SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu Ücretleri

Bıttım Sabunu Ücretleri

Bıttım sabunu faydaları cilt ve saç için ayrı ayrı ele alınıyor. Ciltte ki tahrişlere ve kaşıntılara iyi gelen sabunun saç bakımında da kullanımı yapılıyor. Saçlarda da dökülmeler ve kuruluklar için birebirdir. Ücretlerinin ise cep yakmadığını görüyoruz. Öyle ki bu kadar çok faydası olmasına rağmen son derece makul ücretler ile satışı gerçekleşmektedir. Küçük bütçeler ile sabuna sahip olabilirsiniz. Siirt bıttım sabunu en meşhur olanıdır. Çünkü Siirt köylerinde daha doğal ve işlenmemiş haliyle üretimine yer verilmektedir. İşlenmemiş olan yabani fıstık üzerinden sabunun temin edilmesi söz konusudur. Burada mevsim şartları da son derece önemlidir. Öyle ki kurutulması sırasında herhangi bir yan alete yer verilmemektedir. Güneş ışınları üzerinden kurutulması ve kesilmesi sağlanıyor. Bu yüzden de sabunun yan etkisel herhangi bir durumu bulunmamaktadır. %100 organik olmasından dolayı da etkileri sadece cilt ve saçlar adınadır. Başka herhangi bir bölge ya da organ sabun üzerinden zarara uğramayacaktır. Sabunun temini adına sunulan ücretlere göz atabilirsiniz. Bu ücretler paketlere göre ele alınıyor. Uzun süreli kullanımı sonrası etkisini göreceksiniz. Bu yüzden birkaç adet sabun satın almanız daha doğru olacaktır.

Bıttım Sabunu İle Saçların Yıkanması

Sabunun temin edilmesi sırasında dikkatli olmanız gereken durumlar bulunuyor. Bıttım sabunu satın al sonrası saçlarınızda kullanımına başlayabilirsiniz. Ancak öncesi başka bir şampuan ya da sabun ile yıkanmaması gerekiyor. Sadece sabunu köpürterek birkaç defa kullanabilirsiniz. Kullanımından sonra da şampuana yer vermemelisiniz. Ya da başka bir ürünün cilde temas etmemesine dikkat etmelisiniz. Bıttım sabunu için haftanın 3 günü kullanım yeterlidir. Ancak her gün duşa giren bireylerin de kullanmasında sakınca yoktur. Her gün kullanılması durumunda zarar verici herhangi bir yanı olmayacaktır. Çünkü el yapımı olan sabunun yan etkisine rastlanmıyor. Bu yüzden de sürekli olarak kullanılmasında sorun olmayacaktır. Özellikle kellik sorunu yaşayan kişilerin 8 aya kadar kullanması tavsiye ediliyor. Dökülmeler haricinde saçların parlak olmasını da sağlıyor. Hacimli saçlara kavuşmak için ürünü düzenli olarak kullanmalısınız. Saçlarda oluşan kepekler için de faydalı bir ürün olmaktadır. Kepek oluşumuna engel olmak için de sabunu kullanmanız faydalı olacaktır. Saçlarda meydana gelen pek çok suruna çözüm bulmak adına sabunun kullanımına yer verebilirsiniz.

Cilt Hastalıklarında Sabunun Faydaları

Saç bakımı dışında cilt için de yararlı olan ürün her gün kullanıma açıktır. Gün içerisinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bıttım sabunu satın al için gerekli ücretleri temin ettikten sonra sahip olabilirsiniz. Sonrasında da cilt için kullanımını ele alabilirsiniz. Cilt kullanımı sırasında da su ile işlemlere yer verebilirsiniz. Cilt hastalıkları olarak kaşıntılara, dökülmelere, kızarıklıklara ve sivilcelere iyi gelmektedir. Bu küçük sorunların önüne geçilmemesi halinde büyük sorunlarda meydana geliyor. Özellikle egzama ya da mantar hastalıkları bu problemlerin artmasına sebep olacaktır. Devamında aşırı kaşıntıların kanamalara ve deride tahrişe meydan verdiği de görülüyor. Tüm bu sorunların ortadan kalkması ve devam etmemesi amacıyla da Siirt bıttım sabunu kullanımına yer verebilirsiniz. Mikrop üretiminin durması ve bakterilerin daha fazla artış göstermemesi amacıyla sabunun ele alınması faydalı olacaktır. Sabunun pek çok hastalığa iyi geldiği biliniyor. Bunlar arasında sedefe de yer vermeliyiz. Deri döküntülerine de sebep olan sedef hastalığı için de sabunu kullanmanız mümkündür. Her banyo sırasında başka bir ürüne yer vermeden cilde temas etmesini sağlayınız. Sürekli olarak bu sabun ile yıkanması kısa sürede netice almanızı sağlamaktadır.

Bıttım Sabunu İçeriği Nasıl

Bıttım sabunu faydaları içerisinde ki doğal özlerden dolayı meydana gelmektedir. Bu özlerin temelinde de yabani fıstık geliyor. Bıttım olarak da bilinen bu fıstığın yağı ile üretimine yer verilmektedir. Menengiç yağı olarak da satımı ele alınıyor. Hatta memengiç kahvesinin de üretimi bulunmaktadır. Fıstığın işlenmemiş halinde elde edilen sabun için doğal yollara başvurulmaktadır. Bıttımların yıkanması ve kurutulması söz konusudur. Yaklaşık 10 güne kadar bekletilmektedir. Sonra öğütülme işlemine yer veriliyor. Sıcak su da yoğurulması söz konusudur. Yoğurma işleminin son derece önemli olduğunu biliyoruz. Öyle ki 2 saate kadar bu işleme yer veriliyor. Yoğurma sırasında da ortaya çıkan yağlar ayrıca muhafaza edilir. Bıttım sabunu çözeltisi içine bır taım doğal ürünlerde katılarak işleme devam edilir. Sonrasında da kurutulması ve kesilmesi ele alınıyor.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr