SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Vücut Sağlığınız İçin Bıttım Sabunları

Vücut Sağlığınız İçin Bıttım Sabunları  

Günümüzde her zaman hazır ürünler kullanılmaya devam ediyor ve bu da pek çok kişinin sağlığının bozulmasına neden oluyor. İnsanlar yoğun hayat tempolarında hazır bir şekilde tüketebilecekleri ürünlere yöneliyor. Ama yine de bu ürünlerin onların sağlıklarına zarar verebileceğini düşünmüyorlar. Bu aşamada yapılması gereken daha sağlıklı bir yaşam için her şekilde doğal olan ürünlere yönelmek. Ülkemiz doğal ürünlerin kaynaklarını içerisinde barındırıyor. Önemli olan bu kaynakları doğru bir şekilde kullanmak ve her zaman bu ürünleri elde etmek. Artık teknoloji de geliştiği için internet üzerinden tüm doğal ürünleri satın alabiliyorsunuz. Bıttım sabunu satın al linkleri sayesinde bu doğal ürünü satın alabiliyor, evinize kadar getirtebiliyorsunuz. Öncelikle kişisel temizlik söz konusu olduğu zaman bu sabunun sizlere pek çok artı sağlayacağını unutmamanız gerekiyor. Bu ürün sayesinde her zaman tüm sorunlarınızdan kurtulabilir, çok daha sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Öncelikle bıttım sabunu faydaları açısından bir araştırma yapın ve sonra da bu sabunu düzenli bir şekilde kullanarak tüm sorunlarınızdan sonsuza kadar kurtulun.

Bıttım Sabununun Faydaları

Öncelikle bu sabunu düzenli bir şekilde kullanırsanız o zaman tüm faydalarını görebiliyorsunuz. Bir yandan kimyasal madde içeren ürünleri kullanırken bir yandan da bu ürünü kullanmak elde edebileceklerinizin önüne geçmektedir. Bu nedenle yapmanız gereken sadece bu ürünü kullanmaktır. İlk olarak saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin en büyük problemlerinden biri. Her ne kadar önemsenmese de çok ciddi boyutlara gelebilen saç dökülmesini yenmek için gerekli olan şey saç köklerini doğru besinler ile beslemek. Öncelikle vücudumuz doğal yapı taşlarından oluşuyor ve bu nedenle doğal olan her şey vücudumuza yarayacaktır. Bu nedenle menengiç yağından oluşturulan bu sabun ile saç köklerinizi doğru bir şekilde besleyebiliyorsunuz. İlk olarak bu sabunu saçınıza haftada en az 2 kez uygulayın. Kısa bir süre sonra saç dökülmelerinizin azaldığını kendi gözleriniz ile fark edeceksiniz. Bıttım sabunu faydaları doktorlar tarafından da onaylıdır. Her zaman alternatif tıp alanında da bu sabun kullanılıyor. Bıttım sabunu alabilmek için sadece internetten sipariş vermenize gerek yok. En yakın aktara gidin ve hemen bu sabunu satın alın.

Sabunun Ekstra Faydaları

Bu sabun her ne kadar ilk olarak saç dökülmelerine karşı kullanılması ile ünlü olsa da tek sağladığı artı bu değil. Bunun yanında sivilce problemlerinde de her şekilde bu sabunu kullanabiliyorsunuz. Pek çok kişi sivilce oluşumundan şikayetçidir. Bu sabun tüm gözeneklerinizi açabiliyor, içlerini temizleyebiliyor ve sonra da gözeneklerin sivilce oluşumuna olasılık sağlamayacak bir düzeye indirgenmesine yardımcı olabiliyor. Bu nedenle de sabunun kullanım alanı oldukça geniş oluyor. Siirt bıttım sabunu söz konusu olduğunda her zaman yapılması gereken şey sabunun menengiç yağından üretildiğinden emin olmaktır. Çünkü bunun bir de zeytinyağı ile üretileni de var. Ama onun faydaları ne yazık ki bu kadar fazla olmuyor. Bıttım sabunu kullanacaksanız o zaman güneş lekelerinden de kurtulmak çok daha kolay olacak. Çünkü güneş lekeleri yağ ve nem dengesi sağlandığında azalan bir olgudur. Bu sabun bunu da sağladığı için oldukça avantajlıdır. Egzama ve mantar söz konusu olduğunda kaşıntıdan kurtulmak zor oluyor. Ama bu sabun kaşıntıyı da en aza indirgiyor ve artık kaşınmadığınız için hastalıkların yayılması da duruyor. Hem daha güçlü hem de daha parlak görünen saçlara da bu sabun sayesinde ulaşabiliyorsunuz.

Üretim Aşamasında Bıttım Sabunu

Öncelikle bu sabunun Siirt ilinde üretildiğini bilmeniz gerekiyor. Burada yer alan Bıttım ağaçlarının meyvelerinden çıkarılan yağ bu sabunun hammaddesi olarak karşınıza çıkıyor. Siirt bıttım sabunu içerisinde sadece su, yağ ve odun külü bulunuyor. Ama sabunun oluşumunun gerçekten de emek isteyen bir konu olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyveler ilk olarak toplanıyor ve ayıklanıyor. Ayıklanan meyvelerin yıkanması, kurutulması ve öğütülmesi gerekiyor. Tüm işlemlerden sonra yoğrulan bu toz halindeki menengiç meyvelerinin yağı çıkarılıyor. Bu aşamanın oldukça uzun sürdüğünü ve zor olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Odun külü ile sabunlaşma tepkimesine giren bu yağ sabunu oluşturuyor. Bu sabunu alabilmek için bıttım sabunu satın al demeniz ve beklemeniz yeterli oluyor.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr