SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu İle Saç Dökülmelerine Son

Bıttım Sabunu İle Saç Dökülmelerine Son

Özellikle ani mevsim değişimleri sonucunda saç dökülmeleri meydana geliyor. Bazı şampuanlarında dökülme adına etkisi bulunmaktadır. Hatta birden fazla şampuan kullanan kişilerin saç dökülmeleri daha fazla olmaktadır. Bu sorunların strestli zamanlarda da meydana geldiği biliniyor. Saça dökülmelerine son vermek için Siirt bıttım sabunu siparişi verebilirsiniz. Ülkemizde en verimli üretimi hiç kuşkusuz Günaydoğu Anadolu Bölgelesi içerisinde yapılmaktadır. Burada bulunan köylerde menengiç ağaçları üzerinden yağları alınmaktadır. Aşılanmamış fıstık üzerinden üretilen bu sabun sayesinde pek çok rahatsızlık çözüme kavuşmaktadır. Başta da saç problemleri geliyor. Saçlarda meydana gelen dökülmeler ya da diplerde yaşanan kaşıntılar adına bıttım sabunu kullanımına yer verebilirsiniz. Tam anlamıyla sonuç almak için birkaç ay kimyasal maddelere yer vermeden sadece bu sabunu kullanmalısınız. Kullanımı için de ara vermenizde fayda vardır. 1 gün sabunu kullandıktan sonra ertesi gün şampuan kullanmanız faydalı olmayacaktır. Hergün yıkanma sırasında da sabunu kullanabilirsiniz. Kullanımlarına yönelik taliöatlara uyarak birkaç ay da sonucu görebilirsiniz. Sadece dökülmeler değil saçların parlaklığı adına da faydalı bir üründür.

Bıttım Sabunun Yan Etkisi Var Mı

El yapımı olan bu sabun için tamamen organik maddelere yer verilmektedir. Aynı zamanda işletimi sırasında da farklı robotlar ya da aletler devreye girmemektedir. Bıttım sabunu satın al içeriklerinden sahip olmanız halinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Yan etkisinin olmamasından dolayı kullanım süresi bulunmuyor. Müşterilerin cilt bakımlarında ya da saçlarında diledikleri kadar kullanmaları söz konusudur. Nitekim saç bakımı için 2 günde bir temin edilmesinin daha faydalı olacağını söylemeliyiz. Derinin yağ ile beslenmesi amacıyla bir gün ya da 2 gün mola vererek yıkamanız daha faydalıdır. Cilt bakımında özellikle bayanların makyaj sonrası kullanabileceği faydalı ürünlerden birisidir. Özellikle ciltin altında üreyen bakterilerin ortadan kaybolmasına sebep olacaktır. Bu da ciltte sivilce oluşumunu engelleyecektir. Sivilce sorunu için piyasada pek çok krem, merhem hatta ilaçlar bulunmaktadır. Ancak cilde iyi gelmesine rağmen bazı organların bu ürünler nedeniyle zarar gördüğü biliniyor. Bıttm sabunu faydaları herhangi bir yan etki bırakmadan sizlere sunuluyor. Bu yüzden de cilt ya da saç hijyeni açısından kullanmanızda sorun yaşamayacaksınız. Başka bir bölgenin sabundan dolayı hasar görmesi mümkün değildir.

Bıttım Sabunu Hangi Hastalıklara İyi Gelir

Bıttım sabunu satın al hakkında detaylara göz atarak anında sahip olabilirsiniz. Sabunun özellikle cilt hastalıklarına maruz kalan kişilerce satın alındığı görüyoruz. Bu hastalıklardan egzamanın büyük bir sorun teşkli ettiği biliniyor. Özellikle yaratmış olduğu kaşıntılardan dolayı cildin tahriş olması söz konusudur. Tahriş olmasından da ziyade bazı ince ciltlerde kanamalarda meydana geliyor. Oluşan yaraların cilt üzerinden kalıcı etkileri de bulunmaktadır. Egzama hastalıkları için de sabundan faydalanabilirsiniz. Bıttım sabunu faydaları arasından egzamaya da iyi geldiğini söyleyebilirsiniz. Egzamanın üremesine sebep olan bakteriler bu sabun sayesinde ortadan kalkmaktadır. Bundan dolayı da kaşıntı hissiniz ve yaralarınız azalacaktır. Mikrop öldürücü etkisi ile hastalığın yayılmasını engellemektedir. Bu durum sayesinde vücutta dinlenme hissine de sahip olacaksınız. Öyle ki sabunun dinlendirme hissi verdiği de biliniyor. Özellikle duş sırasında tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. Sadece egzama değil mantarlara da iyi geliyor. Mantarlı olan bölgeye bol su ile uygulayabilirsiniz. Mantar hastalığı da kaşıntı ile kızarıklık yaratmaktadır. Bu sorunların da önüne geçmek için bu %100 organik olan sabundan yararlanabilirsiniz.

Sabunun Üretimi Nasıl

Bıttım sabunu Güneydoğu Anadolu Bölgesinde daha fazla üretilmektedir. Sabunun üretiminde tamamen doğal yollara başvurulmaktadır. Burada aşılanmamış olan fıstığın yağı temel alınıyor. Bunun için de menengiç üzerinden çalışmalara yer verilmektedir. Genel olarak Eylül ayı içerisinde üretimi gerçekleşmektedir. Elde edilen ürünün tohumları dövülmekte ve yağının çıkması için bekletilmektedir. Çıkan yağında güneş altında kurutulması sağlanıyor. Nitekim satın aldığınızda da büyük parçalar halinde sizlere temin edilcektir. Kurutulan sabunun parçalara ayrılması ve satışının gerçekleşmesi söz konusudur. Buradan da tamamen organik olduğunu anlayabilirsiniz. Siirt bıttım sabunu özellikle tercih edilendir. Çünkü bu bölgede ki köylerde yabanı fıstık üretimi daha fazla olmaktadır. Fıstığın ham halinde elde edilen yağ sayesinde el yapımı sabunlar meydana getiriliyor. Bakım ve hastalıklar için kullanıma hazır olan bu ürüne ekonomik ücretler ile sahip olmanız da sağlanıyor. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr