SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunun Mucizesi ve Doğallığı Kanıtlanmıştır

Bıttım Sabunun Mucizesi ve Doğallığı Kanıtlanmıştır

Anadolu’da binlerce yıldır kullanılan ve şifa kaynağı olan Bıttım Sabunu faydaları ve etkileri kanıtlanan doğal bir temizlik ürünü olmaktadır. Son yıllarda doğal ürün kullanımı oldukça artmıştır. Tüm kullanıla ürünlerin öncelikle doğallığına bakılmaktadır. Bu son derece faydalı bir durumdur. Fakat kişisel temizlik ürünlerinde de aynı hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü piyasada satılan birçok şampuan ve sabunun içerisinde kimyasal içerikler bulunmaktadır. Bu kimyasal içerikli ürünler ise vücuda ve saçlara oldukça zarar vermekte ve temizliği tam anlamıyla sağlamamaktadır. Piyasada satılan bir temizlik ürünü ile yapılan kişisel temizlik işleminden sonra vücudun kirlenmesi çok çabuk sürede gerçekleşmektedir. Kaliteli bir temizlik sağlamayan bu ürünler ter kokusunu önlememekte ve ayrıca saçlar ile tene oldukça da zarar vermektedir. Cildin kuruluğu, sivilce olması, saçların dökülmesi ve diğer tüm cilt sorunları kullanılan kimyasal içerikli ürünlerden kaynaklanmaktadır. Yüksek fiyat etiketleri olan bu şampuan ve sabunlar insan sağlığı için oldukça fazla tehdit oluşturmaktadır. Bu tür durumların önüne geçmek hem paranızı boş yere harcamamak hem de sağlığınızı korumak ve kişisel temizliğinizi daha kaliteli yapmak için Siirt Bıttım sabunu olağanüstü avantajlar sunmaktadır. Tamamen doğal yollar ile hazırlanan ve içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan Bıttım Sabunu Avrupa’da yapılan klinik testlerde % 100 doğal ürün olduğu kanıtlanmıştır. Dermatologlar tarafından önerilen Bıttım Sabunu faydaları ise özetle şöyle olmaktadır.

  • Siirt Bıttım Sabunu öncelikle temizlenme işleminde son derece kaliteli ve uzun süre temizlik sağlayacaktır. Bıttım sabunu ile yapılan vücut temizliğinden sonra terleme veya vücudun erken kirlenmesi gibi bir durumla karşılaşılmaz.
  • Bıttım sabunu tüm vücudu besleyen ve cildi koruyan bir yapıya sahiptir. Cildin kurumasının önüne geçmekte ve tüm cilt bakımı işlemlerini yapmaktadır.
  • Bıttım sabunu vücutta meydana gelen egzama, sedef hastalığı, mantar ve diğer birçok deri hastalığına olumlu yönde etki etmekte ve iyileşmesini sağlamaktadır.
  • Bıttım Sabunu saçların dökülmesinin önüne geçer ve aynı zamanda saçların daha geç beyazlamasını sağlar. Seç derisini besleyerek saçların kırılmasını ve yıpranmasını önler. Saçların daha geç kirlenmesini sağlayarak saçlarda oluşan yağlanma ve kepek problemlerinin önüne geçer.
  • Vücudun ve saçların tüm vitaminini tek başına sağlayan Bıttım Sabunu D vitamini açısından oldukça zengin bir üründür.
  • Vücutta ve yüzde oluşan tüm sivilce, siyah nokta ve aknelerin yok edilmesini sağlayan Bıttım sabunu mucizevi koruması ile kırışıklığın ve cilt hastalıklarının da önüne geçmektedir.
  • İçeriğinde hiçbir katkı maddesi ve kimyasal madde bulunmayan Bıttım sabunu faydaları kanıtlanmış olup kısa süreli kullanımlarda dahi bu etkilerini göstermektedir.

Dünya Siirt Bıttım Sabununun Faydasını Gördü

Siirt Bıttım Sabunu bu kadar etkili ve faydalı bir ürün olduğu için tabi ki taklitleri ve sahteleri de oldukça fazla bulunmaktadır. İçeriğinde ne olduğu belli olmayan ve son derece de vücudunuza zarar verecek olan taklitler ve sahte ürünler bulunmaktadır. Bu tür ürünleri kesinlikle tercih etmeyin ve orijinal Bıttım sabununa sahip olun. Bıttım Sabunu dünyada sadece Siirt bölgesinde üretilmekte ve buradan dünyaya yayılmaktadır. İnternet üzerinden vereceğiniz Bıttım sabunu siparişleri ile bu sağlıklı ve kaliteli temizliğe kavuşabilirsiniz. Bıttım Sabunu yapılışında hiçbir fabrikasyon işlem ve makine sistemi kullanılmamaktadır. Tamamen yöre halkı geleneksek olarak bu sabunu üretmektedir. Siirt’te yetişen Bıttım ağacının meyvelerinin özlerinden elde edilen Bıttım sabunu gün boyunca kazanlarda kaynar, sabun halini alır ve güneşin altında günlerce kurutularak kalıplar halinde kesilir ve paketlenerek satışa hazır hale getirilir. Tabi ki yapılan Bıttım Sabunun hepsi satışa sunulmaz. Çünkü yöre halkı tüm temizlik işlemlerinde sadece Bıttım Sabunu kullanmaktadır. Ananevi bir gelenek olan Bıttım sabunu ile çocukları ve bebeklerin vücut temizliği yapıldığı gibi yöre halkı çamaşırlarını da Bıttım Sabunu ile yıkamaktadır. Özellikle de iç çamaşırlarda hiçbir şekilde bakteri oluşumunu yok eden ve kaliteli bir temizlik sağlayan Bıttım sabunu fiyat avantajları ile de dikkat çekmektedir. Özellikle de tanıtım amaçlı olan bu fiyat avantajları ile Siirt Bıttım sabunu dünyanın her noktasına gönderilmektedir. Özellikle Avrupa ülkelerinden çok talep olan Bıttım sabunu bin yıllık geleneği ile tüm dünyaya şifa dağıtmaya devam etmektedir. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr