SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabununun Faydaları

Bıttım Sabununun Faydaları

Bıttım Sabunu Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde ve çoğunlukla da Siirt ilimizde üretilen, bıttım meyvesinin, yani aşılanmamış bıttım fıstığının, yağlarından yapılan tamamen el yapımı bir sabundur. Hiçbir kimyasal madde ve katkı maddesi içermeyen bu sabun dünyaya ün salmış şifalı bir sabundur. Her türlü cilt hastalığına, deri hastalığına ve daha bir çok şeye yararlı olan bu bıttım sabunu en çok da saç dökülmeleri için kullanılmaktadır. Her derde deva bu bıttım sabununun faydaları bakalım neler.

Bıttım Sabununun Mucizeleri

Bıttım sabunu ününü saç dökülmesini önlemesiyle almıştır. Siirt bıttım sabununun en çok bilinen faydası saç dökülmelerini tamamen bitirdiği olarak bilinir. Ülkemizin ve dünyanın her yerine ün salan bu özelliği , kullanan herkesi memnun etmiştir. Bildiğimiz gibi saç dökülmeleri de çoğunlukla deri hastalıklarıyla alakalıdır. Bıttım sabunu deri rahatsızlıklarına yüzde yüz fayda sağlar. Bu sayede de saç dökülmesi üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır. Bıttım sabunu kullananların çoğu saç dökülmesinin tamamen durduğu yönünde geri dönütlerde bulunmuşlardır. Saç dökülmesi üzerindeki etkisi kesin ve nettir.

Siirt bıttım sabunu, saç dökülmesini önlemesinin yanı sıra bir diğer mucizevi özelliği de dökülen saçların yerine yenisini çıkarma özelliğidir. Bıttım sabunu saç köklerinizi besler ve dökülen saçlarınızın yerine yeni saçlar çıkmasını sağlar. Kimyasallarla dolu işe yaramayan para tuzağı ilaçlar ve şampuanların aksine bıttım sabunu tamamen doğal ve etkisi yüzde yüzdür. Siirt'li köy halkı saç ektirmeyle uğraşılmamasını, bunun yerine tamamen doğal bıttım sabununu kullanılmasını önerirler. Hem de tamamen garantili ve olumlu sonuçlar doğuran bir yöntemdir.

• Saçlarınız için bir diğer güzelliği de kepek oluşumunu önlemesi ve var olan kepekleri yok etmesidir. Siirt bıttım sabunu sayesinde kafanızdaki o kötü görüntüyü ortadan kaldırabilir ve kepeklerinize doğal yöntemlerle veda edebilirsiniz.

Siirt bıttım sabunu saçların kötü hava koşulları, beslenme ve kimyasal içerikli şampuanlar yüzünden kaybettiği canlılığını da sizlere geri kazandırır. Bıttım sabunu kullandığınızda saçlarınız eski kuvvetine, parlak görünümüne , canlılığına kavuşur. Canlı ve hareketli saçlarınız geri gelir ve sağlıklı bir şekilde uzamaya devam ederler. Ayrıca elektriklenmeyi de önleyerek güzel bir görünüme kavuşturur. Bıttım sabununun beyazlayan saçlar üzerinde de olumlu etkileri görülmüştür. Düzenli kullanıldığı takdirde saç beyazlamasını da geciktirir. İncelen cansız ve çabuk kırılan saçları eski gücüne kavuşturur.

Bıttım sabunu faydalarından bir diğeri ise başta da söylediğimiz üzere deri hastalıkları üzerindeki olumlu etkisidir. Bıttım sabunu antiseptik özelliği olan yani mikrop öldürücü özelliğe sahip bir sabundur. Vücudunuza adeta bir koruma kalkanı sağlar ve sizi mikrop ve bakterilerden uzak tutar. Her türlü kalıntıya, mantara ve egzamaya karşı savaş açar ve sizi bu cilt hastalıklarından doğal bir şekilde zarar görmeden kurtarır. Vücudunuzda bulunan her türlü yara, leke ve tahriş için etkili bir temizleme ve kurtulma yöntemidir.

• Özellikle ergenlik çağında çokça şikayetçi olduğumuz sivilceler üzerinde de olumlu etkileri bulunmaktadır. Cildinizdeki sivilceleri kurutarak yok eder. Ayrıca sivilce ve siyah nokta oluşumunu da önler. Cildinizin temizliğini derinlemesine yapar ve kirliliklerden arındırarak sivilce oluşumuma karşı çıkar. Cildi en iyi şekilde temizler ve mikroplardan arındırır. Yağ ve kirlilikleri gözenekleri açarak ciltten uzaklaştırır.

• Bıttım sabununun gözenek açıcı ve rahatlatıcı özelliği vardır. Masaj yaparak uygulandığında varisleri de rahatlatır ve iyi gelir.

• Cilt pürüzsüzlüğü ve güzelliği için kimyasal temizleyicilere yüzlerce lira para harcarız. Fakat bıttım sabunu en doğal ve en etkili cilt temizleme ürünüdür. Cildinizi anında temizleyerek parlak ve canlı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. İlk kullanımdan itibaren bebek gibi bir cilde sahip olursunuz. Yumuşacık ve taptaze bir görünümü kimyasal ürünler size sağlayamaz. İhtiyacınız olan şey yüzde yüz doğal ve el yapımı Siirt bıttım sabunlarıdır.

Doğal bıttım meyvesi yağlarından yapılan bu bıttım sabunu maliyeti düşük ama etkisi büyük bitkisel bir mucizedir. Her derde deva olan bu sabun sizlerin cilt hastalıklarınız için en doğal ve kesin sonuç veren üründür. Herhangi bir cilt hastalığınız veya saç sorununuz varsa bıttım sabununun çaresini sizlere vereceğinin garantisini veriyoruz.


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr