SİPARİŞ: 0542 368 50 37
https://www.bittimsabunu.com.tr
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası

Anasayfa


     1 KG 6 KALIP HAKİKİ SİİRT BITTIM SABUNU KARGO ÜCRETİ 5 TL

   
Ürün Kodu : 01
Fiyat : 25 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Siirt Bıttım Sabunu Doğal Yöntemlerle Kimyasal Madde Katılmadan Üretilmektedir Bıttım Sabunu İle Saç Dökülmesine Sivilcelere Egzamaya Mantara Son
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Bıttımın Binbir Çeşit Faydaları

Öyle bir sabun düşünün ki, insanın hem ruhuna hem de bedensel sağlığına binbir farklı faydaları olsun. İlk bakışta gözünüzde böyle bir ihtimal canlanmasa da, bıttım sabunu ve insanlar üzerinde sağlamış olduğu faydaları incelediğimizde bir hayli olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı da düzenli bir bıttım sabunu kullanımı sayesinde, cildinizin eskisi gibi çok rahat nefes almasını sağlayabilirsiniz. Özellikle de, uzun zamandır çaresi bulunamayan pek çok cilt rahatsızlıkları, Siirt bıttım sabunu sayesinde son bulacak bir kapasiteye erişmektedir. Kullanıma başladığınız ilk andan itibaren oldukça etkili sonuçlar elde edebilmenize yardımcı olan bu sabun da, tamamen doğal ve bitkisel ürünlerin karışımı kullanılmıştır. Güneydoğu Anadolu’ nun Siirt şehrinde üretilmekte olan ve içeriğine menengiç  bitki yapraklarından elde edilen yağ karışımları eklenen Siirt bıttım sabunu; bu karışımlarından elde etmiş olduğu olumlu etkileri sayesinde de pek çok insanı mutlu etmeyi başarmıştır. Özellikle de, saç dökülmeleri konusunda deyim yerindeyse büyük bir boşlukta olan pek çok erkek, düzenli bir bıttım sabunu kullanımı sayesinde bu sorunlarını çözüme kavuşturmayı başarmaktadır. Bıttım sabunu kullanımı da oldukça basit bir kaç yöntem ile gerçekleştirildiği takdirde, sizlerin çok daha olumlu sonuçlar elde etmenize olanak tanıyacaktır. Bu sebepte dolayı da mevcut sabunu ilk olarak su ile birlikte iyice köpürmesi için çabalamanız gerekmektedir. Daha sonra ise ıslak teninize iyice yedirecek bir şekilde ovalayarak sürdükten sonra, en az bir on dakika beklemeniz gerekecektir. Ki bu esnada sabunun etkileri vücuttaki mikrop ve bakterileri öldürüp kapanmış gözenekleri açmayı başarırsınız. Bıttım sabunu satım alım konusunda ise, birkaç dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır. Bu husus dahilinde de, piyasada ki sahte bıttım sabunlarından mutlaka uzak durmanız gerekmektedir. Bunun için de iyi bir ön araştırma içerisine girmeniz sizlerin açısından olumlu olacaktır. Bıttım sabunları artık sadece Siirt ve çevresinden ziyade çok daha geniş bir alan içerisinde satılmaya başladığı için, satın alma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamanız mümkün değildir. Lakin, satın alırken mutlaka iyi bir uzman ile iletişime geçmeniz, mevcut sahte bıttımları alma ihtimallerinizi en aza indirecektir.

Ömürlük Etki Bıttım İle Mümkün

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz olumlu etkilerle birlikte, bıttım sabunu faydaları çok daha geniş bir şekilde incelenebilmektedir. Öyle ki, az önce de belirttiğimiz gibi saç dökülmeleri konusunda sıkıntılar yaşayan insanlar, bıttımı düzenli seanslarla kullanarak bu sorunların önüne geçebilir. Saç derisinde bulunan hücreleri uyandırmayı başaran bu sabun, saçlara eskisinden de dinç bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle de kellik korkusuyla geceleri gözlerine uyku girmeyen pek çok erkek, artık bıttım sabunu faydaları sayesinde derin bir nefes alabilecekler. Saç dökülmelerini engellemenin yanında, kellik sıkıntısına da şifa olan bu sabun, pek çok kel kalmış olan erkek için harika bir kurtarıcı olmuştur.

Cilt bakımı konusunda hanımların bazı zamanlarda büyük kafa karışıkları yaşamakta olduğunu söyleyebiliriz. Ki kapanmayan siyah lekelerin başını çektiği pek çok deri rahatsızlıklarına karşı bıttımın % 100 etkileri görülmektedir. Cildin tüm gözeneklerini adeta esir alan ve belli bir dönemden sonra farklı reaksiyonlar göstermesine sebebiyet verem bu hastalıklar, hangi kimyasal ilacı kullanırsanız kullanın asla geçemeyecek türdendir. Bıttım sabununun mucizevi bir etki ile son verdirmiş olduğu bu rahatsızlıkları da şu şekilde sıralamamız mümkün olabilir;

  • Egzama problemleri
  • Sedef rahatsızlığı
  • Ayak ve kasık bölgeleri de oluşan mantar rahatsızlıkları
  • Mayasıl rahatsızlığı
  • Aniden çıkan ültiker
  • Saçkıran
  • Akne ve ergenlik sivilceleri
  • Vücudun aşırı gergin olması

Saymış olduğumuz tüm bu problemleri de, yazımız içerisinde vurguladığımız gibi bıttım sabunu kullanımını belli bir düzen içerisine yerleştirerek çözüme kavuşturabilirsiniz. Günümüzde pek çok yerde rahatlıkla bulabileceğiniz bu sabun, fiyatlandırma açısından da oldukça ılımlı bir politika ile müşterilerine sunulmaktadır. Nitekim, bıttım sabunlarını başta internet üzerinden satın alma aşamaları ile birlikte; aktarlardan, süper marketlerde ve Pazar tezgahlarından rahatlıkla satın alabilirsiniz. 35 ile 40 TL arasında oldukça uygun bir fiyata sahip olan bu sabunları, tane olarak ise 3 ile 5 TL arasında rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken en önemli şey, yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm bu hususları dikkate alarak harekete geçmeniz olacaktır. Unutmayın ki, doğal sağlık insan hayatını hem fiziksel hem de ruhsal açıdan çok daha olumlu şekillendirecektir.

 
 
Sipariş Formu
Adı ve Soyadı
Cep Telefonu
İl ve İlçe
Adresiniz
Sipariş Miktarı
 
 
 
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr
https://www.bittimsabunu.com.tr