SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Dünyaya Sağlık Ve Temizlik Yayan Sabun

Dünyaya Sağlık Ve Temizlik Yayan Sabun

Temizlik ürünleri içerisinde çok sayıda kimyasal madde bulunmaktadır. Bu temizlik ürünleri kişisel bakım için kullanılan şampuan ve sabunlar olmaktadır. Bu ürünlerde köpüğün fazla olması için birçok farklı bileşende madde kullanılır. Bu ürünler köpüğü oldukça fazla vermesine rağmen temizliği tam anlamıyla sağlamazlar. Çünkü temizlik işlemlerinde köpük etkili değildir. Bu tür ürünler ile yapılan temizlikler sonrasında vücut temizliği tam anlamıyla sağlanamadığı gibi aynı zamanda cilt hastalıkları da oluşmaktadır. Bu hastalıklar tamamen kimyasal içerikli olmakta ve aslında kullanılması sakıncalı bir durum içermektedir. Yakın vadede olmasa da uzun vadede cilt zararı verecek olan bu ürünler yerine Anadolu’da binlerce yıldır kullanılan Bıttım sabunu mucizesi ile tanışın ve vücut temizliğinin daha kaliteli bir hal almasını sağlayın. Siirt Bıttım sabunu içerisinde hiçbir katkı maddesi veya kimyasal madde bulunmaz. Fabrika üretimi değil tamamen doğal şekilde elde edilmektedir. Bıttım sabunun yapımında hiçbir makine kullanılmaz. Binlerce yıl önce Sümerler nasıl yapıyorsa hala aynı şekilde yapılan Bıttım sabunu tamamen geleneksel yollar ile elde edilen bir üründür. Yöre halkı tarafından yapılan ve kullanılan Bıttım sabunu sadece Türkiye’de değil dünyanın her noktasında kullanılmakta ve her ülkeye siparişi gönderilmektedir. Özellikle de Avrupa’da Bıttım sabunu oldukça fazla kullanılmaktadır.

  • Bıttım sabunu faydaları ise kanıtlanan ve uzmanlar tarafından belgelenen ürünler olmaktadır. Özel kliniklerde yapılan ve tüm testlerden başarılı bir şekilde geçen Bıttım sabununun içerisinde hiçbir kimyasal madde ve doğal olmayan katkı maddesi bulunmamaktadır.
  • Bıttım sabunu öncelikle kaliteli bir vücut temizliği sağlamaktadır. Banyo sırasında birkaç kez kullanılması uzun sürecek bir vücut temizliği sağlayacaktır. Özellikle ter oluşumunu ve ter kokusunu engelleyecek ve bu durumu uzun süre koruyacaktır.
  • Bıttım sabunu vücudu temizlediği ölçüde koruyan ve bakım uygulayan bir sabundur. Özellikle de vücudun tüm D vitamini ihtiyacını tek başına karşılar ve sağlıklı bir tene kavuşulmasını sağlar.
  • Bıttım sabunu vücutta oluşan her türlü hastalık için birebir tedavi uygular. Özellikle de vücut mantarı, egzama, siğil, sedef hastalığı gibi cilt hastalıklarında iyileştirici etkisi vardır.
  • Bıttım sabunu saçlar için de oldukça yararlı ve bakım yapan bir ürün olmaktadır. Saç diplerini besleyen Siirt Bıttım sabunu saçların dökülmesini, koparak kırılmasını önler ve saç derisini besleyerek kepek ve yağlanmaya karşı tam koruma sağlar.
  • Erkeklerde sakalların daha gür ve çabuk uzamasını sağlayan Bıttım Sabunu sakallardaki seyrekliği önleyerek daha gür sakalların çıkmasını sağlamaktadır.
  • Bıttım sabununu tüm gençler ve çocuklar gönü rahatlığı ile kullanabilir. Özellikle ergenlik döneminde olan ve sivilcelerinden şikayetçi olan gençler birkaç sefer Bıttım sabunu kullanarak bu sivilcelerden kurtulabilir. Sivilceleri kurutan ve bir daha çıkmasını önleyen Bıttım sabunu cildi besler ve dış etkenlerden korur.
  • Bıttım sabunu faydaları daha birçok farklı şekilde ortaya çıkmaktadır. Tabi bu faydaları farazi bilgiler değildir. Tamamen yapılan klinik deneyler sonucu ortaya çıkmıştır ve uzun süreli kullanımlarda % 100 etkisini göstermektedir.

 

Bıttım Sabunu Anadolu’nun Binlerce Yıllık Mucizevi Şifa Kaynağıdır

Siirt Bıttım Sabunu yöre halkı tarafından üretilen ve kullanılan bir ürün olmaktadır. Ürün fazlası ise dünya pazarında satışa çıkartılarak yöre halkına geçim kaynağı olmaktadır. Ananevi bir gelenek olarak üretilen ve tamamen yüzyıllar öncesi gibi yapılan Bıttım sabunu, Bıttım ağacının meyve özlerinden elde edilmektedir. Bu özleri sağlamak için Bıttım meyveleri bir gün boyunca büyük kazanlarda kaynatılmaktadır. Kaynayan meyvelerin yağları kazanların üzerinde toplanır ve bu yağlar alınarak başka bir kaba aktarılır. Bıttım meyvelerinin özleri ile kostikler karıştırılır ve sabun oluncaya kadar tepkimeye sokulur. Uzun süre kaynatılan bu meyve özleri sabun haline geldiğinde ise kalıplara dökülerek evlerin çatılarında günlerce kurumaya bırakılır. Birkaç gün sonra kalıptan çıkartılan Bıttım sabunları kesilerek satışa hazır hale getirilir. Özellikle de piyasada satılan kimyasal ürünlere göre oldukça sağlıklı ve doğal içerikli olan Bıttım sabunu herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Etkilerini çok kısa süre içerisinde gösteren Bıttım sabununun taklitlerinden sakınınız ve tamamen orijinal Bıttım Sabunlarını tercih ediniz. Anadolu medeniyetlerinin olağanüstü buluşlarından olan ve binlerce yıldır bu topraklarda kullanılan Bıttım Sabunu mucizesi ve olağanüstü faydalı etkileri ile tüm dünya insanları için şifa kaynağı olmaya devam etmektedir. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr