SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğal Kaynaklı Mükemmel Faydalı Bıttım Sabunu

Doğal Kaynaklı Mükemmel Faydalı Bıttım Sabunu

Anadolu da bin yıldan daha fazla süredir yetişmekte olan bıttım ağacının meyvesini kullanılarak üretilen Siirt bıttım sabunu oldukça çok çeşitte yararı bünyesinde bulunduruyor. Hem ülke içinde hem de uluslararası ticaret pazarında adından söz ettiren bu doğal sabun insanların çeşitli sorunları için bir şifa özelliği taşıyor. Güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişmekte olan ağaçlardan toplanan meyveler ham madde olarak kullanılarak bu sabunun üretimi sağlanıyor. Genellikle Siirt öncelikli olmak üzere, Mardinde de bu sabunun üretimi oldukça yoğun devam etmektedir. Ağaçtan toplanan menengiç isimli yaban fıstıkları kurutulup belirli bir zaman bekletildikten sonra içlerinde ki yağ değirmenlerde süzülür. Daha sonra sabun oluşması için yapılan bir karışımın içerisine eklenen bu yağ sayesinde son derece doğal yollar ile elde edilen bıttım sabunu oluşuyor. İlk olarak büyük kalıplar halinde olmasına karşın istenilen boyutlarda ve talepler doğrultusunda kesilerek gerekli yerlere ticareti yapılıyor. Bu sayede yurt dışına ticareti de yapılan bu sabun ülkenin de adını duyurarak bir reklam niteliğinde bir işe imza atıyor.

%100 Doğal Olan Bıttım Sabununun Faydaları

Bıttım sabunu faydaları tahmin edilemeyecek kadar çoktur. Senelerdir hatta asırlardır o bölge üzerinde Güneydoğu Anadolu da saç ve cilt sorunları için kullanılan bu sabun son zamanlarda ülkenin batı tarafında da isim yaparak ticareti artmıştır. Bilinen yararları insanların kullanım sonucu doğrulması da ne denli önemli bir ürün olduğunu göstermektedir. Bıttım sabunu satın almaya niyetli iseniz bu alandaki internet sitelerinin kullanıcı yorumlarına bakmanız karar vermenize yeterli olacaktır. Kullanan insanların çok memnun kaldığını gördüğünüz zaman sizde bu sabuna olumlu yaklaşacaksınız.

Bir çok insanın çekmek zorunda olduğu saç kepeğine engel olma özelliği vardır. Ayrıca ilerleyen yaş gereği ya da kimi insana göre genetik olan saç dökülmeleri konusunda da bu sabun oldukça yararlı ve kullanışlıdır. Doğal yollar ile üretilmesinden dolayı saça her hangi bir zararı ya da yan etkisi yoktur. Aksine saçı daha da geliştirir ve daha parlak ve dolgun bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Ayrıca yine gerek ilerleyen yaş gereği gerekse de genetik durumdan dolayı saçı beyazlayan insanlar için de bu sabunun kullanılması onların saçındaki rengin geri gelmesini ve zamanla da eski saç renklerine kavuşmalarını sağlar.

Bıttım sabunu faydaları bu kadar ile de kalmamaktadır. Cilde de bir çok yararı olan Siirt bıttım sabununun cildi pürüzsüz bir şekle soktuğu bilinmektedir. Ayrıca deri hastalıklarına iyi geldiği gibi ciltte oluşan sivilce ve ya lekelere de iyi gelir. Cilt üzerinde hoş bir görüntü vermeyen ve zararlı olan siyah noktaların tedavisi için de bahsi geçen ilgili bu sabun kullanılabilir.

Sözü edilmekte olan bu sabunu çeşitli aktar ve bu alanda hizmet veren web sitelerinde de bulabilir ve bıttım sabunu satın alabilirsiniz.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır ?

Diğer sabunların kullanım şekli ile aynı olan bu sabunu önce elinize sürüyorsunuz. Daha sonra da saçınıza masaj yapar pozisyonda yayarak saçınızı yıkıyorsunuz. Bunu iki gün ara ile tekrarlıyorsunuz. Bu arada sabun ile birlikte asla şampuan kullanmıyorsunuz keza saça etki edecek hiçbir kimyasal madde içeren ürünü bu sabun ile birlikte kullanmıyorsunuz. Eğer doğru bir şekilde kullanımını gerçekleştirir iseniz uzun bir vadeden sonra ki bu da 7 ya da 8 aydan sonra emeğinizin karşılığını alacağınızı gösteriyor. Ancak bu bazı saçlarda daha kısa süreye de çekilerek daha erken sürede saçların gelişimi sağlanılabilir.

Cilt için kullanımında tedavi etmek istediğiniz yere bu sabunu sürerek yine uzun vadeli bir doğru kullanım sürecinin ardından bu doğal sabunu kullanmak ile ne denli doğru bir karar verdiğinizi anlamış oluyorsunuz.

Bıttım Sabununun Farkı

Bıttım sabunu Siirt ilinde ortaya çıkmasına rağmen şu an da uluslararası bir platformda bilinen ve bu pazarda ticareti yapılan bir sabundur. Diğer doğal sabunlar bu konuda pek ülke dışına çıkamadıkları gibi sadece bölgesel olarak da kalmışlardır. İnsanlar ne olursa olsun her zaman doğallıktan yana oldukları için bu sabun tamamen onların kendisini yansıtmaktadır. Bu nedenle de tercih edilen bu sabun son derece faydalı ve sıfır yan etkili bir ürün konumundadır. Ayrıca bu sabunu satın almak isteyen kişiler için bir çok alternatif olması da bu sabunu farklı kılan özelliklerdendir.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr