SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu: Mucizevi Doğallık

Bıttım Sabunu: Mucizevi Doğallık

Son yıllarda gerek yazılı ve görsel medyada, gerek internet ortamında göze çarpan bir trend oldukça dikkat çekmekte ve etkisini günden güne artırmaktadır: organik yaşam. İnsanların doğaya dönüşü olarak nitelendirilebilecek organik yaşam kültürü, gündelik yaşamda etrafımızı kuşatmış olan ve sağlık açısından ciddi riskler barındıran tüketim malzemelerine dair alışıldık alışkanlıkları terk ederek doğanın nimetlerinden faydalanmayı amaçlamaktadır. Söz konusu bu tutum başta yeme içme ve giyim alışkanlıklarını etkilemekle birlikte hayatımızdaki önemi en az yeme içme ve giyinip kuşanma kadar önemli olan temizlik konusundaki oturmuş düşünceleri de derinden sarsmıştır. İnsanlar, sürekli olarak kullandıkları; market raflarını süsleyen, reklamlarında güzel erkek ve kadınların endam ettiği fabrika çıkışlı sabun ve şampuanları kullanmayı bırakmış; kendileri ve aileleri için doğru ve doğal yolları aramaya başlamıştır. Bu arayışlar neticesinde, Doğu Anadolu Bölgesi’nde kadim zamanlardan beri kullanılan, Siirt bölgesi insanları tarafından tamamıyla doğal yollarla üretilen Bıttım sabunu, günümüz insanınca keşfedildi. Doğa ananın insanlara sunduğu bütün güzellikleri bünyesinde barındıran bıttım sabunu, doğallığı ile dikkat çekmekte; içerisinde bulunan bileşenler itibariyle hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yan etkisi olmaması bir yana, mikrop kırıcı etkisi ile başta deri hastalıkları olmak üzere pek çok hastalığın tedavisi için doğal bir şifa kaynağı durumundadır. Bu yönüyle de tıp alanında önde gelen doktorla tarafından hastalarına tavsiye edilmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz faydalarına ek olarak bıttım sabunu, hesaplı fiyatıyla da göz doldurmaktadır. Zira tüketim toplumu dayatmaları sonucunda günümüz insanı, vücudunun her bölgesi için farklı bir ürün kullanarak etkileyici bir dış görünüme sahip olmak için her yıl sabun ve şampuan sektörüne tonla para kazandırmaktadır. Gerek saç bakımında gerekse vücut temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz bıttım sabunu bu yönüyle sizi işte bu dertlerdende kurtaracak.

Bıttım Sabunu Nedir?

Bıttım sabunu faydaları saymakla bitmeyecek, yüzde yüz doğal içerikli bir sabun çeşididir. Siirt bölgesinde yetişen fıstık ağacının aşılanmamış meyvelerinin her sene eylül ayında toplanarak zahmetli işlemler sonrasında yağının çıkarılması sonucunda elde edilmektedir. Yağ çıkarma işleminden sonra bir dizi doğal işlemden sonra üretilen sabun, küçük kalıplar halinde el ile kesilip yine el ile paketlendikten sonra talep eden müşterilere ulaştırılır.

Bıttım Sabunu ile İlgili Merak Edilenler

Bıttım sabunu, son yıllarda artan bir ilgiyle kullanılmaya devam ederken insanlar, bu doğa harikasının içeriği ve faydaları konusunda bilgi sahibi olmak için araştırmalar yapmaktadır. Öncelikle akıllardaki en önemli soruyu cevaplamak gerekirse: bıttım sabunu, tamamen organiktir ve sizin ve ailenizin sağlığını kesinlikle tehdit etmez.

Bununla birlikte saç dökülmesi yaşayan insanların merak ettiği konu, bıttım sabununun saç dökülmesine karşı etkili olmadığıdır. Yapılan testlerin neticesi olarak bıttım sabunun, düzenli olarak kullanıldığı takdirde saç köklerini güçlendirerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşuma yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun yanı sıra saç kepeği derdinden mustarip olanlar da bıttım sabununu gönül rahatlığıyla kullanabilir zira bıttım sabunu, saçlarda var olan kepekleri yok ettiği gibi kepek oluşumunu da engeller.

Peki, bıttım sabununun vücuttaki etkileri nelerdir? Antiseptik özelliği dolayısıyla bıttım sabunu özellikle mantar, sedef, egzama gibi cilt hastalıklarının tedavisi konusunda oldukça etkilidir; cilt hekimleri tarafından hastalarına tavsiye edilir. Bununla birlikte özellikle gençlerin korkulu rüyası olan sivilceler ve siyah noktalar da bıttım sabununun benzersiz etkisi ile yok olacaktır. Böylece insan ilişkileri noktasında özgüveni artacak olan insan, sosyal hayatta daha başarılı bir hale gelecektir.

Bıttım sabunuyla ilgili olarak oldukça merak edilen bir diğer nokta ise; bıttım sabununa nasıl ulaşılacağı konusudur. Şehirlerin pek çok noktasında konuşlanmış olan aktarlar vasıtasıyla bıttım sabununa ulaşmak oldukça kolaydır. Bunun yanında gelişen internet teknolojisi sayesinde, internet üzerinden sipariş vermek suretiyle de bıttım sabununa sahip olunabilmektedir. Marketlerde de bıttım sabunu yapılmakla birlikte marketten alırken sabunun içeriğini dikkatli bir şekilde okumak faydalı olacaktır.

Siz de:

  • Sağlıklı ve parlaklığı ve dolgunluğu ile göz kamaştıran saçlara sahip olmak istiyorsanız,
  • Vücudunuzda sizi rahatsız eden tahrişlerden kurtulmayı arzuluyorsanız,
  • Doktorlar tarafından test edilip onaylanmış, şifa kaynağı bir sabun kullanmak istiyorsanız,
  • Bütün bunları gerçekleştirirken bütçenizi de sarsmaktan kaçınıyorsanız Siirt bıttım sabunu, sizin de vazgeçilmezleriniz arasındaki yerini alacak. 

Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr