SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğadan Gelen Şifa İle Hayatınıza Sağlık Katın

Doğadan Gelen Şifa İle Hayatınıza Sağlık Katın

Doğal ürünler ve bu ürünlere duyulan ilgi bilinçlenen toplumların içinden geçtikleri bir süreçtir. Bu süreçte yemekten içmeye, giyimden temizlik ürünlerine kadar her aşamada doğal ürünler tercih edilir. Fabrikasyon olan ve katkı maddeleri ile üretilen piyasa ürünlerine olan ilgi azalır. Gelişen toplumlarda yaşanan bu süreç insanların mutluluğu ve sağlığı ile tamamen doğru orantılıdır. Doğal ürünlerin ekonomik açıdan da daha kolay elde edilebilir olması yaşam kalitesinde de artışlara neden olmaktadır.

Bıttım Sabunu Hakkında Bilinmeyenler

Siirt bıttım sabunu tanınan ve Türkiye genelinde büyük ilgi gören bir temizlik ürünüdür. Doğal olarak şifa dağıtan bu ürün tamamen geleneksel yöntemlerle ve el işçiliği ile üretilmektedir. Mikrop öldürücü özelliği ile bilinen sabun ciltteki hastalıkları temizleyerek cildin berrak bir görünüme sahip olmasını sağlar. Deri hastalıklarından kaynaklanan saç dökülmesi sorununa birebir etki gösteren bıttım sabunu faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Güzel saçlar ve estetik bir görünüm için siz de mutlaka bıttım sabununu denemelisiniz. Saç derisini iyileştirerek işe başlayan sabun saçın daha kuvvetli bir şekilde deriye tutunmasını sağlayacaktır.

 • Sivilce,
 • Kaşıntı,
 • Egzama,
 • Mantar ve
 • Varis gibi cilt sorunlarına da iyi gelen bıttım sabunu özetle derinin kaybettiği ve nemlendirici kremlerde aradığı nemin doğal olarak karşılanmasını sağlayacak ve sorunun çözülmesine etki edecektir.

Menengiçin Faydaları Nelerdir?

Bin bir derde deva diye adlandırılabilecek olan Menengiç, içine girdiği her karışıma da değer kazandırır.

 • Beyaz saçlara sürülen menengiç saçları siyahlaştırır,
 • İştah açar ve kilo almaya yardımcı olur,
 • El ve ayaklardaki istenmeyen terlemelere devadır,
 • Yaraları tedavi eder,

Özellikle saçlara olan etkisi ile bilinen sabundan kullananların saçları yeniden çıkar ve gürleşir. Yüksek rakamlar harcayarak olunan saç ektirme ameliyatları ve içlerinde türlü türlü kimyasallar olan kozmetik ürünleri yerine bıttım sabunu satın alabilir ve sorunu en doğal yollardan halledebilirsiniz. Siz de sağlıklı ve ışıldayan saçlara sahip olmak istemez misiniz? Yapacağınız şey çok basit. Kullandığınız şampuanları bir kenara bırakarak hemen bıttım sabunu ile temizliğe geçebilirsiniz.

Bıttım sabunu %100 doğal içerikler ile üretilmektedir. Sabunun aldığı

 • Koku,
 • Renk,
 • Kıvam ve
 • Parlaklık tamamen doğallığından gelmektedir.

Bıttım sabunu tamamen geleneksel yöntemlerle üretilerek kurutulur. Hiçbir proses ürün yetiştirmek gayesi ile es geçilmez veya daha kısa sürede tamamlanması sağlanmaz. Tamamen kuruduktan sonra kesilen ve paketlenerek satışa sunulan sabunlar bu nedenle oldukça fazla fire vermektedir. Siirt bıttım sabunu yüzyıllardır kullanılan ve üretilen bir sabun çeşididir. Bu özelliği ile her şeyin en doğalı almak ve kullanmak isteyenler için de oldukça özel bir seçenektir. Bu sabun kişisel temizlikten giysi temizliğine kadar her aşamada kullanılabilen ve istenen sonucunda üstünde performans gösteren oldukça özel bir üründür.

Bıttım Sabununun Bilinen Bir Yan Etkisi Var mı?

Doğal ürünlerde olduğu gibi bıttım sabununun da bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Özellikle cilt ve saç sorunlarıyla uğraşan kişilerin içinde bilmedikleri maddelerin yer aldığı kimyasallar yerine bıttım sabunu kullanmaları daha yararlı olacaktır. Özellikle derinin ihtiyacı olan nem dengesini sağlamada zorlanan ve ciltleri yeterli su alamadıkları zaman hızla pul pul dökülen bebeklerde bıttım sabunu kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Doğal yerlerde, köylerde insanların hastalandıkları zaman ne yaptıklarını hiç düşündünüz mü? Ya da hiç anneannenizi nemlendirici kullanırken gördünüz mü? Popüler yaşamın dayattığı ihtiyaçları giderirken cildimize ve bütçemize yaptıklarımız düşünüldüğünde doğallığı hayatımızın her alanında faydalı olacağını daha net bir şekilde anlayabiliriz. 

Bıttım Sabunu Bebekler İçin Uygun mudur?

Bebeğinizin saf cildine uygun olan bıttım sabunu faydaları göz önüne alındığında bebekler için kesinlikle uygundur. Yalnız bıttım sabununda göz yakmama özelliği yoktur. Bu açıdan bebeklerin saçları için kullanılamasa da boyundan aşağı temizliği için ideal bir seçim olacaktır. Bıttım sabunu satın almak isteyenler online sipariş verebilir ve bu aşamada kapıda ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Hayatınızı, vücudunuzu, saçlarınızı ve teninizi koruma altına almak sizin elinizde. Bu güzel işleyen mekanizmayı daha da güçlendirmek ve girdiğiniz her ortamda ışıldamak için siz de şimdi hemen doğal ürünlere geçiş yapın. İlk işiniz bir bıttım sabunu almak ve kişisel temizliğinizde bundan sonra ona güvenmek olsun. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr