SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Saçlar Bıttım Sabunu ile Nasıl Beslenir?

Saçlar Bıttım Sabunu ile Nasıl Beslenir?

Bıttım sabunu saçın dökülmesini önlemesinde yardımcı olan ve pozitif sonuçlar veren doğal üründür.

Birçok kişiniz muzdarip olduğu saç dökülmesi en önemli saç problemlerinin başında yer alıyor. Sizlere önemli bir tavsiye vermek istiyorum. Saç problemleri için satış yapan fazla sayıda firma bulunmaktadır. İnternet, tv, dergi ve gazetelerde birçok saç problemleri için reklamlar görebiliyoruz. Her reklamda gördüğümüz saç ürünleri almalı mıyız? Hayır kesinlikle sipariş vermeyiniz. Çünkü saçlarınıza kullanacağınız ürün doğal değilse hiçbir fayda elde edemez sadece zarar elde edeceğinizi unutmayınız. Sadece saçlarınıza zarar değil cebinizide zarara sokmuş olursunuz. İnternet, tv, dergi ve gazetelerde gördüğümüz saç ürünleri 50 lira altında olmadığını kolayca tahmin edebiliyoruz. Tanıtım yazımızda sizler için hangi saç ürününü kullanmanız gerektiğini ve saçlarınızı nasıl besleyebileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi vereceğim.

Öncelikle sizlere bıttım sabunu üretimi hakkında kısaca bilgi verebilirim.
Bıttım sabunu Siirt'e özel el yapımı üretilen doğal sabun çeşididir. Üretiminde bıttım kullanılır. Bıttım nedir? Bıttım, Siirt'in arazilerinde bıttım ağacları bulunmaktadır. Bıttım ağaçları her sene Eylül ayında tonlarca bıttım tohumları verilmektedir. Bıttım kuruyemiş çeşidi olarak da tüketilebilir. Sabun üretiminde kullanılacağı için bıttımlar çekiç ile ezilir ve yağları çıkarılır. Çıkarılan yağ ile bıttım sabunu üretiminde kullanılır. Bıttım sabunu üretimi tamamlandıktan sonra daireler şeklinde 5 kg olarak çıkarılır. Sabun ilk üretildiğinde yaş olduğu için 1 hafta serin ortamda kurutulmaya bırakılır. Kuruduktan sonra kalıplar haline getirilir. Kalıplar halinde ufak demir tel sayesinde gelir. Orantılı şekilde kalıplar haline getirildikten sonra paketlenir ve satışlara hazır hale gelir.

Saçlarınızı bıttım sabunu ile nasıl besleyeceğiniz hakkında da bilgi vereceğim.

Bıttım sabunu elinize ulaştıktan sonra şampuan kullanmamalısınız. Çünkü şampuanlar saçların en önemli düşmanlarından biridir. Saçların dökülmesinde yol açmış olur. Bu yüzden şampuan kesinlikle kullanmalısınız. Aynı şekilde kimysal katkılı olan sabunlarıda kullanmamalısınız. Sadece bizim web siteden aldığınız doğal bıttım sabunu ile saçlarınızı yıkamanız gerekmektedir.

Ilık suyu tercih etmelisiniz. Çünkü soğuk su saçlarınızın sertleşmesine yol açar. Saçın sertleşmesiyle birlikte saç köklerinizin kopması kolaylaşır ve dökülmeye yol açar. Sıcak su ise saç köklerinizin yanmasına sebebiyet olur ve kepeklenmeye yol açar. Bu yüzden sadece ılık suyla saçlarınızı yıkamalısınız.

Saçlarınızı her 2 günde 1 yıkamalısınız.

http://www.bittimsabunu.com


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr