SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu Mucizeleri

Bıttım Sabunu Mucizeleri

Bıttım sabunu son derece faydalı ve farklı amaçlar için kullanılabilen doğal bir sabundur. Evde de üretilebilen bıttım sabunları başta kadınların saç dökülme sorunu olmak üzere birçok soruna doğal çözüm olarak kullanılanılabiliyor.

Doğal sabun Bıttım, Siirt ilinde yetişen Çitlembik yağından üretiliyor. Geleneksel ev üretim yöntemleri ile evde kolayca üretilebilen Bıttım ile birçok cilt probleminize son verebilirsiniz.

Siirt Bıttım sabunu denildiğinde akla gelen isimlerden biridir. Mardib’de Bıttım ile tanınan ve sabun üretimi yapan bir ilimizdir. Siirt ve Mardin’de üretilen özel sabun Bıttım’i diğer sabunlardan ayıran en büyük özelliği menengiç yağından üretiliyor olmasıır.

Türkiye sabun üretimi konusunda son derece gelişmiş üretim kaynaklarına sahip. Fakat neredeyse tüm sabunlar zeytin yağı ile yapılıyor. Siirt ve Mardin illerinde üretilen Bıttım ise; menengiç yağından üretiliyor.

Menengiç yağı; Bıttım ağacının meyveleri toplanarak özel yöntemler ile elde edilen yağdır. Bıttım ağacından üretilen meyveler kuruyemiş olarak da tüketilmektedir. Birçok faydası olan Bıttım sabunu faydaları ile de çok tercih edilmektedir.

Bıttım kuruyemişi çok lezzetlidir. Fakat Siirt ve Mardin yöre halkı Bıttım meyveleri ile daha çok sabun üretmektedir. Mucizevî bir meyve olan Bıttım meyvesinden üretilen Bıttım sabunu faydalarını öğrendikten sonra sizde hemen Bıttım sabunu satın al ile sabun almak isteyebilirsiniz.

Bıttım Sabunu Yararları

Bıttım yağı ile üretilen sabunların cildiniz üzerinde yaratmış olduğu değişimleri gördüğünüzde başka bir sabun kullanmak istemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Özel ve doğal yöntemler ile üretilen sabunların doğal kokusu ve cilt üzerinde yarattığı pamuksu yumuşaklık ile tüm cilt sorunlarınıza veda edebilirsiniz.

Bıttım yağı sabunu faydaları saymakla bitmiyor. Doğa mucizesi, bitkisel sabun Bıttım;

  1. Saç dökülmesi,
  2. Sivilce ve akne oluşumu,
  3. Egzama, mantar ve kaşıntılar,
  4. Saç derisi hastalıkları

Gibi daha birçok soruna iyi gelir. Birçok kişi doğal Bıttım sabununu daha çok saç dökülmelerine karşı çözüm olarak kullanır.

Mikrop ve bakteri öldürücü özelliğe sahip olan Bıttım ile daha birçok enfeksiyon ve iltihaplı cilt hastalıklarınıza çareler bulabilirsiniz.

Bıttım Sabununun Saçlara Faydası

Kadın ve erkek birçok insanın en büyük korku ve problemlerinden biri saça dökülmeleridir. Siirt Bıttım sabunu saç dökülmelerinizi büyük ölçüde engelleyebilir. Düzenli olarak kullandığınız zaman saç dökülmeleri ile birlikte daha birçok saç problemini yok eden Bıttım; beyazlayan saçlar içinde mucizlere yaratabiliyor.

Bıttım sabununun saçlar için faydaları;

  • Saç diplerinde oluşan yara, tahriş ve enfeksiyon nedeni ile oluşan kaşıntıyı önler.
  • Saç dökülmesi yaşayan kişiler saçlarını bitkisel sabum Bıttım ile yıkadığında dökülmeler için kesin sonuçlar alabilir.
  • Hassas, cansız ve kırılan saçlar için kullanıldığında canlı ve güçlü saçlara sahip olunabilir.
  • Antibakteriyel özelliğe sahip Bıttım, kepek oluşumunu tamamen önler.
  • Saçları güçlendirir ve mükemmel parlak saçlarınızın olmasını sağlar.

Bıttım saç problemleri ile birlikte cilt problemleri için de mucizevi doğal bir ilaçtır. Mikrop öldürücü özelliğe sahip Bıttım ile sedef hastalığı sorunu nedeni ile yaşanılan kaşıntı problemleri de önlenebilir.

Kanıtlanmış sonuçlar elde eden Bıttım sayesinde ferahlamış, tazelenmiş ve canlı bir görünüme sahip olan cildinize merhaba diyebilirsiniz.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır?

Siirt ve Mardin illerimizde üretilen Bıttım sabununu satın alabilmek için internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Üreticilerden satılan ve %100 doğallık garantisi verilen sitelere giriş yaparak Bıttım sabunu satıl al ile dilediğiniz kadar sabun alabilirsiniz.

Aldığınız Bıttım sabununun kullanımı oldukça kolaydır. Doğal olması nedeni ile herhangi bir alerjik reaksiyon yada sağlık sorununa yol açmaz. Aksine Bıttım sabunu faydaları size hem saç hem de cilt bakımınızda yardımcı olur.

Bıttım sabununu saçlarınız için kullanacaksanız, ilave bir ürün (şampuan, saç kremi vs.) kullanmamalısınız. Sabun ile saçlarınızı köpürterek parmak uçlarınız ile saç diplerinizi masaj yapmanız ve sonra durulamanız yeterlidir. Saçlarınızı yıkayıp, kuruttuktan sonra farkı görebilirsiniz.

Bıttım sabununu gün aşırı kullanabilir ve her saç tipi için aynı işlem uygulanabilir. Bıttım sabununu düzenli kullanmanız başarılı sonuç alabilmeniz için önemlidir.

Günlük hayatınızda el ve yüz yıkama sabunu olarak kullanabileceğiniz Bıttım, içindeki Bıttım yağı sayesinde cildinizi nemlendirerek parlaklık kazandırır. Organik bir ürün olan bu sabun kesinlikle yan etki yapmaz. Şifa sabunu Bıttım her yaş için kullanılabilir.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr