SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Doğal Yaşam Ve Hayatımıza Etkileri

Doğal Yaşam Ve Hayatımıza Etkileri

Doğal bir yaşam hayal edin. Bu hayat tarzında yediğiniz, içtiğiniz, giydiğiniz her şey doğal ve kullanılan temizlik malzemeleri de sağlıklı ve doğal ürünlerden elde ediliyor. Bu şekilde daha sağlıklı olacağınızı ve cildinizin nefes alacağını asla unutmayın.  

Türkiye’de özellikle Güney Doğu Anadolu bölgesinde yetişen ve halk arasında çitlembik diye bilinen bıttım bitkisi aynı zamanda kuruyemiş olarak tüketilmektedir. Bu doğal bitkinin ezilerek çıkartılan yağı bölge insanının pek çok hastalığın tedavisinde kullandığı özel bir yöntem olarak bilinmektedir. Siirt bıttım sabunu el işçiliği ile ve geleneksel yöntemler kullanılarak üretilmektedir. Saç ve ciltte yaşanan ve özellikle nem kaybına bağlı olarak ortaya çıkan sorunlarda doğal bir tedavi yöntemi olan bıttım sabununun mikroplar üzerinde gösterdiği kurutucu etki de bilinmektedir.

Bıttım Sabununun Kullanıldığı Rahatsızlıklar

Çitlembik bitkisinin yapraklarından ve meyvesinden elde edilen yağ ile özel yöntemler kullanılarak hazırlanan bıttım sabunu faydaları arasında

 • Saç dökülmelerinin önlenmesi,
 • Kepeklenmenin azaltılması ve düzenli kullanım sonunda bitmesi,
 • Mantar türü kaşıntılı deri hastalıklarının tedavisi,
 • Varislerde rahatlama,
 • Saç diplerinde oluşan bakterilerin kuruması,
 • Egzama tedavisi ve
 • Yağlı ciltte oluşan ergenlik sivilcelerinin tedavisi sayılabilir.

%100 doğal ve bitkisel malzemelerle üretilen Bıttım sabunu satın almak isteyenler internet üzerinden verecekleri siparişler ile ürüne kısa sürede sahip olabilirler. Uzun süre kuru yerde muhafaza edilerek özelliğinden bir şey kaybetmeyen bıttım sabunu her an elinizin altında olarak size sağlıklı bir yaşam sunar. İçeriğinde ne olduğunu bilmediğiniz ve kimyasal maddeler kullanılarak renklendirilmiş, koku eklenmiş ve suni bir şekilde köpüren bir sabun mu kullanmak istediğinize yoksa doğadan toplanmış bir bitki ile ve geleneksel yöntemlere hazırlanmış bir kalıp sabun ile mi ellerinizi veya saçlarınızı yıkamak isterdiniz?

Bıttım Sabunu Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ilık su ile ıslatılmış cilt ve saçlara köpürtülerek uygulanması tavsiye edilen bıttım sabunu yüzde dairesel hareketlerle ve saçlarda da hafif bir masaj ile yedirilir. Bu aşamada sabunun doğallığı kafa derisine ve saç köklerine nüfuz ederek bakım yapmaya başlar. Cilde kullanılan bıttım sabunun faydaları ise cilde ihtiyacı olan doğal nemi kazandırmaktır.

Bıttım sabunu kullanılan saçların 2-3 günde bir yıkanması önerilir. Bu süreç içerisinde saçların kendi yağı ile doğallığına kavuşması amaçlanmaktadır.

Müşterilerin bilinçlenmesi, sağlık konusunda çıkan haberlere erişim kolaylığı ve taleplerin doğal ürünlerden yana kullanılması bu ürünlerin online ortamlarda da satılması için sistemler kurulmasını sağlamıştır. Günümüzde özellikle büyük şehirlerde doğal ve ekolojik marketler yayılmaya başlamıştır. Bıttım sabunu satın almak isteyenler internet üzerinden verecekleri siparişlerde 7 gün içerisinde üründen memnun kalmamaları durumunda iade seçeneğinden de faydalanabilirler. Bıttım sabunu ile tanışıp iade eden müşteri olmadığı gibi bir kere bu sabunu kullananlar yeni siparişler vererek hayatlarından seri üretim temizlik malzemelerini çıkartmaktadır. 

Özellikle strese bağlı saç dökülmeleri günümüzde çok sık yaşanan bir sorundur. TV reklamlarında önerilen kimyasal içerikli çözüm önerilerini deneyerek verim alamamış kullanıcıların Siirt bıttım sabununu denemesi ve yıpranan saçlarını bu yöntem ile eski sağlığına kavuşturması mümkündür. İnsan, doğallıktan uzaklaşmadan hayatın her alanına özel ürünler ile değer katabilir. Sağlığımız, mutluluğumuz ve yaşam kalitemiz hayatın sadece bir özetidir. Yaşanan saç dökülmeleri kişilerin psikolojik durumları üzerinde istenmeyen etkiler yaratırken, yaşanan sürecinde hayatı olumsuz etkilemesi söz konusu olmaktadır. Doğal yollarla bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Bıttım sabunu size ekonomik ve doğal çözüm önerileri sunan bir kaynaktır.

 • Saç diplerinde,
 • El ve ayak bölgelerinde rastlanan egzama,
 • İstenmeyen kaşıntılarda,
 • Ergenlik sivilcelerinin mikrop kapmadan kurumasında bıttım sabunu kullanarak doğal bir tedavi kürü uygulayabilirsiniz.

Online siparişler taşımaya uygun kutularda ve ürüne zarar gelmeyecek şekilde hazırlanarak gönderilir. Türkiye’nin her yerine sipariş teslimleri yapılabilir. Sıkıntılı bölgelerde ilk kullanımın ardından bıttım sabununun etkisi 1 ay içerisinde görülmeye başlanır. Düzenli kullanım ile 7-8 ay içerisinde ise fark gözle görülür bir hale gelecektir.

Bugün siz de hayatınıza doğal bir nefes, saf bir dokunuş ve özel bir deneyim katmak isterseniz hemen bir bıttım sabunu alarak değişikliğe başlayabilirsiniz. Geri dönüşü olmayan bu yolda cildinizin nefes aldığına, saçınızın eski parlaklığına ve hayatınızın istenen duruluğa geldiğini görecek ve aldığınız kararla gurur duyacaksınız.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr