SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu En Doğal Çare

Bıttım Sabunu En Doğal Çare

İnsanlar, herhangi bir rahatsızlık yaşadıklarında bunu olabildiğince en doğal yöntemleri kullanarak atlatmaya çalışırlar. Örneğin; en basitinden grip olduğumuzda bile bu hastalığımızın geçmesine adına doğal bitki çayları, bitkisel ilaçlar gibi doğal şeyleri kullanırız. Ve bu doğal şeylerin vücudumuza büyük faydaları vardır. Tıpkı en basit hastalıkta ve sorunda doğal yöntemleri aradığımız gibi, vücudumuzdaki diğer sıkıntılar ya da problemler için de doğal bir içeriğe sahip çözüm yöntemleri ararız. Mesela en yaygın problem olan saç dökülmesini ele alalım. Bu özellikle ülkemizde çok yaygın gözlemlenen bir problem olup genelde erkeklerde daha yoğundur. En etkili çözüm yolu ise genelde uzun bir zaman öncesine kadar bilinmiyordu. Bu yüzden bu önlem alınamadığı için de, insanların yaşadığı bu basit sıkıntı kellik problemine kadar ilerliyordu. Kellik yaşayan insanların çoğu da bir ton para harcayıp, saç ektirme operasyonlarına başvuruyorlardı.

Ancak size söyleyeceğimiz son derece basit, son derece ucuz ve son derece doğal bir yöntem ile saç kayıplarınızın önüne geçebilmeniz mümkün. Nasıl mı? Siirt bıttım sabunu ile bilinen bir mucize ile. Bu sabun saç problemlerinin her birinde son derece etkili ve bu etkisi kullananlar tarafından kanıtlanmış bir sabundur. İsmi, Siirt’ te üretilen ve bir yabani fıstık çeşidi olan bıttımdan dolayı bu şekilde oluşturulmuştur.

Siirt’ te bıttımlar bazı ağaçlarda oluşur. Ve bazı ağaçlara aşılama yöntemi uygulanır. Böylelikle bu ağaçtaki bıttımlar olgunlaşmaz ve fıstığa dönüşmez. Ancak aşılanmamış olanlar genelde olgunlaştıktan sonra kuruyemiş sektöründe kullanılır. Olgunlaşmamış bu bıttımlar ağaçlarından toplandıktan sonra özel işlemlerde geçirilerek içindeki yağın çıkarılması sağlanır. Bu yağın ismi ise menengiç yağıdır ve bahsedeceğimiz hastalıkların tedavisinde son derece etkili bir yağdır. Elde edilen menengiç yağı yine aynı doğallıktaki işlemlerden geçirilerek, sabunun üretimi gerçekleştirilmiş olur. Üretimi gerçekleştirilmiş bu sabun ise yüzde yüz doğal ve yüzde yüz etkili bir sabun olarak, raflardaki yerini alır.

Faydaları

Bıttım sabununun faydaları denildiğinde akla gelen ilk fayda, saç dökülmesine karşı gösterdiği mükemmel başarıdır. Bu sabunun özündeki yağ, son derece doğal bir yağdır ve saçın bir numaralı besin kaynağıdır. Saç bu yağdan kendisi için gereken vitamin ve mineralleri sağlar. Beslenen saç daha kuvvetli ve sağlık bir hale gelir. Böylece kırık problemi, dökülme problemi ve dolayısıyla da kellik problemi ortadan kalkar. Ayrıca saça bir ışıltı katar, saçların çabuk yağlanmasını önler.

Saç konusunda orta yaş kesimine hitap eden bir faydası daha vardır ki bu da saçların ağarma problemidir. Eğer düzenli bir kullanım gerçekleştirilirse saçlardaki ağarma problemi mümkün olduğunca gecikecek, hatta erken ağarma problemi yaşamış insanlar yine bu sabunu düzenli kullandıklarında bir süre sonra saçlarının eski haline döndüklerini gözlemleyeceklerdir.

Bu kısımdan sonra, bıttım sabunun faydalarının sadece bu kadarla kaldığını düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz çünkü değil. Bıttım sabunu cilt problemleri sorunu yaşayan insanların yüzlerini de güldürecek. Cilt problemlerinden en yoğun karşımıza çıkan, en sık rastladığımız sıkıntı sizce hangisidir? Tabi ki sivilce. İşte bu sabunu kullananların artık böyle bir problemi kalmayacak. Çünkü iş yine bu sabunun içinde bulunan menengiç yağının faydalarına geliyor. Menengiç yağı sayesinde tıpkı saçlarımız gibi cildimizde beslenir aynı zamanda temizleniyor. Temizlenen ciltte herhangi bir bakteri oluşumu ya da gözeneklerin tıkanması gözlemlenmediği için, doğal olarak ciltte sivilce oluşumuna rastlanmıyor. Ayrıca var olan sivilceleri de bu yağın içindeki mevcut özelliklerden antiseptik özelliği ile sivilcelerin yok edilmesi işlemi gerçekleştiriliyor. Böylece cildimiz her soruna sahip olursa olsun, bu problemlerden tamamen arındırılıyor.

Belki de bu sivilcelenme sorunu cildin yağ ya da nem dengesi ayarlanamadığından dolayı kaynaklanıyordur. Ancak endişelenmeyin. Çünkü Siirt bıttım sabunu, cildin hem nem dengesini hem de yağ dengesini son derece başarılı bir şekilde ayarlayabildiğinden dolayı, sivilce oluşumunuz yine gerçekleşmiyor ve cildiniz eskisinden daha sağlıklı daha ışıl ışıl bir görünüme kavuşuyor. İşte böylesine sağlam ve böylesine başarılı faydaları bulunan bu sabunu deneyerek, farkını ve etkilerini deneyimlemek sizin elinizde. Dilerseniz çeşitli sitelerden, bu sabunu kullanan kişilerin konu hakkındaki olumlu yorumlarını okuyup kararınızı kendiniz verebilirsiniz.
Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr