SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Kökü Sümerlere Dayanan Bir Şifa Kaynağı; Bıttım Sabunu

Kökü Sümerlere Dayanan Bir Şifa Kaynağı; Bıttım Sabunu

Bıttım Sabunu Siirt bölgesinde yöre halkının yaptığı ve tamamen doğal içerikler ve % 100 katkısız olarak hazırladığı özel kişisel temizlik ve bakım ürünü olmaktadır. Medeniyetlerin beşiği Anadolu toprakları üzerinden binlerce yıldır kullanılan ve kökleri Sümerlere dayanan Bıttım sabunu oldukça etkili ve şifa kaynağı bir sabundur. Son dönemlerde insanlar doğal ürünlere oldukça rağbet göstermektedir. Fakat temizlenme ürünlerinde aynı özeni göstermemektedir. İçeriğinde ne olduğu tam olarak bilinmeyen şampuanlar ve sabunlar vücuda oldukça zarar vermekte ve son derece de sağlıksız bir durum oluşturmaktadır. Bu tür sabunların ve şampuanların etkileri kısa zamanda görülmez. Fakat uzun bir süre sonra cilt hastalıları, saç dökülmesi, deri kuruması ve deri sağlında problemler ortaya çıkar. Bu gibi sorunların oluşmaması ve kişisel temizliklerin daha kaliteli yapılması için kesinlikle doğanın bir mucizesi olan Bıttım sabunu kullanılmalıdır. Üretiminden tüketiciye ulaşımına kadar her aşamada doğallık ile yapılan Bıttım Sabunu aslında Avrupa ülkelerinde ve dünyanın birçok noktasında bilinen ve kullanılan ürünlerdir. Çünkü Bıttım Sabunu tüm klinik testlerden geçirilen ve kullanımı tavsiye edilen bir ürün olmaktadır. Özellikle de her yaştan insan için uygun olan Bıttım sabunu cilt ve deri hastalıkları olanlar için de şifa kaynağı olmaktadır. Var olan hastalıkları geçirdiği gibi sonradan oluşabilecek cilt hastalıklarını önleyen Siirt Bıttım Sabunu vücut temizliğinin yanı sıra cilt ve saç bakımı da yapmaktadır.

  • Bıttım sabunu faydaları arasında birkaç faydasını saymakta yarar vardır. Öncelikle belirtmek gerekir ki Siirt Bıttım sabunun faydaları klinik deneyler sonucunda kanıtlanmış ve dermatologlar tarafından da bu faydalar ve olumlu etkiler onaylanmıştır.
  • Vücut için hiçbir şekilde bir zararı veya yan etkisi olmayan Bıttım Sabununun sırrı ise içeriğinde saklı olmakta ve tamamen doğal bir mucize olmaktadır.
  • Bıttım sabunu normal sabunlar ve şampuanlardan on kat daha fazla temizlik sağlamakta ve vücuttaki tüm bakterileri, ölü hücreleri ve cildin nefes almasını engelleyen her türlü olumsuzluğu yok etmektedir.
  • Sedef hastalıklarında, vücut mantarlarında, egzama, siğil, yara ve tüm vücut sorunlarında iyileştirici etkisi bulunmaktadır. Düzenli kullanılması halinde de bu tür sorunların tekrarlanmasının önüne geçmektedir.
  • Siirt Bıttım sabunu erkeklerde sakal bakımı ve sakalların daha gür çıkması için olağanüstü bir bakım işlemi uygulamaktadır. Sakalların güçsüz olması, seyrek çıkması ve geç uzaması halinde kullanılacak olan Bıttım Sabunu güçlü, sık ve çabuk uzayan sakalların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.
  • Bıttım sabunu özellikle de saç temizliği ve saç bakımında oldukça etkili olmaktadır. Saç dökülmesi, kepeklenme ve saç yağlanması gibi tüm sorunların önüne geçen Bıttım Sabunu seç derisinin gözeneklerini açarak derinin nefes almasını sağlar ve saç köklerini besleyerek saçların dökülmesinin önüne geçer.
  • Saçların daha gür çıkmasını sağlayan Bıttım Sabunu ayrıca saç beyazlamasını da geciktirmektedir.
  • Siirt Bıttım Sabunu faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur ve vücudun tüm D vitamini ihtiyacını karşılayarak hem sağlıklı bir vücut hem de temizlenmede daha doğal olan bir yolu sunmaktadır.

Doğallıktan Gelen Sağlık ve Temizlik

Siirt Bıttım sabunu herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Gençler, çocuklar ve bebeklerde kullanılacak olan Bıttım Sabunu daha sağlıklı ve canlı bir derinin oluşmasını sağlar ve temizlenme konusunda da oldukça yarar sağlamaktadır. Özellikle de ergenlik çağındaki çocuklarda çıkan sivilce, akne, siyah noktaları tamamen gideren Bıttım sabunu tek başına cilt bakımı yapmaktadır. Bıttım sabunun kullanılmasının ardından bir daha ekstradan bakım ürünleri ve kremleri kullanmaya gerek yoktur. Tüm bakım işlemlerini tek başına yapan Bıttım Sabunu bu özelliğini doğallığından ve saf içeriğinden almaktadır. Bıttım sabunu yapımında hiçbir fabrikasyon ürün kullanılmaz ve asla içerisine ekstra bir malzeme katılmaz. Siirt Bıttım Sabunu sadece Güneydoğu bölgesinde yetişen Bıttım ağacının meyvelerinden elde edilmektedir. Bıttım ağacı meyveleri normalde Temmuz aynın başında toplanması gerekir. Fakat sabun yapımı için bu meyveler toplanmaz ve güneşin altında bırakılarak kuruması sağlanır. Yemiş haline gelen bu bitkiler taş dibeklerde dövülür ve yağları çıkartılır. Ardından ise büyük kazanlarda kostik ile kaynatılarak sabunun sıvı hali elde edilir. Bu kazanlardaki sıvılar kalıplara dökülerek haftalarca güneşin altında bekletilir ve Bıttım Sabunu ortaya çıkar. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr