SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğanın Bahçesindeki Bıttım Sabunu

Doğanın Bahçesindeki Bıttım Sabunu

Bıttım meyvesi, yani bilinen adı ile menengiç meyvesinden yapılan bıttım sabununun deri ve saçlara oldukça fazla faydası bulunmaktadır. Cilt bakımı için kullanıldığında birçok deri rahatsızlığına iyi gelmektedir. Aynı şekilde saç için çok kullanılan bıttım sabunu faydaları saymakla bitmiyor.

Faydaları

Birçok faydası bulunan sabun için kanıtlanmış olarak şunları sıralayabiliriz:

 • Cildin mikroplardan arınmasını sağlar.
 • Hasarlı hücrelerin onarımını hızlandırır.
 • Saç da dâhil tüm ciltte yenilenmeye yardımcı olur.
 • Saç beyazlamasını yavaşlatır ve beyazlayan saçın eski haline dönmesini sağlar.
 • Saç dökülmesini önler.
 • Saçkıran hastalığını engeller ve bu hastalığa iyi gelir.
 • Saçı canlandırarak saçın güçlü bir hal almasını sağlar.
 • Ciltteki yağ oranını dengeler.
 • Sivilce, sedef, egzama ve mantar hastalığı gibi cilt sorunlarına iyi gelir.
 • Deride meydana gelen kaşıntıyı önler.
 • Ciltte yaralı bölgelerin iyileşmesini hızlandırır.
 • Varise ve varis ağrılarına iyi gelir.
 • Derideki gözenekleri açarak cildin rahatlamasını sağlar.
 • Ayak kokusunu giderir
 • Ayak terlemesini önler.
 • Ayak tırnaklarındaki bozulmaları onarır.

Siirt bıttım sabunu düzenli olarak kullanıldığında, yukarıda bahsedilen faydaları sağlayacaktır. Ancak hakiki bıttım sabunu kullanmak gerekir ki sabunun hakikisi fazla köpürmez. Çünkü içeriğinde kimyasal köpürücü maddeler bulunmaz.

Bıttım Sabununun Kullanımı

Herhangi bir sabun gibi, sabunu köpürtüp istenilen bölgeye uygulayın. Saçınız için kullanıyorsanız saç derinize masaj yaparak ovalayın, sonra bol su ile güzelce durulayın. Saç ya da ciltte sabun kalıntıları bulunmamalıdır. Ayrıca yüzünüzde kullanacaksanız soğuk su ile durulanması önerilir. Vücudun hiçbir bölgesini aşırı sıcak su ile durulamamak gerekir. Böylece surun etkisi ile sabun antiseptik özelliğinden daha iyi faydalanabilirsiniz. Doğal içeriği sebebiyle bıttım sabunu fazla köpürmez. Doğal olan bir sabunun kimyasal içerikli sabunlar gibi köpürmesini beklemeyin. Eğer böyle köpürüyorsa sabun doğal değildir. Bıttım sabunufaydaları, sabunun doğru kullanımına da bağlıdır. Sabunun fayda sağlaması için bu ürünü diğer ek kimyasal içerikli ürünlerle desteklemeye çalışmayın. Bu size fayda sağlamaz. Aksine sabunun etkisini yitirmesine neden olur. Günlük kullanıma uygun olan sabunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak içeriğindeki yağ özü ile her gün kullanmanıza gerek kalmamaktadır. Cildinizin ve saçınızın yağ dengesini koruduğundan çabuk yağlanmayı önlemektedir.

Düzenli olarak kullanılan sabun birkaç hafta içinde faydalarını gösterecektir. Sivilceli bölgelerde ciddi oranda düzelme gözlenir. Ancak birkaç gün ya da bir iki hafta kullanarak sivilcelerin geçmediğini düşünüp sabunu kullanmayı bırakmamak gerekir. Kimyasal içerikli iç ve dış onarım ilaçları dahi düzenli olarak birkaç ay kullanmayı gerektirir. Bu sabun kimyasal ilaçlar gibi karaciğerinize zarar vermez.

Günün istediğiniz saatinde kullanabileceğiniz Siirt bıttım sabunu, cildinizi yumuşatır ve derideki gözenekleri açarak deriden oksijen girişini kolaylaştırır. Ayrıca el sabunu olarak kullanabileceğiniz sabun doğal olduğundan, mikroplardan arındırırken elinizi kurutmaz ve doğal nemliliğini korur. Mantarlı bölgelerde de sürekli olarak kullanabileceğiniz sabun özellikle ayak mantarları için her akşam yıkandığında büyük oranda gözle görülebilir sonuçlar doğurur. Cildin ve ayakların rahatlamasını sağlayarak yorgunluk hissini azaltır. Düzenli olarak kullanıldığında mantar sorunu ile birlikte koku sorunu da ortadan kalkacaktır. Ilık ve sabunlu suda ayaklarınızı bekletebilirsiniz. Bu sizi rahatlatırken ayak ve tırnaklardaki sorunların da giderilmesine yardımcı olacaktır.

Bıttım Sabununu Nasıl Satın Alabilirim?

Faydalarını saymakla bitiremediğimiz bu doğal ürüne sahip olmak oldukça kolay. Tek istemeniz gereken bu ürüne sahip olmak ve kararlı bir şekilde kullanacağınızdan emin olmak. Bize ulaşarak bıttım sabunu satın alabilirsiniz. Doğanın size sunduğu nimetlerden faydalanmak ve kimyasal kozmetik silahlardan kurtulmak için en güzel ve doğal bir çözüm size sunulmaktadır. Bu ürün oldukça uygun fiyatı ile para dökeceğiniz birçok zararlı üründen kurtaracaktır sizi. Saç bakımı, varis, el yüz bakımı ve ayak bakımı için ayrı ayrı ürünler kullanmanıza gerek kalmayacak bu doğal ürüne sahip olmalısınız.

Her üründe olduğu gibi kullanımı düzenli olmalıdır ve kimyasal ürünlerle kullanılmamalıdır. Aslında sizi kimyasal ürünlerden kurtararak daha fazla para harcamanızı engelleyecek doğal sabun sizi zararlı maddelerden de uzaklaştırmış olacak. Meyve ile yapılan sabun, bir ilaç değildir insana zarar da vermez. Bu nedenle herkes rahatlıkla bıttım sabunu satın alabilir. Topraktan gelen insanın yine topraktan gelen meyve ile üretilen doğal sabun ile buluşmasını amaçlıyoruz.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr