SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Bıttım Sabunu: Saçlara Servet Harcamaya Son

Bıttım Sabunu: Saçlara Servet Harcamaya Son

Son dönemde çevremizde en çok duyduğumuz sorulardan birisi “Bunu tüketiyoruz ama organik mi acaba?” Çeşitli faktörler sebebiyle birbirinden farklı hastalıklara yakalanma oranı gün geçtikçe artmakta; insanlar beslenme, temizlik, giyim gibi alışkanlıklarında değişiklikler yaparak hastalığa yakalanma risklerini azaltmayı amaçlamaktadır. Bu noktada yukarıda sorduğumuz soru değer kazanmaktadır. Tükettiğimiz ürünler ne kadar doğal? Peki, hayatımızdaki yeri ekmek gibi, su gibi olan; modern insan hayatının olmazsa olmazı sabun ve şampuanlar yapım aşamaları bakımından doğal mı? Cevap verelim; içerdikleri ağır kimyasallar nedeniyle değil! Peki, sağlığımızı emanet ettiğimiz, temizliğin simgesi sabun ve şampuanların geleneksel yöntemlerle üretilmiş olanlarına ulaşarak göz alıcı saçlara, pürüzsüz bir cilde ulaşırken sağlığımızı da ihmal etmememiz mümkün mü? Artık mümkün! Doğanın insanlara armağanı olan ve yapım aşamalarının hiçbirinde atalarımızdan gelen usullere aykırı bir tutum sergilenmeyen Bıttım sabunu, saçlarınızı ve cildinizi doğal bir güzelliğe kavuştururken, içeriğinde sağlığınıza kastedecek hiçbir katkı maddesi bulundurmaması bakımından da sağlığınızı tehdit etmek bir yana pek çok hastalığınıza şifa olacak.

Kulağa inandırıcı gelmedi mi? Bir kez daha düşünün! Son yıllarda yapılan klinik testler sonucunda insan sağlığı açısından son derece faydalı olduğu test edilip onaylanan bıttım sabununu, alanının önde gelen doktorları hastalarına bizzat öneriyor. Bunun yanı sıra reklamlarda alanının önde gelen isimlerini oynatarak ürünlerine dair albeni yaratmak isteyen fabrika çıkışlı sabun ve şampuanların aksine bıttım sabunu ekonomik yapısıyla bütçenizi de rahatlatacak. Zira günümüz insanı kendisine dayatılan tüketim alışkanlıkları neticesinde hem saç bakımı hem vücut temizliği için birbirinden farklı çok sayıda ürün satın alma ihtiyacı hissetmektedir. Bıttım sabunu ise; saç ve vücut temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanılabilmesi sebebiyle tüm bu ihtiyaçların tek bir ürünle giderilmesini sağlayacak.

Bıttım Sabunu Ne İşe Yarar?

Bıttım sabunu faydaları ziyadesiyle fazla olmakla birlikte saç ve vücut bakımında gösterdiği etkileri ayrı ayrı ele almak gerektiği kanaatindeyiz.   

Saç
Saç bölgesi, modern insanın güzelliği konusunda en fazla takıntıya sahip olduğu bölümdür. İnsanlar, günlük ilişkilerini direkt olarak etkileyen saçlarının temizliğine bakımına azami düzeyde önem göstermekte; bu konuda ciddi paralar harcamaktadır. Peki, size saçlarınızla ilgili bütün sorunlarınıza cevap verirken, daha önce yaptığınız harcamaların yanında devede kulak kalacak bir maliyet karşılığında sahip olacağınız bir mucize olduğunu söylesek? Bıttım sabunu eşsiz formülüyle günümüz insanının talep ettiği her şeye karşılık vermektedir. Saçlarınız dökülüyor ve bu konu canınızı fazlasıyla sıkıyor mu? Bıttım sabununun düzenli kullanımlarda saç kökleri üzerinde güçlendirici etki yarattığı kanıtlanmıştır. Saç köklerinizin güçlenmesi sonucunda saç dökülmeniz duracak ve bunun da ötesinde zaman içerisinde dökülen saçlarınızı yeniden kazanacaksınız. Peki, durdurulamaz zamanın yıpratıcı etkileri karşısında beyazlayan saçlarınız size yaşlandığınızı mı hatırlatıyor? Onun da bir çaresi var! Bıttım sabunu daha ilk kullanımdan itibaren beyazlamış saçlara etki ederek saçların doğal rengine kavuşmasına yardım ediyor. Kulağa inandırıcı gelmedi mi? Duyduklarınız kesinlikle gerçek ve klinik testlerle bilimsel olarak da kanıtlanmış durumda. Cansız, kuru ve kırılgan yapıdaki saçlarınız özgüveninizi mi düşürüyor. Bunu artık dert etmenize gerek yok. Bıttım sabunu saçlara masaj yaparak uygulandığında bıttım özleri saç diplerine nüfuz eder ve saçlara dipten uca bir canlılık kazandırır; bıttım yağının etkisiyle saçlarınız ışıltıyla parlar. Saçların görünümünde yarattığı kötü görüntü sebebiyle insanların korkulu rüyası olan kepek sorunu canınıza tak mı etti? Bunun için de bıttım sabununa güvenebilirsiniz. Bıttım sabunu kullanılmaya başlandığı andan itibaren kepeğe karşı mücadele etmeye başlar ve yüzde yüz oranında bu mücadeleden galip çıkar.

Vücut
Saçlara olan mucizevi etkilerinin yanında Siirt bıttım sabunu, vücut temizliği ve vücudun çeşitli yerlerinde meydana gelen hastalıkları tedavi etme konusunda da oldukça etkilidir. Sedef, egzama ve mantar gibi cilt hastalıklarının ne kadar can sıkıcı olduğunu hepimiz biliriz. Tam olarak tedavi edilemeyen ve zaman içerisinde nükseden bu hastalıkların tedavisinde bıttım sabunu etkin olarak kullanılabilmektedir. Bu bakımdan özellikle cilt hastalıkları doktorları hastalarına bıttım sabununu önermektedir. Peki ya sivilce ve siyah noktalar? Gençlerin hayatlarını karartan sivilce ve siyah noktalar da bıttım mucizesine karşı koyamıyor. Bunun yanında vücutta meydana gelen tahriş ve yaraların tedavi edilmesi için bıttım sabununu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 


Yorumlar - Yorum Yaz


https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr