SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu İle Cilt Bakımı

Bıttım Sabunu İle Cilt Bakımı

Siirt ve Mardin illerinin merkez, köy ve çeşitli illerinde el yapımı ile üretilen Bıttım sabunu evinizde kolayca cilt bakımı yapmanızı sağlayacak bitkisel bir ürün. Bıttım ağacının meyvesinden elde edilen menengiç yağı ile yapılan ve klasik zeytinyağlı sabunlara göre birçok faydası olan Bıttım sabunları ile hem yüzünüzü yıkayabilir hem de kimyasal içeren şampuanlara veda edip Bıttım sabunları ile saç dökülmelerinizi engelleyebilirsiniz.

Cilt ve saç problemleri için piyasada satılan kimyasal ürünler yerine doğal çözüm arayanlar için vazgeçilmez olabilecek Bıttım sabunu faydaları kullanan kişiler tarafından onaylanıyor.

Başta saç dökülmeleri olmak üzere;

  1. Mantar hastalıkları
  2. Sedef Hastalıkları
  3. Egzama Hastalıkları
  4. Çeşitli Deri Enfeksiyon Hastalıkları
  5. Saç Derisi Yara Hastalıkları

Gibi birçok cilt sorununa iyi gelen Bıttım sabunları sivilce ve akne için de çözüm oluyor. Aktarlarda satılan bu sabunlara internet sayesinde Bıttım sabunu satın al sitelerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tercih edeceğinizin sitenin güvenilirliği, sabunun %100 doğal ve menengiç yağından yapılmış olması önemlidir.

Bıttım Meyvesi Menengiç

Bıttım diye bilinen ve deri hastalıkları, saç dökülmesi gibi sorunlar için kullanılan menengiç yağı sabunu Siirt ve Mardin’de yetişen aşılanmamış fıstık ağaçlarından üretiliyor. Siirt Bıttım sabunu, Bıttım’ın faydasını bilen ve doğal sabun tercih eden tüketiciler tarafından ilgi görüyor.

Bayanların cilt bakımı konusunda büyük yardımcısı olan Bıttım sabunları, düzenli olarak kullanıldığında ciltte oluşan yağı ve kiri temizleyerek sivilce, akne ve çeşitli cilt lekelenmelerinin önüne geçiyor.

Menengiç yağının sağladığı nem dengesi ile kuru cildinizin pamuksu bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Cilt sorunlarınızı Bıttım sabunları ile giderebilmeniz için sabunu düzenli kullanmanız ve %100 doğal menengiç yağı ile üretilmiş sabun tercih etmeniz önemlidir. Sabunlarınızı üreticilerinden satın almanız size daha çok fayda ve yarar sağlayacaktır.

İnternet Bıttım sabunu satın al siteleri her zaman güvenilir olmayabilir. Site hakkında araştırma yaparak sabunların geri iadeli, garantili ve doğallık belgeli olmasına özen göstermelisiniz.

Bıttım Sabunu Saç Bakımı

Saç dökülmesi bazen mevsimsel olabileceği gibi çoğu zaman saç diplerinde oluşan tahriş ve yaralardan kaynaklanıyor. Kullanılan şampuanların içindeki maddelerin sebep olduğu bu yara ve saç dökülmelerinin yanı sıra saçta ciddi kepek problemleri de görülebiliyor.

Siirt Bıttım sabunu kepek ve saç dökülmesini büyük ölçüde azaltır. Saçlarınızı düzenli olarak Bıttım sabunlarıyla yıkayarak saç dökülmesini tamamen bitirebilirsiniz.

Bıttım sabunu yüzyıllardır olan fakat varlığı ve Bıttım sabunu faydaları bilinmediği için birçok kişi tarafından hâlâ keşfedilmemiş, etkili bir saç dökülmesi ilacıdır. Saç dökülmesi bazen ciddi psikolojik çöküntülere bile yol açabilir. Böyle durumlarda insanlar çareyi pahalı ve uzak çözümlerde arar. Oysaki Bıttım doğal Bıttım sabunları ile kolayca saç dökülme sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz.

Güney doğu ili Siirt’te üretilen ve reklamı yapılmadığı için henüz hakettiği ilgiyi göremeyen menengiç yağı sabunu %100 doğaldır ve hiçbir yan etkisi yoktur. Yaş farkı olmadan her bireyin kullanabileceği bu sabun ile günlük saç, yüz ve el temizliğinizi yapabilirsiniz.

İçindeki menengiç yağının sağladığı yumuşaklık ve nem ile başka hiçbir ürüne ihtiyaç duymadan güzel ve hava almış bir cilde sahip olabilirsiniz.

Bıttım Sabunu Kullanım Alanları

Bıttım sabunlarının mikrop öldürücü etkisi sayesinde saç derisi ve cildinizde oluşan tüm bakteri nedenli enfeksiyonları tedavi edebilir, geçmeyen sedef ve egzama yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Kepek ve saç dökülmesi düşmanı Bıttım sabununun mucizesi ile tanışarak, sürekli değiştirdiğiniz ve medet umduğunuz şampuanlardan kurtularak, canlı ve dikkat çeken saçlarınızla doğallığın güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Bıttım sabunları ilaç özelliği taşımaz. Antiseptik özelliği içinde barındırdığı doğal yağların etkisinden gelir. Eczanelerde satılmayan, üreticiler tarafından aktar ve internet siteleri aracılığı ile tüketicilere ulaştırılan sabunlar %100 el işçiliği ile yapılır ve şekillendirilir.

Mardin ve Siirt illeri doğasının hediyesi olan Bıttım sabunlarını kullanmaya çekinmeden kaşıntı, egzama ve sedef rahatsızlıklarınızın yarattığı sıkıntıları azaltabilirsiniz. Eğer büyük bir yara ve geçmeyen bir enfeksiyonunuz varsa doktorunuza danışmanız ve doktorunuz uygun görürse Bıttım sabununu kullanmanız size yarar sağlayacaktır.

Kullandığınız çeşitli doğal olmayan sabun ve şampuanlar yerine %100 doğal olan Bıttım sabunlarını deneyerek cildinize rahat bir nefes aldırabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr