SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu İle Sorunsuz Ciltler

Bıttım Sabunu İle Sorunsuz Ciltler

Hepimiz -ki buna özellikle bayanlar çoğunlukta olacak şekilde- sorunsuz bir cildin hayalini kurmuşuzdur. Ancak ne yazık ki birçoğumuzun sahip olduğu cilt yapısı sebebi ile ya da cildi etkileyen bazı farklı etmenler nedeniyle ne yazık ki pürüzsüz veya sorunsuz bir cilde sahip olanların sayısı son derece kısıtlıdır. Tabi bunu makyajla yüzlerini kapatma girişiminde bulunmayan insanlarda gözlemlerseniz daha rahat görebilirsiniz. Bu yüzden birçok insanın hayatta en çok şikayet ettiği şeylerin başında, cildi ile ilgili yaşadığı problemler gelmekte. Bunun bir çözümü olmadığını, bununla yaşamaya alışmaya çalıştığını söyleyen insanların sayısı da yadırganamaz bir ölçüde çünkü önerilen çözüm yollarının çoğu bu tip insanlarda başarısız olmuştur. Aslında bu durum anormal değil aksine son derece normal bir durumdur. Çünkü özellikle cilt konusunda yaşanan sorunların çözüm yolları, insanların cilt tiplerine göre farklılıklar gösterir. Bunların etki seviyelerinin bulunması ve farklı olmasının sebebi tamamen bu durumdan kaynaklanan bir nedendir. Yoksa hiçbirimizin cildi yadırganacak anormallikler sergileyen bir cilt tipi değil. Farklılıklardan dolayı meydana gelen sebepler doğal olarak çözüm yollarını da farklılaştırıyor.

Peki, özellikle cilt problemleri konusunda genel bir etkiye sahip olan, insanların geneline iyi gelen, sorunlarını tedavi eden doğal bir yöntem hiç mi yok? Aslında var. Ve bu doğal yöntemin ismi ise kendi gibi doğal olan bıttım sabunu.

Bu sabunu hiç duymayanlar ya da üretimi konusunda bilgi sahibi olmayanlar için hemen açıklayalım. İlk söyleyebileceğimiz şey; sabunun tamamen yani yüzde yüz ölçeğinde doğal olduğu. Bunu Siirt’ teki üreticiler ve bizler ev yapımı şeklinde tabir ediyoruz. Bu ev yapımı sabunun faydaları ise bu yüzden bu kadar fazla ve bu yüzden bu kadar etkili. Faydalarından bahsetmeden önce yapılışının nasıl gerçekleştiğinden kısaca bahsedelim. Bıttım, Siirt ilinin has ve oraya özgü olan bir kuruyemiş çeşidi. Ancak olgunlaşmamış bir kuruyemiş çeşidi olduğunun altına çizelim. Daha doğrusu bu fıstık, henüz olgunlaşmamışken yani hamken, bulunduğu ağacın dallarından toplanıyor ve ezilmeye götürülüyor. Ezilme aşaması gerçekleştikten sonra içinden şifalı olduğu bilinen ve keza son derece faydalı olan menengiç yağı elde ediliyor. İşte cilt problemlerimizin neredeyse tamamının giderilmesi konusunda bizlere bu yağ yardımcı oluyor. Bu yağ ile beslenen ciltlerde bir daha sivilce oluşumu gözlemlenmiyor.

Cildimizin beslenmesini, gözeneklerin açılmasını, açılan gözeneklerde ferahlık oluşmasını sağlayan bu sabun, sadece sivilce problemlerine iyi gelmekle kalmıyor bunun yanında eğer sivilce izleri ya da güneş lekeleri gibi cilt sıkıntıları yaşayanlar var ise, bunların giderilmesinde de son derece etkili bir rol oynuyor. Böylece ciltler pürüzsüz bir hal alırken, kullanıcılar da bu durumdan son derece memnun kalıyor.

Bıttım sabunun faydalarından yine yaygın olan bir tanesine daha değinecek olursak bu da kesinlikle saç dökülmesi ile ilgili olan problemler. Saç dökülmeleri gereken zamanda gereken ve yeterli önlemler alınmadığı takdirde ciddi saç kayıplarına en sonunda da kelliğe kadar uzanabilecek bir sorundur. Ancak Siirt bıttım sabununu düzenli kullandığınız takdirde, siz böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Çünkü bu sabunun, saç dökülmelerine karşı etkileri kanıtlanmış bir durumda. Menengiç yağı saçı beslemek konusunda da, saç için gerekli olan içeriği sağladığı için bu yağ ile beslenen saçlar hem daha sağlıklı oluyor hem de sağlamlık kazanıyor. Böylece saçların dökülmesi problemi mümkün olduğunca en minimum seviyeye getirilmiş oluyor. Tıpkı saç dökülmesi sorunu gibi, saç beyazlaması yaşayan insanların sayısı bir hayli fazla. Ve her insan, orta yaş diye tabir edilen yaş grubuna ulaştığında mutlaka bu durum ile tanışacak. Ancak bıttım sabunu kullananlar, bu durumlar son derece geç bir tanışma yaşayacak. Çünkü bıttım sabunun faydalarından bir diğeri de saçlardaki beyazlığı giderme ve saç beyazlarını olabildiğince geciktirme. Şayet tabi ki bu bahsettiğimiz faydaların gözle görülür yararlar sağlayabilmesi için kesinlikle düzenli bir kullanım uygulanması gerekmektedir.

Orijinal Bıttım Sabunu Nereden Bulunur?

Bu sabunun orijinaline ulaşmak isteyenler, öncelikle Siirt’ te üretilmiş ve dağıtımının buradan gerçekleşmiş olduğuna emin olmalılar. Eğer farklı illerden elde edecekleri bu sabun için, böylesi bir bilgiye ulaşamayacaklarını düşünenler varsa, sabunun orijinal internet sitelerinden alımını gerçekleştirebilirler.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr