SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Saçlarınızı Bıttım Sabunu İle Koruyun

Saçlarınızı Bıttım Sabunu İle Koruyun

Bıttım sabunu doğal bir yapıya sahip olduğu için pek çok insan tarafından kullanılan bir sabun olarak karşımıza çıkıyor. Bıttım sabunu, Siirt’te yetiştirilen Çitlembik bitkisinin yapraklarından elde edilen yağ ile yapılmaktadır. Yani içeriğinin tamamen doğal olduğunu söyleyebiliriz.

Bıttım sabunu oldukça etkili bir sabun olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle içerdiği yağlar saçlar için oldukça olumlu olmaktadır. Bıttım sabunu faydalarına bakacak olursak da karşımıza pek çok faydası çıkıyor.

Bıttım Sabununun Faydaları Nelerdir?

Bıttım sabununun pek çok faydası vardır. Sorunlu saçlara sahip değilseniz bile sadece içeriği doğal olduğu için bile bıttım sabununu tercih edebilirsiniz. Genel olarak bıttım sabununun yararlarından şu şekilde bahsedebiliriz:

  • Saçlarınız için kullandığınızda saç dökülmesi ve kepek problemleriniz en aza iner.
  • Beyazlayan saçlarınız için kullandığınızda saçlarınız eski rengine döner. Ancak burada önemli olan sabunu düzenli bir şekilde kullanmaktır.
  • Saçlarınızı gürleştirir ve bakım yapar. Böylelikle daha sağlıklı ve parlak saçlara ulaşabilirsiniz.
  • Bıttım sabunu sivilceler için de kullanılabilir.
  • Vücutta yer alan tüm kaşıntılar için mikrop öldürücü etkisi nedeniyle bıttım sabunu kullanılabilir.
  • Sedef, egzama gibi hastalıklara büyük bir etkisi bulunmaktadır.
  • Gözeneklerinizi açarak derinizin nefes almasını ve rahatlamasını sağlar.

Gördüğünüz gibi çok fazla faydası olan bu sabun, mutlaka evinizde bulunması gereken şeylerden bir tanesidir.

İlk olarak saçlarınız için bıttım sabununun önemine göz atalım. Saç derinizde pullanma ve kepek varsa, bıttım sabunu bu sorunu düzenli kullanım ile kısa bir süre içerisinde çözebilecek tek doğal üründür. Antiseptik özelliği ile saç derinizi bakterilerden arındıran Siirt bıttım sabunu, kepek gibi pek çok saç probleminin üstesinden gelebilmektedir. Ayrıca saçlarınız uzamıyor ve sık sık dökülüyorsa da bıttım sabunu çok faydalıdır. Saç köklerini yapısındaki yağlar ile güçlendiren bıttım sabunu, saçlarınızın dökülmeden sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Bunlara ek olarak saça bakım yapar ve saçlarınızın eskisinden çok daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Eğer saçlarınızda beyaz çoksa ve kimyasal boya kullanmak istemiyorsanız da bıttım sabunu saçlarınızı eski rengine çevirecektir. Elbette bu işlem yalnızca 1 kere bıttım sabunu kullanmakla olacak bir işlem değildir. Mutlaka en azından 2 günde bir olacak şekilde bıttım sabunu ile saçlarınızı yıkamanız gerekmektedir. Düzenli kullanım sonrasında saçlarınızın eski rengine döndüğünü kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Bıttım sabunu saç dışında vücut ve yüz için de kullanılabilmektedir. Özellikle ergenlik dönemlerinde çıkan sivilceler için bıttım sabunu oldukça faydalıdır. Yüzünüzü düzenli olarak bıttım sabunu ile yıkarsanız sivilcelerinizden oldukça kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Buna ek olarak derideki mantar, egzama ve sedef gibi pek çok hastalığa da bıttım sabunu oldukça iyi gelmektedir.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılmalıdır?

Bıttım sabunundan fayda sağlayabilmek için ilk olarak mutlaka düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Pek çok doğal üründe olduğu gibi bıttım sabununda da düzenli kullanım olmazsa etkileri görünmemektedir. Eğer mümkünse 2 günde bir bıttım sabununu kullanabilirsiniz. Bu en etkili kullanım şekli olarak bilinmektedir.

Eğer bıttım sabununu saçlarınız için kullanacaksanız saç derinize masaj yaparak dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Özellikle kepek ve saç dökülmesi gibi problemler için kullanıyorsanız saç derinizin bıttım sabunu ile temas etmesi oldukça önemlidir. Eğer masaj yaparak köpürtürseniz tüm saç derinize sabunu yaymış olursunuz. Yani bıttım sabunu satın alarak kepek ve saç dökülmesi gibi problemlerinizden de büyük ölçüde kurtulabilirsiniz.

Bıttım sabunu tamamen doğal içerikli bir sabundur. Eğer bıttım sabunu kullanırken yan olarak başka bir ürün daha kullanırsanız bıttım sabununun etkisini öldürmüş olursunuz. Yani doğal bıttım sabunu ile kesinlikle başka bir özellikle kimyasal içerikli bir ürün kullanmamalısınız. Eğer bıttım sabunun faydasını görmek istiyorsanız bu durum oldukça önemlidir.

Bıttım Sabununu Nasıl Alabilirim?

Bıttım sabunu marketlerde pek yer almayan bir sabundur. Doğal içerikli ürünler satan baharatçı ya da aktar gibi yerlerden Siirt bıttım sabununa ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak bıttım sabunu satın almak için internet üzerinden sipariş de verebilirsiniz. İnternetten bıttım sabunu sipariş ederken mutlaka ürünün orijinal ve doğal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenilir olmayan sitelerden alacağınız bıttım sabunları kimyasal malzemeler içerebilmektedir. Bu nedenle eğer dikkatli olursanız internetten de doğal ve orijinal bıttım sabunu alabilirsiniz. Bıttım sabunu faydalarından yararlanmak için hemen sipariş verin.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr