkilere sahip olabilir. Yani beklenmedik iyileştirici etkilere sahip olabilir. Ancak bu etkilerin seviyeleri kişilere göre farklılık gösterecektir. Çünkü her insanın sahip olduğu cilt tipleri, cilt yapılara farklıdır. Bu yüzden her doğal yolun her insanda aynı reaksiyonu vermesini beklemek yanlış olabilir. Bu da insanları karamsarlığa sürüklüyor olabilir. Ancak böyle bir durumda karamsar düşünmeye gerek yok. Çünkü özellikle cilt problemleri konusunda son derece büyük bir çözüm arşivi sunuluyor önümüze. Bu arşiv içerisinde herkeste hemen hemen aynı etkileri gösteren bir yöntem de bulunmakta üstelik. Bunlardan etkili olan çözüm yöntemi ise, son derece özel bir yağ katkısı ile üretilmiş Siirt bıttım sabunu.

Bu sabunun üretilme aşamasında gerçekleştirilen işlemlerin her biri tamamen doğal, tamamen ev yapımı. Yani bu sabunun içeriğinde doğal olmayan hiçbir madde bulunmamakta. Şifası da bundan ileri gelmekte. Doğal olan maddelerin, herhangi bir zarara sebebiyet vermediği düşünülürse, cilt konusundaki faydaları da son derece önemli ve etkili bir seviyede olacaktır.

Bıttım sabunu, kendisine adı verilen ve yabani fıstık olarak kategorilendirilen bir fıstığın içerisindeki yağın yüzde yüz doğal işlemlerle elde edilip bu sabun içerisine koyulması ile üretilen bir sabun çeşidi. Ve belki de bugüne kadar üretilmiş doğal sabunlar arasında, cilt sorunlarını geçiren, cilt sorunlarına iyi gelen en iyi sabun. Çünkü bu yağ çok özel ve özel olduğu kadar da son derece yararlı bir yağ olarak tabir edilmekte. Yağın ismine ise ‘’ menengiç yağı ‘’ olarak anılıyor. Bu yağ ile beraber üretilen sabunu kullanan insanlar, faydalarını bizzat kendileri deneyerek ve gözlemleyerek görmüşlerdir.

Siirt bıttım sabunu, anlaşıldığı üzere Siirt ilimizin nadide kuruyemiş çeşidinden biri. Daha henüz olgunlaşmamışken toplanan bu kuruyemişler sayesinde, ortaya bu sabun çıkarılıyor. Ve sabunun adı da hem üretildiği ilden, hem de üretildiği maddeden oluşturulmuş.

Bıttım sabununun faydalarına gelecek olursak, ilk faydasının cilt sıkıntılarına iyi gelmesi olduğundan az önce biraz bahsetmiştik. Peki, bu cilt problemleri arasında ne gibi sıkıntılar yer alıyor? Yani bu sabun daha çok hangi cilt problemlerine iyi gelmekte? Bu sabun genellikle tüm cilt problemlerine iyi gelmektedir. Çünkü yapısında bulunan yağın son derece faydalı bir yağ olduğunu daha önce de belirtmiş. Yine bu yağın doğallığı ve etkisi sayesinde cilt konusundaki sıkıntılar gözle görülebilir ölçüde bir azalma eğilimi gösteriyor. Örneğin, eğer cildinizde çok fazla sivilcelenme meydana geliyor ise, bu sabunu düzenli olarak kullandığınızda bir süre sonra, cildinizin sivilcelerden yavaş yavaş arınmaya başladığını göreceksiniz. Tıpkı sivilceleri azalttığı gibi, yüzünde sivilce izleri bulunan kimselerin sivilce izlerini de düzenli kullanım sonrasında gözle görülecek şekilde azaltacaktır. Bütün bunlar, bu sabunun cilt sorunları konusunda ne kadar etkili olduğunu kanıtlar vaziyette.

Cilt problemini geçtikten sonra, ülkece yaşadığımız başka diğer bir büyük sorun olan saç dökülmesi sorununa gelebiliriz. Tabi ki bu sabunun saç dökülmesi konusunda da son derece büyük faydaları var. Çünkü bu sabun saçı besleme konusunda son derece başarılı. Beslenen saçlar da bilindiği üzere daha dayanıklı bir hal alır ve dayanıklılık kazanan saçlar kolay kırılmaya ya da kolay kopmaya uğramaz. Aynı zamanda kolay dökülmez.

Bıttım Sabunu İle Vücuttaki Diğer Problemlerin Tedavisi

Bıttım sabununun bu konulardaki faydalarını öğrendikten sonra, sırada diğer faydalarından bahsetmek geliyor. Bıttım sabununun faydalarından en güzeli de sadece bunlarla sınırlı kalmaması. Örneğin, vücutta yaşanan kaşıntılara, sedef hastalıklarına ve varislerin genişletilmesine, yanı sıra vücuttaki gözeneklerin açılmasına karşı bu sabunun bilinmiş ve kanıtlanmış birçok faydası bulunmakta. Bu yüzden bu ve benzeri sorunları yaşıyor iseniz, sizlere tavsiyemiz bu sabunu kullanmanız olacaktır. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr